Kızlık zarı büyük problem ya...

kızlık zarının kadında olmasının asıl nedeni bekareti kanıtlaması mı yoksa belli bir yaşa kadar kadını hastalıklardan korumasımıdır.? toplum olarak kızlık zarını biz mi çok abartıyoruz?sonuçta doğuştan kızlık zarı olmayan bir sürü bayan var buna ek olarak esnek olanları ve tamamen kapalı olup cerrahi müdehaleyle açılanları var peki o zaman bu çeşitlilik nedir ? tek bir nedeni varsa bu zarın o da bekareti temsil etmekse niye hepsi aynı değil ozaman?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlik zarin ne yaa oral yapinca zar bozlmazsa bekaret korununca nsmusta korunmus mu oluyor pek cok bayan catir cstir surtunuyor sora kivancla koca buluyor hic vermemis ya kinse ye namus timsali..serefsizlik..ya yap adam gibi yafa hic yapma saygi duyarim .. zar sacmalik

2|0
    0|0
    • kesinlikle buna katılıyorum işte...

• valla ne yalan söyleyeyim nişanlıyım şuan nişanlımlada ilişki yaşadım açıkcası gün gelirde ayrılırsak en son aklıma gelicek şey kızlık zarı olur ben ondan başka bir erkeğe ait olmak istemediğim için onun oldum ilkim olmasını istediğim için onunla yaşadım bunu

• Aynen degecek bir konu degil cahil topluma ait bir tabu

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu senin bakış açına bağlı nasıl dersen ben din yöneünden bakarsam senin hiç ilişkiye girmedin anlamına geleri bakerilik ise sadece kızlıkdan ibret değildir biz kız ben bakireyim diye bilmesi için hiç öpüşmemiş hatta elline erkek eli değimemiş kıza denir kızlığı sağlık yönünden bakarsan dedin gibi kızların o arganın hasas olduğu ve vücüd direnç kazana kadar o zar koruması için var

0|0
    0|0
  • Tek işlevi olması mı gerekir. Çok işlevli bir doku, isteyen onu namusla ilişkilendirir, isteyen umursamaz. Toplum ne düşünüyormuş kaygısı ise umursayana.

0|0
    0|2
  • iyi ki var .hiç olmasa, önüne gelenle yatıp kalkıp sonra başkası ile yuva kurarlardı çoğu kızda kızlık zarı buna engel oluyor

0|0
    5|1
  • Çoğu memeli hayvandada var kızlık zarı onlardamı ilk ilişkiye girdiği hayvanlara önceden bir tanesiyle ilişkiye girmediğini kanıtlayacak saçmalık hayvanlar tek eşli bile değil

1|0
    0|0
  • güzel tespit güzel soru

0|0
    0|0
  • güzel soru ama bilmiyorum (: mühür gibi bişey işte

1|1
    0|0
  • Bizim halkimiz onun namusla bir alakasi olmadigini anlamaz.. yobazlik diz boyu..

0|0
    0|1
  • biz abartıyoruz bence

1|0
    0|0
  • Keşke hiç olmasaydı. Sizde kurtulurdunuz, bizde.

0|1
    0|0
  • sağlıkla ilgilidir tek işlevi. diğer yüklenen anlamlar kadını sömürmek ve kısıtlamak için

0|0
    0|1
  • Kadının namusunu bacak arasında aramadan önce ruhunun o* olup olmadığına bakın.

1|0
    0|0
    • ulan ne kadar geniş erkek varsa hepside bu lafı söylüyor :D kızın üstünden tabur geçecek ve sen diceksin önemli degil ruhu o. olmasın senin kafa yapını ... :D:D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• hmmmm guzel tespit

0|0
    0|0
  • bunu türk erkeğene anlatma.kafaları almaz

3|0
    0|2
Yükleniyor...