Kizlik zari hakkinda bilgisi olan yardm etsin lutfen ..

Arkadaşlar bundan 3sene önce arkadaşlarla 1haftalgna gezye denize gidecektik fakat bnim aybasım olmuştu çok mörelm bozuktu arkadaşlarn gazına gelip tampon denemeye karar vermiştim ve denedm fakat aşırı derecede başm döndü ve açıyo hissednce hemen çıkarttım .. O günde aybaşılı olduğum için kızlık zarım gittimi gitmedimi bilemedm .. Sizce nerden bilmelyim kızlığımın gtmedgni? Bu arada atkadaşlar ben bir erkegn elini tutmuş değlm yani bahane felan değlm anlattıklarm annemede anlatmstim dikkat et brdaha yapma dedi okadarAMA BEN BİLMEK İSTYORUM YARDM EDİN LÜTFEN.

Güncellemeler:
Aynadan nasil gorebilirim?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• En ideali jinekoloğa muayene olmanız ya da ayna karşısında kendiniz kontrol etmeniz.

0|0
    0|0
    • Aynadan nasl gorebilirim?

• Ayna karşısında bacaklarınızı ili yana açın, iki elinizlede iç dudaklarınızı iyice aralayın vajina deliğiniz tamamen görünmeli, kızlık zarınız vajina girişinin 2 -3 cm içerisinde zar şeklinize bakın ve internetten şekillerle kıyaslayın, güvenilir bir arkadaşımızdan yardım alabilir ya da pikseli yüksek bir makine işe fotoğrafını çekerek de bakabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 6

• ben tek bir zar bilirim oda tavla zarı

0|1
    3|1
  • Her ihtimale karşı link

0|0
    0|0
  • Doktora gitsene kızım

0|1
    0|0
  • Neyaptın anlayabildin mi bakire olup olmadığını.. eğer hala anlayamadıysan tarif edebilirm nasıl anlayacağını.. Selamlar..

0|0
    0|0
    • lutfen anlat

• bozmam nedn bozayım aksine düzeltmek içn uğraşıcam bekliyorum

• yolladım :(

• herhangi bişey olduğunu zannetmıyorum

0|0
    0|0
  • doktora git kızım ,ayna ile olmaz öyle uzman kişi bir baksın söyler ,icin rahatlar hem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doktora gidip öğrenmen en mantıklısı olur. ayrıca soru yanlış kategori.

0|0
    0|0
  • Gitmiş tabi dalga mi geçiyosun :) Senimi keklediler bakireysen neden tampon kullandin?

1|0
    0|0
  • Jinekoloğa git kendin anlamazsın.

0|0
    0|0
  • haydaaa baksam bile anlamam :S

0|0
    0|0
    • kızlık zarını göremessin bakmayla boşluk görürsen korkma hemen :D öff şakın yaa

• Nasil yani :( bu is ciddiye binmez umarim takmiyodum kafaya fakat evlenme yasim geldişu aniste bile bu konusuyi dusunuyorum .. Nasil bilebilirim doktora gtmeden c'ku vaktm olmuyor :/

• doktora gitmen şart çok ince birşey o :) şimdi bakmış olsan nerde ne var bilebilcenmi tanımıyosun. yırtılmış olsa bile yok olcak değil ya nerden anlıycan .. zor iş kolay gelsin.hani daha önce görmüş olsan eyvallah diycemde.. neyse

• Eğer tam anlamıyla taktiysan tampon gitmiş ya da zedelenmiş olabilir. Esnekse zarin belki bozulmamistir. Kontrol ettirmen lazim

0|0
    0|0
  • cahıllık diz boyu kızlar takamaz tampon kızlık yoksa takılır bunu bılmeden arastırmdan nıye yaptın?bılıyorsanda neden yaptın amac ne* sakamı yapıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...