İlişki sırasında tuvalete çıkma isteği nedir?

Cinselliğe yeni başlayan biriyim, sanırım bunu ona söylemeye çekiniyorum. o içimdeyken tuvalete çıkma isteği inanılmaz, cisim varmış gibi hissediyorum. Kadının orgazm olmasıyla ilgili gibi birşeyler okudum anlayamadım. Bu neden oluyor?

Bu arada hiç boşalmadım, bunun nasıl birşey olduğunu bilmiyorum. Partnerimin erken boşalma problemi var.( olası soruları yanıtladım)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• g noktası uyarılan kadınlar önce bir tuvalete çıkma isteği hissederler. ardından orgazm gelir. senin durumun bu olabilir. olmasa da penis içerde vajina ön duvarına baskı yapıyorsa mesaneyi de uyarabilir. ilişki süresini uzatırsanız orgazma ulaşabilirsin belki. ya da başka pozisyonlar deneyebilirsiniz daha rahat ilişki için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Heyacanını bastıramadığın için çiş halinde karşına çıkıyor partnerin sadece kendini düşünüyor herhalde altda üste olanın halini bilmiyor seni gerektiği kadar rahatlatmıyor, veya senin birazıkta korkun mu var ne

0|0
    0|0
  • Kadınlarda bu his oluyor zamanla düzelir bununla ilgili şeyler okuyup duymuştum

0|0
    0|0
  • ön sevişme oral falan yok mu

0|0
    0|0
  • kaslarında meydana gelen kasılmalar nedeniyle olur

0|0
    0|0
  • heyecandan olabilir ilk kezmı ılşkye grıyorsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vajinanın içerisinde ortalama 2-3 cm ilerde üst tarafta G noktası var. Bu nokta bayanların cinsel açıdan en çok etkilendiği kısacağı cinsel açıdan çok önemli bir nokta ve burasının yeri kesin belli olmamakla beraber vajinanın içinde idrar torbasıyla ve idrar yoluyla komşu. Dolayısıyla buradaki sinirler etkilendiği zaman önce idrar torbası uyarılıyor ve sonrasında kişide tuvalet yapma hissi doğuyor ve bu ardından müthiş bir zevke dönüşüyor tabii oranın süreki uyarılması ile olur bunu da ancak vajinanı parmaklayarak ya da partnerinle cinsel ilişki sırasında yaşayabilirsin. Yani tuvalet gelme isteği buradan çıkıyor tamamen sinirsel bir durum.

0|0
    0|0
  • yeni ilişkiye girenlerde normal bir durum bu alışana kadar böyle oluyor sonra o tuvalet hissi geçiyor orgazm aşamasına geliniyor zamanla biraz sabır.

0|0
    0|0
    • cok rahatsız edici, gecen gün durr dedım tuvalete gittim. cok sacma bir durum

• evet wc ye gittiğinde hiçbir şey çıkmıyor aslında bende başlarda öyleydim eşim sinir oluyordu sonra baktım zamanla geçti şimdi idrarım varken bile ilişkiye girdiğimde idrarı hissetmiyorum.

• Evlimisiniz evladim

0|0
    0|0
  • bak gördünmü herkes sende sorun olduğunu düşünüyor.ona söyle erken boşalmasın ve yavaşhareket etsinrahim duvarına yapılan sert temaslar sana böyle hissettirir

0|0
    0|0
  • bazen bendede oluyor tuvalet hissi orgazm olmak mütiş bir duygu eğer erkeğin tecrübeliyse senı orgazm edebilir erken bosalmayada ılaclar var onlardan kullanır

0|0
    0|1
Yükleniyor...