Seks yapmak zor mu? İlk seksiniz nasıldı?

Sizce ilk yapacağım zaman karşı tarafa rezil olma ihtimalim var mı? Ya ben 22 yaşındayım hiç bir kızın elini bile tutmadım eğer bir kaç sene sonra ilk defa cinsellik yaşarsam ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum şimdi ya çok heycanlanıp rezil olursam.

Sizin ilk seksiniz nasıldı? heycan yaptınız mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk deneyimin heyecanlı geçecek.çabuk boşalacaksın.mümkünse paralı askerlerle ol,yani fahişelerle prezervatif tak.ilk gerçek sevişmendede.sohbetle başla biraz alkol iyi gelir sevişme süresini uzun tut.aletini fazla yalatmaki çok azma ama sen kıza bolca yap iyice ıslansın.ıslak olursa daha uzun gider gelirsin sürekli pozisyon deyiştir.keyfini çikar

0|0
    0|0
    • süpersin dostum müthiş tavsiyeler. teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• emin ol heycandan hiç bişey anlamıcaksın :D

0|0
    0|0
    • Evet öyle derler genelde bir de şu var, normal bir insana göre ben 10 kat fazla heycan yaparım çok çekingenim. umarım anlayışlı bir kız denk gelir bana :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer ki şimdiden bunları düşünüyorsan rezil olmayı falan hiç merak etme olursun...

Önce beyninde bazı şeyleri hazırlaman gerek daha sonra seks yapmayı dene.

Ayrıca ilk seks deneyimim çok heyecanlıydı kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Kızın oturduğu apartmanda yapmıştık.

0|0
    0|0
  • ilk seximi hayat kadını iel değil de normal sevigşlimle yaptım.. son ana kadar hiç kaldıramamıştım heycandan.. sonlara doğru kalktı ve boşaldım.. ama 2. sinde prof gibi oldum valla :D

0|0
    0|0
  • Emin ol sevgilinin de ilkiyse o senden daha heyecanlı olacaktır. Dikkat et parçalamayın oranızı buranızı sakin olun.

0|0
    0|0
  • İlk deneyimden pek bir sey anlamadim ama pismanlik hat safadaydi

0|0
    0|0
  • çok zor :)) oğlm sen manykmısın ... hastamısın...

0|0
    0|2
Yükleniyor...