Hiç lezbiyen ya da gay saldırısına uğradınız mi :)

Varsa hikayeniz dinlemek isterim. :) Ben uğradım :) erkek arkadaşımla alışveriş merkezindeydik lavaboya gittim çok güzel bir kızdı kokumu beğendi markasını sordu söyledim koklamak istedi tabi dedim duvara yapıştırdı boynumu emmeye başladı bağırdıkca emdi kaçmaya çalışınca ısırıyodu vicdansız :) sonra erkek arkadaşım geldi kavga ediyoruz sandı saçından tuttu yere attı kızı boynumu gördü o sırada morarmış dişinin izinden kan akıyodu anladı o an daha fazla dövmeye başladı :) güvenlikçi geldi karakolluk olmuştuk :)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun size. Bir gün Trabzondan Giresuna aracımla seyir halindeyken, yolun kenarında 40 lı yaşlarda, başörtülü elinde çantası olan bir bayan bana el etti. Bende durdum ve araca bindi. Araca binmeden yüzüne baksaydım kesin aracıma almazdım. Hareket ettik. Nereli olduğumu sordu. Döndüm yüzüne baktım. Aaaa oda ne ağzındaki bütün dişler altın kaplama. Sapsarı tüm dişleri. Eyvah dedim içimden. Sonra başladı konuşmaya. Seninle emmeli gömmeli seks yapalım diyor. HAYIR dedim. Israr ediyor hala ben HAYIR dedikçe. Yola bakıyorum bir polis veya vatandaş görsem hemen duracağım. Yol bomboş kimse yok. Bu hala ısrarlı. 3-5 Km. gittikten sonra durdurdum arabayı. İn aşağıya çabuk dedim. Ama elim ayağım titriyor. Bıçak çekse, telefonumu vs. çalsa yapacak bir şeyim yok. Sonra istemeye istemeye indi arabada. O gündür bu gündür arabama tanımadığım kimseleri almam. Onu hala yol kenarında görüyorum Trabzonda...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bana o şekilde yanaşmak sıkar birazcık :) Çok sert bir görüntüm vardır herkes muhatap olamaz ben olmazsam eğer.

1|0
    1|0
    • aslında sert olanlar daha çok ilgi çekiyo:)

• Bu yapım sebebiyle bana pek kızlar dahi yanaşamamıştır. Artık diğerlerini sen düşün :))

• üniversiteye ilk başladığımda ev arama aşamalarında bir restauranta gidip yemek yedim garson oturdu masama baya sohbet ettik filan hemşerim çıktı filan bir kaç kez daha çktım ev bakmak için numaramı aldım gece 12 lerde habire aramaya başladı gelin bende kalırsınız filan dedi 3-5 kez..

en son kurtulmak için 2-3 tane kız arkadaşla birlikte gidip yemek yedim bir dahada aramadı beni :D

1|0
    0|0
  • O nasıl bir abazaymış, neyse ben anlatayım arkadaşla dışarda işimiz var, neyse aliş veriş merkezinden çıktık yürüyoruz çok kalabalık bir yer, birtane lavuk geldi aşkım canım manım, sarıldı, sktir git lan ne aşkı piç dedim ama ne küfürler kızma diyor neyse, bu kez arkadaşa sardı topmuş i*ne bu neylan yolda rahat yürüyemiyorum, kaç oldu böyle durum.

0|0
    0|0
  • birgun face ustsuz resmımı koymustum bır gece bır gay bana mesaj attı tanısmak ıstyrum dıye normal ınsan gıbı sohbet ettık ama ben amacını anlamıstım uyanık cıktım sonra konular degıstıkce sınırlenmeye basladım ıste senın yanında olmak ıstyrum dızlerımde uyumak ıstyrum gecem sen ol felan tabı soktayım ben bastım kufuru engelldım ılk kez bır gayın tacızıne ugradım :)

1|0
    0|0
    • ha ha :) :) :) çok iyiymiş :) :) :) gel deseydin sende :) verseydin dersini:)

• ha ha ha :) :) :) :) :) evet haklısın :)

• yok hiç olmadı valla

0|0
    0|0
  • Biz travestilere saldırdık geçen gece istiklalde :D Tek kişiydi Allah'tan çok olsa sırtlan sürüsü gibi tehlikeliler :D

0|0
    0|0
  • Bazılarının başına gelir böyle şeyler. Bana ve çevremdekilere hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Sözlü saldırı oldu da böyle aktif bir saldırıya uğramadık şükür. :) Daha bugün bir travesti "yerim senin pipini" dedi. Hergün Bornova Sokağından geçmek zornda oluyoruz , alıştık artık ortama. :)

0|0
    0|0
    • :) böyle bişeye alışırmi insan ya :)

• İzmir Bornova sokağı Travestilerin sokağıdır.Burada ordan geçenlere pis de davranıyorlar , ben her öğlen arkadaşlarla yemek ve yürüyüş için oradan geçtikçe artık tanır oldular bizi :) başkasına pislik de yaparlar bize artık makara olsun diye sempatik laf atıyorlar.. Küfür ve bira şişesi yemektense dertle anlaş deva bul olduk :) Arada pipi yemeler falan bir şey demiyoruz artık.. Aman bizden uzak olsun da attığı iki laftan dert olmaz..

• geçmiş olsun ama arkadaşın bayan lavaboya nasıl girdi hiçmi kimse yokt

u

0|0
    0|0
    • çığlığı duyan herkes geldi bir o değil :) o an onu düşünecek halde değildi kimse

• geçmiş olsun ama sankı hoşuna gitmiş benimde daha ffarklı taciz oldu ama kimse farketmedi

• oyle bisey olursa net soyluyorum bayiltana kadar doverim

0|0
    0|0
    • bende öyle diyodum zamanında:) ama her yerim zangır zangır titriyodu neye uğradığımı şaşırmıştim :)

• ben sen degilim ama oyle bir fark var

• Bu olay senin hoşuna gitmiş gibi :D

0|0
    0|0
    • ne demezsın :) :) zevkin doruğundaydim :) :) allahım ya titriyodum diyorum abi korkudan :) :)

• küçük bir anım var :)

0|0
    0|0
  • Yok öyle suikasta uğramadım ben

0|0
    0|0
  • oooo neler var ya hayatta

0|0
    0|0
  • uyduranların mekanıdır buralar ama senin kadar atanını az gördü buralar

0|0
    0|0
  • saldırı değilde asılmaya kalktı internet kafede p*rno izlerken oldu bende fırça attım

0|0
    0|0
  • Otobüste idrarın verdiği ereksiyonla penisimden etkilenen homoseksüel eğilimleri olan biri tahrik olup penisi kavramaya çalışmıştı, terslemiştim ama ısrarcı olunca iteklemiştim, kafa gözde dalardım ama o rezilliği göze alamamıştır.

0|0
    0|0
  • saldırı değilde alsancak'ın göbeğinde, gündüz vakti travestinin teki laf atmıştı bana :(

1|0
    0|0
    • ne diye:)

• "yaşatırım seni yakışıklı ahahahhaahhayy" hatırlamak bile istemiyorum :(

• unutulur mu :)

• beyoğlunda bayram soak yakınlarınsa bir travestiyi dövdüm ama öyle böyle değil sakatlarcasına :))) ama o bayram sokak dedeğim travesti sokağımı neymiş hepsi başlamazmı üstüme gelmeye karaköydeki kat otoparkına kadar soluksuz koçtum arabayı aldığım gibi topuk :))))

0|0
    0|0
    • ne güldüm ya:)

• gülme komşuna gelir başına mq ibnlri teker tker gelseler fena olrdu :))

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşımı tranvayda pala bıyıklı amca yakalamış. çocuk zar zor tutnuyormuş zaten adam elini onun elinin üstüne koyup okşamaya çalışıyormuş o kalabalıkta sonra da eli bıyıklarına falan gitmiş. çocuk zır kaçmış .

0|1
    0|0
    • bide pala :) iyiymiş:) :) :) :)

• çocuğa bakıp bakıp bıyıklarını kıvırmış. amcalara da güven yok bu devirde :D

• buda bir en iyi cevap ama arkadaşa haksızlık olur :) güldürdü bayağı :)

• oooha saka mi bu ? :)) hayir olmadi allahtan :)

0|0
    0|0
  • Yok kuzenimin* yaladım ama :) başardım sonunda parmakladım hatta benim oldu artk benim

0|0
    0|1
Yükleniyor...