İçeri mi? Dışarı mı? Hangisi daha güzel?

Erkek arkadaşlar, sağlık problemleri nedeniyle bir kaç aydır korunamıyorum. Nişanlım prezervatif kullanmayı tercih etmiyor ve dışarı boşalıyor.

Bir gün, iş üstündeyken bana, azmış bir şekilde 'Ne zaman korunacaksın?' dedi ama gözlerinden alevler çıkıyordu, ürktüm açıkçası :)

Sorum şu ki erkeklerde dışarı boşalmayla vajina içine boşalmak arasındaki fark nedir, şimdiden teşekkürler.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Adam içinden çıkmadan boşalacağım diye uğraşmaktan zevk alamıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İkisinin de verdiği haz farklıdır ama içeri olması her erkeğin ekstra hoşuna gider. Sanki yaptım ettim sahip oldum havası verir çoğu erkeğe. Ben tam o esnada çekip ağız da olmasını daha çok severim. Kişiye göre de değişir.

0|0
    0|0
  • İçeri boşalmak daha zevklidir çünkü ara vermiş olmuyor ve ilişikiye başlarken kafasında acaba yanlışlıkla içeri boşalırmıyım korkusu olmuyor

0|0
    0|0
  • prezervatiflede güzel değil dişarı çıkartıp uraşmakta soğutuyo insanı bırak sağlık sexten önemli at hapı seviş

0|0
    0|0
  • ooo ben vajina içine boşalmak orada fışkırması onun oradaki sıcaklığını hissetmek süper bir duygu ve büyük bir zevk

0|0
    0|0
  • Kesinlikle içeri. Bence bu içgüdüsel bişey. Yaradılış

0|0
    0|0
  • adam haklı içeri boşalmanın tadı başka oluyor,bende nişanlımın içine boşalıyordum çoğu zaman

0|0
    0|0
  • dışarı boşalmak korunma yöntemidir doğru fakat içeri boşalınca erkek doyuma ulaşıyor öbür türlü sanki bişeyler eksik kalmış gibi oluyor...yani sanki sevişmemiş sadece mastürbasyon yapmış gibi oluyor..sen korun hatta ertesi gunu hapı kullan ve içine boşalmasına izin ver aradaki farkı göreceksin.:)) ama korunmayı unutma..:))

0|0
    0|0
  • tarifi imkansız.

0|0
    0|0
  • en az 10 kat daha zevk verir içine boşalmak. adam haklı yani :) link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin içine boşalmak sana zevk vermiyor mu? bana veriyor kadın olarak içime boşalması.

0|5
    0|0
Yükleniyor...