Bekaret erkekler için neden bu kadar önemli?

şunu anlayın artık her bakire temiz değildir. kız gitmiş her haltı yemiş ama bakire. neresi temiz bunun ya?

şu halinizi gördükçe o kadar acıyorum ki. hepinize önüne gelene elletmiş ama bakire bir eş düşer umarım. sonuçta size önemli olan bakirelik mi? Konu bacak arasi oldumu Hoca ayaklarina yatan, ama yari ciplak bir hatun gördümmü agzinin suyu sapur supur akan tek millet bizim Türk milleti. Benim esim bakire degildi mesala eşim eski sevgilisiyle halen gorusuyor konusuyor.

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya aga ben kimseye anlatamıyorum anlaşılan. O zarın orda olma amacı çok başka hala tutturmuş o zara göre hareket eden insanlar var. O zarın orda olma amacı kız çocuklarının bebekken altına kaçırdığında oradan mikrop kapmamasını önlemek. Eğer mikrop kaparlarsa sarılık hatta daha bile ölümcül bir hastalık kapabiliyorlar. Namus bacak arasında değildir. Bakire olup olmamasının ne önemi var sen seviyorsan eğer bakireliğine mi dikkat edeceksin? Ne yani bir zar yüzünden sevdiğinden mi vazgeçeceksin? Eğer öyle yapacaksan eğer ortalıkta adamım diye dolaşma hiç. Çok saçma a.mk bunu kimseye anlatamıyoruz işte

2|0
    1|0
    • bir zar yüzünden mi :)

• kızlığa önem verirsin veya vermezsin. herkesin kendi bileceği bir iş ama seni bilmediğin bir gerçekle yüzleştireyim. kızlık zarının ortasında milimetre ve hatta daha geniş mertebede açıklıklar vardır. tahmin edeceğin üzere mikroplar mikron mertebesindedir. yani mimimetrenin binde biri mertebesinde. dolayısıyla kızlık zarının mikrop tutmak gibi bir yeteneği yoktur. bu söylediklerinin de bilimsel bir karşılığı yoktur. sadece bu iddiada olan insanlar var. bilimsel dayanakları da yok.

• Kızlık zarının ne biçimde olduğunu biliyorum ama bebeklerden bahsettim ben bebeklerde kızlık zarının ortası delik mi değil mi? Bunu biliyor musun?

Kızlar Ne Diyor 12

• söylediklerin doğru bakirelik ile namus olmaz ama eski sevgilisiyle görüşmesi ve bunu senin normal karşılaman garip. kıskanmıyor musun?

1|4
    1|0
    • Her bakirenin namuslu olmadığına katılıyorum ama eşinin eski sevgilisiyle hala görüşmesi biraz geniş olduğunu gösteriyor fakat ne diyelim seni rahatsız etmiyomuş bizede laf söylemek düşmez heralde :S

• eski sevgilisiyle görüşüyor derken şaka mı yapıyorsun

2|1
    1|0
  • Mezhebinde at koşturmak istiyorum

2|0
    1|1
  • Siz ilk önce kadını kirli temiz diye ayırmayı bırakın da sonra gelin...

1|1
    1|0

• + 5

0|0
    1|3
  • bekaret sadece iki bacak arasında olan bir şey değildir

0|0
    0|0
  • ben de bakireyim ama sadece cinselliği evlendiğim kişiyle yaşamak isterim. bu ne yaa namussuzda olduk şimdi .

1|0
    1|0
  • evli 5 cocuklu adamla beraber olan birini tanıyorum. aklına gelebilecek her türlü şeyi yaptılar ama kız bakire. neden? çünkü bekaret zardadır diye gözlüğüyle dolaşan zar duruyosa saglamdir diyen birine kendini yamayabilmek için.

0|0
    1|0
  • Sende fazla genişsin be

1|0
    2|0
  • Buda senin gevşekliğin 2.el bir kızla olmak nasıl bir duygu?

1|2
    4|1
    • Sahibinden az kullanılmış erkek istermisin ?

• eşyalıkta sıfır , insalıkta eksilere düşüş ...

• Ya hadi ilerle

• haklısın

0|0
    0|1
  • İlk cümlelrinde çok haklsın..Amaaa..

mesala eşim eski sevgilisiyle halen gorusuyor konusuyor.Grup mu yapyrsnz?

1|0
    0|1
    • yok ya ne grubu:S sadece konusuyor

• Geliyor ama ne yapabilirsin?

• Ama arkadaşca konuşsalar dahi bana çok saçma gelyor ki eşinin konuşmaması gerek seni anlaması lazım.

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz bunların üzerinde çok tartıştık yeğen, mesele kişiler değil toplum yoksa kişi bazında bakınca senin kafada olan çok şahsen bende bekarete önem vermem ama bunu kaldırmayan zihniyetler var erkek olarak hertürlü haltı yiyorlar sonra bakire isterim diyorlar bende onlara soruyorum o zaman senin bozduğun kızları kim alacak..!

Kızlarsa ayrı bir terane genelleme yapmıyorum ama bir çoğu sevişir öpüşür oral va anal yapar sonra bekaret öenmli değil diyen erkeklere laf sokmaya aşağılamaya çalışırlar...!

Sonuç olarak evlisin mutlusun ve aile yapın kimseyi ilgilendirmez ancak kimseyide kendin gibi yapamazsın, şahsen sevgilim ya da karım bakire olmayabilir ama eski sevgilisiylede görüşemez, geçmişte yaşananlara saygı duyarım ama geleceğe ben karar veririm...!

2|1
    1|0
  • Eşim olacak kadının ruhu o* olmasın yeter. Meraktır bir defa yanlış yapmıştır olabilir bunun farkına varıp herkesle herkesle olursa zaten bunun adı ya o*luk ya da jigololuk olur. Ama tabi o benim ilk ilişkim olacak (evlenene kadar cinsel ilişkim olmayacak umarım tepemin tası atmazsa etrafımdaki kızları gördükçe :D ) ben onun ilk cinsel deneyimi olursam ne mutlu bize :D Ama benden önce yaptıysa gider bende biriyle yatarım ödeşiriz :D :P Şaka bir yana önemli olan o deri parçası değil benim için önemli olan onu benden başkası ile paylaşmama hissi , tamamiyle birbirimizin olalım istiyorum . Beni gerçekten sevsin ve bunu hissettirsin aldatmasın benim için o namusludur yani .

Tabi ki bakire olmazsa üzülürüm benden önce başkalarıyla olduğu için çünkü o benim ilkim olacak bende onun ilki olmayı isterim

1|0
    0|0
  • tamam belki bizim de eşimiz bakire olmayacak ama eski sevgiliyle görüşmek nedir lan o lavukla her görüştüğünde ilk günleri gelmeyecek mi karının aklına bundan zevk mı alacaksın sende ? bu nasıl bir gevşeklik ?

3|1
    1|0
  • eğer gerçekten öyle değerli olsa her önüne gelenle yatıp kalkmazlardı... ama kendilerinden de korkuyorlar bir erkek olarak bunu söylemekten utanıyorum... acaba benim gibi yapmış mıdır acaba diyede bunu bir korunma veya güvenlik noktası olarak görüyorlar.

0|0
    1|0
  • okeye dördüncü mü arıyorsun?

2|1
    2|1
  • hmmm demek hala görüşüyor konuşuıyor başka birşey yapmıyorlar umarım ?

sende görüşüyormusun eski sevgilinle ?

0|0
    0|0
  • Adam olsan avradına sahip çıkarsın amk.

2|2
    1|1
  • Tamamen haklisin. Bu sitede oldugu gibi ulkemizde okadar cok bekareti tabu kabul eden zihniyet varki deliriyorum bazen..

0|0
    1|0
  • Kardeşim sen hem deldirmiş hem elletmiş al tamammı milletin işinede karışma

1|1
    1|0
  • Haklısın dostum ama bakire olmayınca ne yaptığı belli oluyo bakire olup her haltı yediyse kendi vicdanı bilir

0|0
    1|0
  • hangi hayvanlar kıskanmaz araştır

0|0
    1|0
  • swingere bir ekip daha oldu kalabalık artıyor:))

0|2
    1|0
Yükleniyor...