Allah Bana Bir Çıkış Yolu Gösterir mi :(

Arkadaşlar ben şu ana kadar 4 5 kişiyle çıktım ve bunlarla cinsellik yaşadım oral ve sevişme sadece başka bir şey yok hepside beni bıraktı artık bende bazı şeyleri evleneceğim kişiyle yaşamak istiyorum ve gerçekten pişmanım çok sevdiğim bir abiye söylediğimde bir daha yapmamak üzere nasuh tövbesi edersen Allah sana güzellikler açar sana güzel kapılar açar dedi sizce doğru mu söylüyor eğer ben tövbe edip bir daha zinaya yaklaşmaz sam evlendiğim helalim ile yaşamak için beklersem Allah benim günahlarımı affedip karşıma mutlu olabileceğim namuslu düzgün temiz bir kızı çıkarır mı bana böyle bir kapı açar mı lütfen samimi cevaplar verin arkadaşlar teşekkürler

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• olumsuz düşünme. allah affedicidir. samimi canı gönülden yapılan tövbeleri kabul eder ama bir daha yapmamak kaydı ile. burada bizler allahın vereceği karar konusunda mutlaka şu olur diyemeyiz. şunu unutmayın. allahın yarattıkları içerisinde en sevdiği ve en değer verdiği insanoğludur. asla kötülüklerini istemez. allah cezalandırmak için değil affetmek için çok kapı açar. yani allah bizi affetmek için bir sürü bahane bulur bir sürü yol bulur. örneklersek namaz konusunu düşün. ayağım topal kılamam dersen oturarak kıl kabulümdür demiş, yatalağım der kılmazsan gözlerinle kıl kabulümdür demiş. tamamen felçim dersen düşüncende kıl kabulümdür demiş. lafın kısası bizi affetmek için ne kadar kolaylık varsa önümze sermiş.

sen kararlı ol. seher vakti kalk uykudan güzelce abtest al. iki rekat tövbe için namaz kıl. aç ellerini gönlüne göre içinden geldiğince dua et tövbe dile af dile. ezbere tövbeler gerekmez. allah kişinin kendi gönlünden çıkanı kabul eder. seher vakti yapılan dualar daha değerlidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu Allah'tan baska kımse bılemez arkadasım ama sen ıyısınıı yapmıssın muhakkak kı bır karsılıgı gelecektır

0|0
    0|0
  • Allah bu yolda yardımcın olsun tövbeni edeceğin duayı Rabbim kabul eder etmez bilemem ama sen içinden geleni yap Allah affedicidir

0|0
    0|0
  • Tövbe eden insana Allah kalbindekini verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tövbe güzelliklerin anahtarıdır sen tüm temiz kalbinle tövbe et ve göz zinasından dahi uzak durursan bunun için çaba verirsen emin ol ya bu dunya da ya da ahirette kazanırsın ıstedıgını..

0|0
    0|0
  • Yap yap tovbe et oh be kandirma kendini yaparken iyiydi :)

0|0
    0|0
  • İslamda ümitsizliğe kapılmak yoktur .. dua edeceksin dua .. tövbe istiğfar çekeceksin estağfurullah diye .. yok gene için sıkılıyorsa cami imamına git onla konuş sana daha net bilgiler verir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...