Erken boşalma durumunda ne yapılır?

ilişki esnasında partnerinizin erken boşalması ve yeterince tatmn olamamınız durumunda nasıl bir çözüm ararsınız.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• hemen kızarım nıe kendını tutmuyosun bıraz daha dıe sonucta bu ısten ıkı tarafında zevk alması lazm

0|0
    0|0
    • hayır onu demek istemedim farkı çözüüm yollları aramısın mesala

• o kadarını bilemicem normal olsun

• :)) Tamamm saol yardmcı oldn baya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• sen çözümü yanlış yerde arıyorsun. erken boşalmak erkeğin bencilliğinden kadını düşünmemesinden kaynaklanır arkadaşım. her ne kadar orgazm son safhada fiziksel görünse de aslında bir beyin olayı. orgazmı insanın beyni yönetir. sen istemedikçe orgazm olmazsın.

bencil erkek kadın ne halt ederse etsin illaki ben mutlu olacağım diye kendine hedef yapar kendine kilitlenirse 2-3 dakikada boşalır.

ama gerçek cinselliğin ne olduğunu bilen bunun eşit haklar olduğunu her iki tarafın mutlu olması gerektiğini bilen birisi ayrıca kadının erkekten daha geç hazırlanacağını ve daha çok ilgiye süreye ihtiyacı olduğunu bilen birisi önce kadını ile ilgilenir onun nefes alış verişine vü

cut tepkilerine bakarak ilişkiyi yönlendirir. onu orgazma yaklaştırdıktan sonra kendini heveslendi,rir ve bir birine yakın zamanda orgazm olmayı hedefler ve başarır

kendisini kendi mutluluğuna hedeflemiş bir erkeğe (erkek denirse eğer) kadın ne yapabilir? kocaman bir hiççççç

0|0
    0|0
  • Erken boşalmayı seven bir kıza rast geldim,öyle birine düşersen şanslısın :D

0|0
    0|0
  • geciktirici ürünler kullan

0|0
    0|0
  • Bin tane cozumu var google'dan bak buraya yazana kadar, hap falan degil bahsettigim, basit penis egzersizleri var, arat bulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...