Evlilikten önce yaşanan cinsellik..

Erkek arkadaşımla 1 seneyi geçkin bir ilişkimiz var okulumun bitmesine de 2 senem var ve biz evlilik hayalleri kuran bir çiftiz.ilişkimizde güzel bir şekilde ilerliyor ..Ben ilk kez onunla birlikte oldum ve onun kadını oldum.. onunla birlikte olduğum için asla pişman değilim ama ölüm kalım ayrılık var kaderde ne olacağı belli değil..cahillik mi bilmiyorum..ama eğer bir ayrılık söz konusu olursa eminim bakirelik konusu içimi yeyip bitirecek bu da bir gerçek ne yapıcağımı bilmiyorum?ve acaba onunla birlikte olarak gözünde kolay bir kadın mı olmuşumdur ?Özellikle de erkekler sizce bu durumların gidişatı nasıl olmalıdır ?

Güncellemeler:
aslında bekareti vermem istem dışı oldu..Sevişmelerle geçen cinsel birlikteliğimizde zar dururken hamile kaldım hiç beklemezken,imkansızken ve kürtaj oldum..bu yüzden bekaretim bozulmuş oldu,geçirdiğim operasyonda zar zedelenmişti..işin aslıda bu...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu karşındakine göre değişir...

Kimi cinselliği yaşarken hislerini tüketir

Kimi öğrendiklerini başkasında uygulamaya çalışır

Kimiside yavaş yavaş karşısındakini basit görmeye çalışır

Onun düşüncesini boşver senin yapman gerekenler ne bu önemli

Öncelikle cinselliği dozajına getirin... Eh yapmayın diyemem haddime değil... En azından dozajını iyi ayarlayın... Kendini çok ağırdan sat bu konuda...

Bir cinselliğe göre belirlenmez ilişkinin gidişatı, monotonlaşan bir ilişki bitmeye mahkumdur. monoton yaşamayın, hayatınız bir cinsellik etrafında dönmesin. Konserlere gidin, piknik yapın, farklı şehirler gezin, bir lokantada kendinize yer ayırın beraber bir akşam yemeği yiyin dışarıda, şehrinizin en işlek en güzel caddesini beraber gezin...

İlişkiyi ayakta tutan cinsellik değil hareketliliktir..

Bir tek cinselliğe odaklı ilişki olursa o ilişki tükenir.

1|0
    0|0
    • Allah affetsin ne diyeyim...

Büyük geçmiş olsun... O olay sonrası dahi seni bırakmaması yine birşeydir... Birçok erkek böyle durumlarda kaçmayı tercih ediyor... Kürtaj kötü olmuş ama yapacak birşey yok, birazda erkek arkadaşının sorumsuzlugu...

Ara ara ileriye yönelik fikirler atın ortaya, düşüncenizi paylaşın, İlişkinizin hedefi olursa bu ilişki daha rahat yürür.

• İnşallah daha güzel gelecekleri yaşarsınız... Allah ayırmasın...

• Amin,çok teşekkürlerrrr...

Erkekler Ne Diyor 12

• Kolay kadın ibaresine kısaca özet geçersen memnun olurum evlat. Bu arada yemek yemek, su içmek, nefes almak biz insanlar için ne kadar doğal bir ihtiyaç ise cinsellikte bir o kadar doğal bir ihtiyaçtır. Artık evlilik dışı cinsellik yaşayan kadınlara basit kız, kaşar, *rospu damgası atanlara söyleyecek söz yok. Hadi diyelim evlendin sonra kocan ile birlikte oldun yaşanan cinselliği legal kılan devlet nezdinde atılan bir imza mı? Ben böyle bir saçmalığa ortak olmam evlilik dışı cinselliğe sonuna kadar evet saygılar...

3|0
    2|0
  • 4|0
    0|1
    • savolll.ama o kadar da düşmedik çok şükür

• Bana Göre Hata Yapmışsın Ne Olursa Olsun Sıkmalıydın Dişini. Bakirelik Olayına Gelince Dikiyorlar Artık. Sende Diktirip Gidersin :)

2|0
    0|0
    • saçma karşıdakini kandırmaktan başka birşey değil...

• Ben cinsellikle huylarımı daha yoğun yaşarım. Ama kimi erkek vardır birlikte olduğu kadından soğur, kimi vardır sadece birlikte olmak için yalandan ibaret sevgi gösterir. Ama benim düşüncemi sorarsan dediğin gibi ayrılık var ölüm var kalım var gerçekten sevdiğin kadın ayrı bir noktada olucak seviştiğin kadınlar daha farklı sıradan kadınlar olucak

0|0
    0|0
    • kesinlikle ama fikrin için teşekkür ederim yinede..erkeklerimizin nasıl bir zihniyetle yaklaşacağı belli değil malum günümüzde...

• al terkedecek olursa dinlersin link

0|0
    0|0
  • çok büyük hata yapmışsın eğer yarın bir gün seni terkedecek olursa bakireliğin ortada kalır... :( yahu 3 dklık zevk için ne bu istek anlamıyorum evlenirsi yaparsın ne istiyorsan

0|0
    0|0
  • bekaret önemli tabikide

1|0
    1|0
  • Eger cidden sevdigini dusunuyorsam ve icin rahatsa problem olmaz bence senin acindan..

0|0
    0|0
    • evet sevdiğimi düşünüyorum,içim rahat..teşekkürler

• maşaallah her türlü giderin varmış hamile kalmak ne demek yaa yuh amk

0|0
    1|0
    • istem dışı diyorum senin bunu kafan alıyor mu .bi araştır istersen zar dururken esnek olmasından dolayı kaynaklanıyo..karşına esnek zar sahibi biri çıkarsa ve ilk birliktelğnzde zar yok hissi yaratırsa kanama olmazsa şaşma :)umarım başına gelir tatlım,o pskolojiyi yaşa...

• terbiyesizleşme...

• ben miyim terbiyesiz yuh yaa tamam o zaman sana madalya vermeliyizz sen doğru yapıyorsun dimi_?

mesela kendi anneni düşün baban dan önce başka birinden hamile kaldığını kabul eder miydin _?

iyi yapmışsın anne diyebilir miydin _?

• herneyse olan olmuş birkere yavrucuğum kapağı bu adama atmaya bak

0|0
    0|0
  • al bir tane daha bişiyi çok merak ediyorum altında inlerken hiç bunlar aklına geliyor mu hayır tabiki hayır siz varya resmen yarım akıllıaınız ben buna kesin kanaat getirdim sana tek cevabım Allah ayırmasın yoksa hakikatten işin var...

0|0
    0|0
    • Allah ayırmazda işte böyle bilinçsiz,bırak yarım akıllı zerre aklı olmayan insanlar ayırmasında...

• hahahaha :D şmksflkjsdfknsdaksfd

• valla erkek arkadaşın artık seni elinde banko diye tutmaya çalışabilir çünkü senin terkedecek durumun kalmamış herhangi bir durumda, kaba tabirle ayağını denk alma zamanı gelmiş malesef

2|0
    0|0
    • anladım doğru diyosunuz..teşekkürlerrrrr

Kızlar Ne Diyor 4

• valla birlikte olmasaydın da eminim ihtiyaçlarımı karşılamıyon der terk ederdi seni.Erkeklerin bu konudaki düşüncelerine asla aklım ermiyor.Ama sonuçta ilk kez onunla yaşamışsın bu olayı.Sana değer verir heralde adam gibi biriyse bırakmaz seni

1|0
    1|0
    • umarım...kesinlikle çok doğru nasıl yaklaşacakları hiç belli olmuyor bileeee :)

• Erkek arkadaşın seni seviyorsa onun gözünde basit bir kadın olmazsın. Çünkü sende seviyorsun ve seven insanların böyle duygular beslemesi de çok normal. Onun için yapamayacağın şey yok, biliyordur. Belki asla yapmam dediklerini yapıyorsundur. Aşk işte bu. Paylaşım. Fakat evlenmeden bu kadar ileri gitmeseydin keşke. Sadece sevişmekle yetinseydiniz. Bu kısım kötü olmuş. Ayrılırsanız seni etkileyecek orası da kesin. Fakat ona güveniyorsan çok düşünüp kafanı yorma derim ben sadece.

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi bu güzel yaklaşım için teşekkür ederim öncelikle..aslında bekareti vermem istem dışı olmadan sevişmelerle geçen birlikteliğimizde zar dururken hamile kaldım hiç beklemezken,imkansızken ve kürtaj oldum..o yüzden bekaret bozuldu...ama ona güveniyorum bu da bir gerçek...

• o nun kadını olmuş muş :D:Dsevimli şey :D

0|2
    3|0
  • bakireyken nasıl hamile kaldın ya inan çok şaşırdım gerçi ufakta olsa bir ihtimal var sürtünmeyle ilşkilerde çok merak ettim doğrusu

0|0
    0|0
    • ne yazık ki zar esnek olduğundan dolayı olmuş.benim hayatta aklıma gelmeyecek bir şeydi,doktorlar bile şaşkınlıkla baktılar çok nadir olan bir durum diye..ama çok kötü birşey rabbim kimsenin başına böyle bir şey vermesin..o yüzden kürtaj yerine normal ameliyatla aldılar bana zararı olabilir diye o cenini

• allahın işine bak ya gerçi bende geçen ay çok korkmuştum ondan hamile kalmaktan neyseki değilmişim ama geçmiş olsun allah yardımcın olsun be kuzucum

• teşekkürlerrrr aman dikkattt :)

Yükleniyor...