Evlenmek istiyorum, üniversite mezunu , işsiz, bekar , 28 yaşındayım genç görünüyorum

Evden çıkmıyorum pek o yüzden bir erkekle münasebetim olamıyor

Çalışmıyorum

Orta güzellikteyim

Bakire değilim

Evlenmek istiyorum , sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
yuva yapanın yuvası olur hayırlı bir işe vesile olun varsa eş dost tanıştırın , dalga geçmeyin herkes sizin kadar şanslı olmayabilir kaderim böyleymiş
arkadaşlar vaktinde bir ilişki yaşadım dürüstçede söyledim sonrada kendimi dağıtmadım yanlışı yanlışla sürdürmedim yargılamayın hayatın kime ne vereceğini bilemezsiniz kınamayın ben istermiydim bunları

0|1
9|38

En İyi Erkek Görüşü

• İş aradın fakat sonuç vermedi veya aile izin vermedi sanırım, bunu es geçiyorum

Bununla beraber hem kendini geliştirmek adına, hemde sosyalleşmek adına kurslara katılabilirsin(Bu yabancı dil kursları olabilir, belirli bir alana ait bir kurs olabilir)

Spor merkezine yazılabilirsin, Spora giderken böylelikle arkadaşlıklar edinebilirsin ve çevre faktörü etkili olur

Çeşitli ortam organizasyonlarına katılabilirsin(Piknik, Düğün, müze gezileri, Konserler vs vs )

Erkekten ziyade öncelikle kız arkadaşlar edinmeye çalış, unutma kız kızı mutlaka erkeğe taşır...

Bunların beraberinde bakireliğin ayrı konu, bulacağın erkek anlayışlı ve geçmişe takılı kalmayan birisi olursa buna pek takıntı yapacağını zannetmiyorum

FAKAT KENDİNİ EKSİK VEYA KUSURLU GÖRME, SEÇECEĞİN ERKEĞİ İYİ SEÇ, MUTLU OLACAĞIN GELECEĞİNE GELECEK KATACAK KİŞİ OLSUN, RESMİ VEYA ZORUNLU EVLİLİK YAPMA!

2|0
    0|3
    • En ıyı cevap bence :)

• Biraz bunların üzerine gitmeye çalış, imkanlar elverdiği kadar kendini çevre içerisinde farkettirmeye çalış, Allah yardımcın olsun...

bringme: Teşekkürler :)

• sağol arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 37

• Senin asıl amacın ne?

Evlenmek koca bulmak rahat rahat sevişmek mi? Evden kurtulmak mı?

Ayrıca sende ki zekaya hayran oldum :))) Buraya kız peşinde olanlara sorduğun soruya bak :DD

Bu saatte rekor kırdın aldığın cevapla. Git akıllı ol deli misin nesin :DD Sanki izdivaç sitesi burası :DD

1|0
    1|1
    • Tebrik ederim seni valla kandırmışsın birini :))) Zenginmiş te belki evlenitr seninle :)) Yada o da senin yaptığın gibi kullanır seni :)) Hey Allahım ne iğrenç insanlar var ya

• Bence acil bir iş bulmalısın. Evlenmek problemlerini çözmeyecektir. Sadece cinsellik ekler hayatına. Bu arada yardımcı olayım desem bile oda olmaz çünkü bekar bir kimse kalmadı çevremde.

2|0
    0|2
  • çevre yaparsan olur bir şeyler kursa filan yazıl her insan hata yapar hatalarından ders aldıysan bir daha yapmayacaksan buna onu inandirirsan bulursun birini hiç dert etme ama önce evlenmekten beklentin ne bunu sor kendine evde kalma kopleksini mi yenmek yoksa ?

0|0
    0|0
  • Kendinize eş arayın. 28 yaşında genç gözükeceksiniz tabi gençsiniz. :)

Sizin de bir kısmetiniz çıkar

1|0
    0|1
  • Bazı olaylardan ders çıkarıp kendinizi frenlemeniz önemli,kişisel görüşüm kim ne derse desin sizde gelecek adına umutlar besliyorsunuz ve geçmişte yaptığınız hatalar size psikolojik olarak daha fazla acı çektirmemesi yönünde olmalıdır.

Emin olun gelecek adına sizin kadar vasıflı bir birey olsaydım kesinlikle kendimi sizinle tanıştırır cennete bir adımı sizinle atardım.

:)

0|0
    0|0
  • gizli olma bari ekleyen eklesin işte

2|0
    0|2
  • İş bul ya da bir aktivite

1|0
    0|1
    • böyle dilenilirmi manyak kadın kursa falan git birşey yap erkeklerin seni kanatlarının altına alacagınımı sanıyorsun kac tane cıkar fantezi yapma iş bul ayakların yere bassın öyle birini tanı geç kalmadın kendini bırakma asla zavallı olma

• 28 yaşında genç olman gerekir zaten asdsdkl

0|0
    0|1
  • fiziksel özelliklerin nasil sen baya ciddisin sanirim...

1|0
    0|5
    • sağlıksız ilişkiler kurmaktansa evlenmek kocamla yaşamak istiyorum

• hiç evlenmedim

• Talihsiz bir olay yaşadin sanirim... yaa ne kadarda sevenim varmiş aksiyi basamilar...:D

• sana güzel bir önerim var

1|0
    0|3
    • öneriniz nedir

• gonuldensevenler.com' a üye ol, tanısmak isteyenlerin her yerde oldugu gibi burdada evlilik olmuyo, %50 yani, ona göre davran, 2 resmini koy kriterlerini yaz, erkeklere gold üyelik şart yoksa mesaj atamıyolar, ama sana mesaj atanlara sen ücretsiz cevap verebiliyosun, bide sanırsam her 1 kişiye ücretsiz msh hakkıda tanıyolar kadınlara...

• hayırdır masa sandalye ile mi ilişkiye girdin

2|0
    1|3
  • Sen evde otura dur, biri gelir elbet.

0|0
    0|1
  • Bakire değilseniz o biraz zor bacım

0|1
    2|1
  • gez dolaş arkadaşlarınla vakit geçir sosyalleş

biz sana ne yapak burdan

0|0
    0|1
  • Gerçekten evlenmek mi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Gel bana var evlilik olmaz bana evli gibi takılırız saygılar...

0|0
    1|2
  • bu konuda ciddiysen tanışalım

0|0
    0|0
  • bana yaz.Face hakan alaşahin

0|0
    0|0
  • kişisel özelliklerini kültür düzeyini flan yansıtan biyerde çalış tabii erkek bol olsun :)

0|1
    0|2
  • ekle bakarız bir çaresine :)

0|0
    0|2
  • Sen çok yanlış yere gelmişsin

1|0
    0|2
  • evlendin mi merak ettim?

0|0
    0|0
  • selam ordamısın halen

0|0
    0|0
  • Fotograf yuklersen taliplerin artacaktir :)

0|0
    0|0
  • memleket nere geleyim alayım seni ben

1|0
    0|5
  • evin araban sigortan varsa ben evlenirim :)

0|0
    1|2
  • şok gazetesine yazmalısın

0|0
    0|2
  • bence öpüşebiliriz

0|0
    1|1
  • hayırlısı kolay degıl

0|0
    0|1
  • genç görünmek dışında ve evlenmek istemek dışında seninle tamamen aynı özelliklerdeyim.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 9

• bir aktivitede bulun kursa git illa biri çıkar karşına evlenmek için ilk gördüğünü de alma pişman olursun

0|0
    0|0
  • iş bulmam, kursa gitmem, evde kös kös oturacam diyorsan altın günü yap teyzelerle oğluna, yeğenine beğenen olur belki ne bilim

0|0
    0|2
  • Çık bir sosyalleş anam :D:D

0|1
    0|2
  • insallah evde kalmazsın

0|0
    0|1
    • kaldım bile Allah yardımcım olsun

• Aptal evlilik programlarına katılma da :)

0|0
    0|0
  • süslen püslen düğünlere gıt her hafta sonuu mutlaka bulursun bır koca:D

0|0
    1|1
  • Vardır 1-2arkadaşın olmadı tek takıl bak erkekler yalnız kadınları severmiş

0|0
    1|1
  • İzdivaç ' A çık .

0|0
    1|3
  • evden pek çıkmıyosunda ne ara bekaretı verdın.)

0|0
    1|1
Yükleniyor...