Evlenmek istiyorum, üniversite mezunu , işsiz, bekar , 28 yaşındayım genç görünüyorum

Gizli Üye
Evden çıkmıyorum pek o yüzden bir erkekle münasebetim olamıyor

Çalışmıyorum

Orta güzellikteyim

Bakire değilim

Evlenmek istiyorum , sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler
+1 yıl
yuva yapanın yuvası olur hayırlı bir işe vesile olun varsa eş dost tanıştırın , dalga geçmeyin herkes sizin kadar şanslı olmayabilir kaderim böyleymiş
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar vaktinde bir ilişki yaşadım dürüstçede söyledim sonrada kendimi dağıtmadım yanlışı yanlışla sürdürmedim yargılamayın hayatın kime ne vereceğini bilemezsiniz kınamayın ben istermiydim bunları
Evlenmek istiyorum, üniversite mezunu , işsiz, bekar , 28 yaşındayım genç görünüyorum