Nedir bu toplumdaki kızlara olan bakış açısı ve baskı?

Nedir bu ya ? Nasıl bir bakış açısıdır etek boyuna göre sınıflandırmalar, bakire olmayanlara o* demeler, gece dışarıda gezenlere sürtük falan demeler? Kadınlar insan değil mi?

Güncellemeler:
Aslında bir gün tirkiyede erkekler kadınların yerine grçip onları anlasa herşey farklı olur
Türkiye yazacaktım.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede evlenene kadar bakir kalan erkek sayısı %5 i bulmaz,ancak bu zihniyet birini yargılar,zihniyetini siktiklerim.Kızının sevgilisi olduğunu duyar,kızı odaya kapatır telefonunu kırar,yeri gelir erkek arkadaşına saldırır,ancak oğlunun oldumu helal der,alnından öper,ee yaşadınız mı bir şeyler diyede sorar.55 Yaşında adam geneleve gider,sonra sokakta gezerken milleti görür,toplumda ahlak kalmadı der.Kadın olsun yeter der,evli falan dinlemez her türlü birlikte olur,sonra der namus kalmamış,ee şerefsiz sayende kalmadı tabi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kusura bakma da onu diyenler % de 50 kesim oluyor onlara söyle :)))

1|1
    2|0
  • Erkek kendine bakar, en şık kıyafetleri giyer, her türlü çapkınlığı yapar, her türlü haltı rahatça yer, her türlü rahatlığa sahiptir, her zaman önplanda haklıdır.

Kadın zaten bu gözle bakınca bu kadar dikbaşlı olmasıda haksızca gelmiyor bana...

Bakire değil mi?-->>> Bakma, seks isteme, önemseme, umursama, dışla(halbuki abazalığa gelince direk sırnaşıyosun)

Eteği kısa--->>> Bakma, hormonlarını kontrol et

Sürtük mü? O... mu?--->>> P*rnosunuda seyretme o zaman

Ben belli kesim için söylüyorum bunları

Kendi açımızdan da haklı noktalarımız var, mesela eğer bir sevgiliye sahipsek bu denli rahatda olmasını istemeyiz, ama sahip olmadığımız kadınada karışmaya hakkımız yok. Banane de geç. Onu da yapamıyoz çünkü hormonlar zirve dimi.

0|1
    0|0
  • bir erkek olarak bunu ben de anlayamadım hiç. gençken kızlarla eğlenmek, takılmak, sevişmek isteriz sürekli ama iş ciddiye binince eli ayağı düzgün helal sütü emmiş namusulu olsun. sanırım bu sadece islami ülklerde bu şekilde algılanıyor konunun dinsel ve dinin topluma etkisi olarak görüyorum ben. ancak tabii ki kadın da istediğini yapar diyemiyorum ben de. ancak belki erkekte bir kısıtlama olabilir. mesela islamiyette zina yasak. ama erkekler bunu pek takmıyorlar. kızlar da olaya zina değil de namus gözüyle bakıyorlar. toplum baskısı ve din bence bunun tek sebebi

0|1
    0|0
    • kizlarin namus gözüyle bakmasinin sebebi de zina olusu degil mi zaten

• yani isin günah kismina bakan yok baski olmasa azinlikta kalan kizlarda her seyi yapar diyosun

• günah kısmına bakan pek yok evet bu doğru ancak azınlıkta kalan kızlar da yapar diyemem. ama en azından toplum baskısı ile değil de kendi istekleri ile yapmamış olurlar. ya da yapmış olurlar.

• Türk halkı böyle işte yapıcak bişey yok :)

0|0
    0|0
  • estafurullah nereden çıktı bu şimdi yaff

1|0
    0|0
  • Bu dediğin kadına aşık olacaksam, seveceksem ilgilendirir ama öbür türlü ne hali varsa görsün banane.

0|0
    0|0
  • Türk zihniyeti böyle malesef.

0|0
    0|0
  • bilmıyorum hiç aklımda olmaya soru bu

0|0
    0|0
  • gece oraya buraya takılan adamada laf edılır edılsın ıyıdır

0|0
    0|0
  • hala konuşuyosunuz daha nebe çatır çatır düzüşüyosunuz

0|0
    0|0
  • Aksine etek boyu kısaldıkça seviyoruz biz<

0|0
    0|0
  • toplumun kendi geleneksel yapısı bulunuyor aykırı davranışlar her zaman yargılanır...

0|0
    0|0
    • Bir erkeğin cinsellik yaşaması neden normal? Kızların böyle bir hakkı yok mu

• erkek ya da kız ayrımı yapmıyorum her ikisi için yanlış bir tutum...

• her haltı yedikten sonra temizim deyip kurtulursunuz nasıl olsa

0|0
    0|0
    • Ne diyosun ya erkekler de sevişmiyor mu temiz mi oluyolar o zaman!

• erkeğin adı çıkmış zaten size göre bakir erkek yok

Kızlar Ne Diyor 8

• Maydanoz da cilde iyi geliyormuş diyorlar boşver takılma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Çok güzel söylemişsin

0|0
    0|0
  • Çekemeyenler işte.

0|0
    0|0
  • Pipisi küçük olanların yaptıkları bunlar

0|1
    0|0
  • sen daha bilmiyosun ks daki kızlar kaşar felan:)

0|0
    0|0
  • hepsi erkeklerin basının altından çıkıyor .gfdsasdf

0|0
    0|0
  • ve en acısıda bu erkekelri büyüten yetiştiren de bir kadın

0|0
    0|0
  • Kızımızın yarası var galiba.

1|1
    0|0
    • Ya benim yaram yok ama çevremde görüyorum sniniri bozuyor