Arkadaşlar düşüncelerinize ihtiyacım var dalga geçecekseniz gelmeyin..

arkadaşlar geçen sene 2 yıllık ilişkim bitti ve oldukça ciddi gördüğüm sonu evlilikle sonuçlanacağını umduğum bir ilişkiydi.. ve ilişkiye girmiştik bakireydim.. yıllar sonra bunu inkar ederek ayrıldı benden ki bence hayatına baskası girdiği icin ayrıldı.. herneyse sorum bu değil biraza bilgi vereyim istedim ondan sonra 1 yıllık ilişkim var Şu an ve sevgilim bunu biliyor ilk bana teklif ettiği gün söyledim bakire olmadığımı ve o beni böyle kabullendi bazen açıyorum bu konuyu ve o ben seni 1 damla kan için mi sevdim bu aramızda kalcak kücük bir sır dedi ona defalarca simdiki aklım olsa yapmayacağımı belirtmiştim kendisiyse hiç biriyle birlikte olmamış ama beni böyle kabullenmesi seni seviyorum sana bağlıyım demesi ve seneye nişanlancağımızı söylemesi benim garibime gidiyor ilerde bu sorun olur mu bizim için sizce.. o asla olmayacağını söylüyor ve onu gerçekten çok seviyorum aşkı sevgiyi ben onunla öğrendim.. düşüncelerinizi paylasırsanız sevinirim..

Güncellemeler:
böyle kabul etmesinin nedeni de dürüst olup en başta söylememmiş..belki sonradan söyleseydin biterdi çoktan dedi..

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adam sorun yok diyorsa yoktur sevmiş seni işte :)

0|0
    0|0
    • ne bileyim erkeksiniz anlarsınız halinden diye sormak istedim..

Erkekler Ne Diyor 6

• durust davranınca sorun olmaz gecmıs ılıskılerıne aldırmamıs demekkı sorun olsa evlenmeye karar vermezdı (bakırelıkle meger ne cok ugrasılıyormus bende nette farkettım bunu :))

0|0
    0|0
    • o dürüst olduğum için bana aşık olmuş.. belki ilerde söyleseydin çoktan biterdi dedi

• umarım bende onlardan biri olurum o zaman.. ama dediğim gibi ben bunun bedelini baskasıyla değil kendimle savasarak ödüyorum kendi kendimi yiyorum

• savaşma kendını sev barıs

• Bence yanlış anlama ama anal varken neden kızlığına ve neden o çocuğu hakettiğini düşündün

0|0
    0|0
  • adam bakirse evlenmez biraz zaman sonra problem çıkarır dünya iyisi bile olsa.

0|0
    0|0
  • ilişkiye giriyorsanız kandırma ihtimali vardır bence bir iki hır çıkar bakalım neler olacak..?

0|0
    0|0
    • nasıl hır çıkarayımki o bu durumu yüzüme vurmayacağına söz verdi ve evlilik hayalleri kuruyor benimle..ne zaman ben konuyu açıp ağlasam hemen susturuyor ağlama sakın seni seviyorum diyor

• yani onun sınırlarını zorla sinirlendir mesela evliyken çıkabilecek bir kavga türünden olsun mesela en etkilisi kıskançlık varsa eski bir olay filan o zman tepkisi ne olacak çok önemli

• ne güzel işte bırakma onu harbi erkek miş

0|0
    0|0
  • kendini bile bir ise sorun olmaz, ama çıkan tartışmalarda kızın bu durumunu yüzüne vuran çok erkek gördük. olmaz diye bir şey yok.

0|0
    0|0
    • kendisi bunu asla yüzüme vurmayacağına söz verdi ve 1 yıl içinde de hiç konusunu bile açmadı ben hep açtım ya bu yüzden benden gidersen diye o da yukarda yazdıklarımı dedi işte..

• benim sevdiğim kadın da bakire değildi, evlenip ayrılmıştı... şahsen benim aklımın ucundan dahi geçmezdi onun daha önce evlenip ayrılmış olması... fakat arada şöyle bir fark var, o evlendiği kişi ile yatmıştı, sen ise sevgilinle, yani gayri meşru bir durum... kendimi bu durumda düşününce kabullenmem biraz daha zor olurdu diye düşünüyorum. çiftlerin kavgalarında birbirlerine ne kadar acımasızca sözler söylediklerine çok tanık oldum. ileride çıkacak kavgalarda bunu asla dile getirmez diyemeyiz.

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi iste seni hakkaten seviyo daha ne istyosunki ,sadece guven yeter

0|0
    0|0
  • hayir neden sorun olsun ki? eger birbrinizi seviyorsaniz ve kendinizden eminseniz hic birsey aranizi bozamaz...

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim o asla sorun olmayacağını söylüyor ve ben anlatıp ağlamaya baslayınca hemen konuyu kapattırıyor ağlamamam gerektiğini söylüyor

• tesekkür ederimm yorum için..en başta itiraf etmem onun bana aşık olmasını sağlamış.. belki sonradan söyleseydin biterdi çoktan dedi. bende ya ilerde bu yüzden bitmeyeceği ne malum diye kendi kendimi yiyorum

• bence gerektiginden fazla takiyorsun kafana... sevmenin ve sevilmenin tadini cikar :)

• yani illaki herkez aynı olucak diye bir kural yok adam sevmiş kabuletmiş neden inanmıyosunki

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim bir kısım sorun olur diyo diğerleri olmaz diyo ikilemde kaldım burda da..

• Ne kadar güzel bir şey böyle erkelerin olduğunu bilmek. Bence kaçırma elinden

0|0
    0|0
  • kötü bir durum .kimseye solemesin aklını celerler

1|0
    0|0
  • kaldıramıycak olsa soylerdı.hareketlerınden anlardın bıkere.hem düşünsene erkekler hep bakirelerlemi evlenıyoda bakıre olmayanlar napıyo.ben elbettekı bunu savunmuyorum ama oda erkek neyı kaldırıp kaldıramıycağnı bılıyodur

0|0
    0|0
  • Bence boşuna üzüyorsun kendini namus sadece bakirelikte olmuyor ne yazıkki bakireyim diyip her haltı yiyen insanlar var..sen ztn şuan ki adamı sviyorsun oda seni bunları bildiği için adam neden sorun yapsınki açıkca konuşmuş senle sorun olcak olsa nişandan bahsetmez ki ayrıca bak nası olsa bakire değiş diyip faydanlanmaya çalışmamış bile..bu düşünceleri unut ve hayatınızın tadını çıkartın emin ol herşey çok güzel olcak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...