Delirmek üzereyim , sanırım aşık oldum :/

sevgili arkadaşlarım trajik bir vakayla daha karşı karşıyayız... ben başlarda hoşlantı , o bana baktığı için heves falan sanıyordum ama değilmiş yani sanırım öyle.. o bizim burda bir markette çalışıyor. ben işte ihtiyaç olduğunda ya da bir şey istediğimizde falan kardeşimle gidip geliyordum. sonra fakettim ki bu , ben markete girince kaskatı kalıp öylece bakıyor , kızarıyor falan.. bir iki kere bende baktım öylece ne yalan söyliyim şimdi :) geçen gün arkadaşıyla marketin önüne hava almaya çıkmışlardı bende oradan geçiyordum kardeşime şaka yapmştım ve gülüyordum öylece. ben hala gülerken önüme doğru döndüm arkadşıyla yüz yüze geldik. oda güldü bana sonra ona döndü. o da gülümsedi... sonra eve gitmek için tekrar döndüğümde orada durmuş bekliyordu ben geçtikten sonra içeri girdi... bugün de saat 20.30da gittim markete dedm bu saatte boş olur , belki bir elektrik olur.. bahaneye bak limonata alczz :) (pek sevmem de :) kasadaydı , bizde o tarafa ilerlerken kardeşim maskotluk yapıyordu bende başladm gülmeye :) sonra döndüm o da bana bakıyordu ama bence o kasaya doğru gittgmz için olablrdi... :/ sonra kardeşm parayı verdi bn aldklarımızı poşete koyarken döndü baktı.. ben de bakacaktm fakat o şokla kıpkırmızı olduğumu hissediyordum. :( ''Parmağında yüzük vardı :,(... daha önce var mıydı bilmiyorum gerçekten sözlü mü bilmiyorum :/ eve geldim ve konuşmak dahi istemiyor canm.. ne yapsam akıl verin lütfen...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• iyide bir kaç sefer bakmakla aşık olunmaz.. sana her bakana aşık olacaksan işin zor. sen bu sevdadan vaz geç en iyisi.

0|0
    0|0
    • bakmak ne alaka ? her Allahın günü görüyorum onu

• aradaki farkı zaten ortaya koymuşsun. yani normal bir bakışla dikkatli gözle bakmak.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sözlü olmadigi ne malum ?

0|0
    0|0
    • işte bende onu bilmiyorum...

• Doksanlar dizisi geldi bir an aklima market felan :D sende evden ara telefonla sözlümüsün ben gizemli kizim de :D

• numarasını bilsem arardm :D

• her yüzük takan sözlümü degil ? sıkıntı yok devma sende hoşlandıysan devam

0|0
    0|0
    • o da var... ama hani sözlü olmayanlarında taktığını gördüm fakat eğer yanlış görmediysem gümüş bir söz yüzüğüydü

• evet... diyorum ya yüzüğü görünce nutkum tutuldu.. konuşmak dahi gelmiyor içimden

• Annemi özledim birde yarim aslını

Sen öyle sandın bir de bilsen yarim aslını

Geceler boyu ummadığın bir anda ciğerlerin sökülür

Yarim birde bilsen astımı

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir bahane bulup konuşmalısın belki laf olsun diye takıyordur ya da o ilişkisini bitirir senle başlar belli mi olur

0|0
    0|0
    • ilişkisini bitirip benmle başlaması değil de aslnda ne olduğunu öğrensem çok iyi olur fakat ne diyebilirim ki ne dicem yani

• Yani iki tane genç insansınız sosyalleşmek iki çift laf etmek bundan daha güzel ne var en doğal hakkınız bence sen ona bir hayırlı işler veya merhaba diyerek başlayıp yavaş yavaş hal hatır sorup bu yüzük meselesini öğrenirsin. Yüzüğün çok dikkat çekiyor derdim ben olsam :)

• ama konuşmaya korkuyorum ya terslerse.. ben sözlüyüm neyden bahsediyorsun falan derse rezil olurum

• bir gün markete gidip bir şeyler alma bahanesiyle hayırlı olsun sözlenmişsin falan de bakalım ne tepki verecek

0|0
    0|0
    • ama hiç konuşmuşluğumuz yok. sadece uzun süredir markette çalşyor. şimdi bn hayrlı olsun desem ne oluyo yani ben kimim falan ukala gbi :/

• hiç muhabbetiniz yok yani.. o zaman biraz muhabbet etmeyi dene, espiri yap falan ne bileyim bir kaç gün muhabbet ettikten sonra sor. kardeşinle beraber olunca daha az heyecanlanırsın hem o da koyulaştırsın biraz muhabbeti

• espri derken ne yapablrm ki sonuçta o orda çalşyor o kadr insann içinde :/

Yükleniyor...