Kapat

Lezbiyen ve değillim

her iki cinsten de etkileniyorum. İlerde sorun olmasından endişeliyim. Napmalıyım?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüelsin, burada öyle olduğunu ve mutlu evliliği olduğunu söyleyen bir üyede vardı. Belki sorunu görüp cevaplar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Her ikli cinsten de hoşlanıyor ama henüz hem cinsinle deneyim yaşamadıysan biseksüel eğilimlisin. Yaşamadan biseksüelim demen yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Cinsel kimliğin biseksüellik ve herhangi bir sorun çıkarmaz sana ileride. Sapıklık ya da tedavi edilmesi gereken bir şey değil ki gayet normaldir. Kendini erkeklere karşı daha yakın tutma çünkü ne kadar tutsan da bir yerden sonra baskıladığın şey yine ortaya çıkar. Tabii evliliğe gelince o da normal olur yani anormal bir şey olacağını tahmin etmiyorum. Boşuna endişelenme cinsel kimliğin değişmez ve tedavi edilecek bir şey de değil gayet normal.

0|0
    0|0
  • Bunu sen bilieceksin biz nasıl bilelim kişiliğinle alakalı ki bu kardeş olmasa daha iyi olur ama

0|0
    0|0
  • birini seçeceksin

kanka insan ya öyle ya da böyle olur

hem öyle hem böyle olurmu

ilerde tabiki sorun olur

0|0
    0|0
  • kendini şimdiden doğru olanı seçmeye ve doğru cinsle ilişkiye girmeye alıştırsan iyi edersin .o zaman ileride yaşayacağın ilişkilere daha hazırlıklı olursun .bir erkeğe daha yakın olmalısın .

0|0
    0|0
  • kendi cinsinden hoşlanman anormal bişey psikiatri doktoruna durumunu anlat.heteroseksüel birisi kendi cinsinden hooşlanmaz.

0|0
    0|0
  • Doğal olarak ve mantıken de kendi hem cinslerinden vaz gecmelisin.aksi takdirde evlenince ne eşinden zevk alırsın nede ona zevk vererebilirsin.hemcinslerinle herhangibir cinsellik yaşadınmıki?

0|0
    0|0
  • tutma küçük enişteyi, salıver gitsin

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz meraklanma :0)

0|0
    0|0
  • Homoseksüelsin panpa

0|0
    0|0
  • lezbıyen deneyımın oldu muuu

0|0
    0|0
  • kontrol sende ne yapmak istersen onu yap bence özgürsün sonuçta

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim, ikisini ayni anda bulmak zor

0|0
    0|0
  • Çok yakın akrabamın eşi lezbiyenmiş yakalandığında anlaşıldı 2 tane çocukları vardı çocuklar için boşanmadılar tedavi ettirmek istediler ne yazık ki tedavisi yokmuş :( Sende buradan kendine pay çıkarırsın umarım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende biseksim eğer karakterinde sevdiğin insanı aldatmak yoksa sorun yaşamazsn. Ben evliliğim bounca sorun yaşamadm.

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin demek ki endişe etme hiçbişey olmaz böyle olan bir sürü insan var ileride hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • bende o dedigindenim işte şekerim

• Nereden biliyosun ileride sorun yaşamicanı bilip bilmeden cevaplıyosunuz

• Neden bir sorun yaşasın sonuçta bu onun hayatı kontrol altında tutabilir diymi ne yaşayıp yaşamayacagını bilir seçim tercih onun nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşar buda onda sorun yaratmaz tek biseksüel o mu dünyada.

• herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum bende çok etkileniyorum ama nişanlımı görünce ondan da çok etkileniyorum o yüzden hem bayanlar hemde nişanlım farketmez ikisiylede sevişirim...

0|0
    0|0
  • ben lezbiyen ilişki yaşadım . vajinal orgazma çok daha keyifli ulaşıyordum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...