Sevgililer öpüşüyor mu???

Bu ne ya her sevgili olan öpüşüyor mü? Herkes gayet normal anlatıyor . Aşk maşk deyip canımı sıkmayın benim. Özellikle kızlar utanmıyor mu ya? Cinselliğin bir parçası bu yapmayın etmeyin. Allah'tan korkmuyorsunuz insandan utanın bari. Böyle bekaret de olmaz olsun valla.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben erkek olarak sevgilime daha cinsellik konusu açmış değilim, açmayı da şimdilik düşünmüyorum :)

2|0
    0|0
    • Doğrusu da budur kardeşim...

Erkekler Ne Diyor 15

• Her 2 tarafta birbirinden hoşlanıyorsa birbirlerini istiyorlarsa buna engel olamassın ve bunda utanılcak bişey yok hatta bazı kızların hoşuna gidiyor yani bir anda öpüverirsin bişey demezler abartıcak bişey yok :)

0|0
    2|2
  • zaten işler kesat dükkanın önünü iyice kapatıyosun

3|1
    1|1
  • turbo kapitalizde cinselliği ön plana alma eğilimi var.p*rno sektörü dünyada her yıl düzenli olarak büyüyor.internette en çok bakılan, izlenen şey p*rno.(türkiye google da p*rno aramada ilk onda galiba).bi de bunun üzerinehollywood endüstirisi ve amerikan pastası gençliğini ekle.mmmm dadından yinmez bir karışım.gene bu zamanlar iyi zamanlar bence.20-25 yıl sonra durum kötü.

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana be arkadaşım ne kadarda güzel anlatmışsın...

Keşke herkes senin gibi düşünebilse... !

1|2
    1|0
    • Bunu düşünmek için çok fazla beyin eforu sarfetmek gerekmiyor çünkü nasıl bu hale gelmişiz anlayamıyorum

• Tek sebeb ailedir...

• Yürü be abla, senin gibiler oldukça hala umudumuz var.

2|1
    2|0
    • O kadar mı vahim durum:/

• Vaziyet iyi değil, nesil bu konuya aşırı olarak özendirildiği için,her geçen gün bozulma artarak devam ediyor. Eskiden büyüdüklerini ispat etmek için sigaraya başlarlardı şimdi de cinselliğe başlıyorlar. Hedef aynı, yöntem farklı.

• Allahım ya kardeşimi doğacak çocuğumu koru...

• Allah korkusu ile alakası yok öpüşmüyorduk senin dediklerin ilk defa denize gidenler gibiler "ruhları aç"

0|0
    0|0
  • yawrum senn yasın kaç nerede yasıyon sen ya :))

2|0
    2|1
    • Ben bir de aşağılamalar falan... 22 yaşındayım çok da mutluyum

• sen yaşındakiler her gece veriyo sen öpüşmekten bahsediyon yaa ::)

• annen de onun yaşındayken ... neyse senin seviyene düşmeyecem

• Kafanı çevirip bir dünyaya bak. Her gün binlerce insan katlediliyor savaştan kandan geçilmiyor dünya denen yer.

Sen kalkmış öpüşmenin bir insanı sevmenin sevişmenin kötü bir şey olduğunu söylüyorsun.

0|0
    2|1
    • Aman aman ne laf yaptın şimdi... En sinir olduğum düşünce tarzı isterse kıyamet kopsun gereken her konuyu gündeme getiririm.

• Hay Allah razı olsun.

1|2
    0|0
  • evet tabiki öpüşüyoz sevgilim sonuçta herşeyimi paylaşmalıyım

1|0
    2|2
  • insanlık yaşıyor demiştim ben yaşıyormuş. helal olsun sana ya aynen öyle sanki sıradan konuymuş gibi konuşuluyor ne hale geldik biz yazıklar olsun böyle nesile bizi bu hale getirenlere. Allah islah etsin. Bildiğin yoldan şaşma !

0|0
    0|0
    • Şaşmam Allah'ın izniyle ama ne hale gelmişiz yazıklar olsun!

• uyarı için teşekkürler ama herkezin özel hayatı karışamayız

0|0
    0|0
  • Evet artık öpüşmeyen yok gibi bişey. Bende eski sevgilimle öpüştüm

1|0
    0|0
  • sadece opusseler ıyıııı

1|0
    0|0
  • çatır çatır yiyişiyor millet sen ne diyorsun :p

1|0
    0|2
    • Valla burda okuduklarıma göre öyle görünüyor

• boşver, marifet yiyişmemekte (: herkez yiyeşebilir ama kimse yiyişmeden duramaz :p

Kızlar Ne Diyor 10

• Ama her insan sizin inandığınız hukuka göre yaşamını şekilllendirmek mecburiyetinde değildir... Birbirimizin yargıçları değiliz, hiçbirimiz... Değerlendirirsiniz, yanlış bulursunuz şahsınızca... Ama kınamak, bir nevi sözlü müdaheledir ve kınanır iseler insanlar, size tepki göstermeye hak kazanırlar...

Hayata olan nazarlarımızda ince bir çizgi vardır... Bu çizginin önünden, ardına baktığımızda ardımızdakiler; ardından önüne baktığımızda ise önümüzdekiler tuhaf görünmeye başlar gözlerimize... Ancak çizginin önünde mi, ardında mı, üzerinde mi, yoksa hiçbir yerinde mi durulacağına karar vermek bireylerin tercihleridir...

Şehvet çirkin değildir, eğer hisler karşılık ile ise aşk ile de bütünleşir hatta; fakat bunun kim ile olacağı ve zamanını belirleyen ilkeler olduğuna kimi insanlar inanmayı, kimi insanlar inanmamayı seçerler...

0|0
    0|0
  • Öpüşmek sevgiden doğan bir şeydir.

Aşkın ne olduğunu sanıyorsun?Doğru insan nasıl karşına çıkıyor?

Peki ya cinsel çekim?

Allahtan korkma onu sev ona dua et ona şükret.

Ve sevmekten korkma.

0|0
    0|0
  • İşin komik tarafı cinsellikle aşkı bağdaştırıyorlar. Aşk bakmaya kıyamamak değil miydi ya?

2|0
    0|0
    • Aynen tutişkom ağzından bal damlıyor yine

• Yanlış düşünüyorsunuz.Yüzyıllardır üzerine sayısız romanlar,şiirler yazılan ve adına aşk konan şey seks ile bağlantılı birçok yoldan sadece biridir.Çevreden dolayı bazı etkenler bireyler üzerinde baskı yapmaktadır.Bu durum dine ya da kültüre bağlanabilir.Zamanınız varsa bunu bilimsel olarak daha fazla açıklamak isterim.Çünkü bu tutum çok uzun zamandır süregelen bir yanılsamadır.

• sen de öpüşme bacım .

1|0
    1|0
  • İnsanları yargılamayın seviyorsa güveniyorsa istediğini yapmakta özgür herkes kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez

3|0
    1|1
    • İyi o zaman aşkı cinselliği karıştırmasınlar orda burda...

• Karıştıranlar elbette vardır ama genel olarak konuşamayız allahtan korkun diyorsunuzda siz bu şekilde insanları yargılyarak ta günah işlemiş oluyorsunuz . Allah herkesi görüyor allaha havale etmenizi öneririm.

• Yo yo yanlış anlaşılmasın. Uyarı niyetine yazdım normalleşiyor , bizler böyle değildik...

• ben erkek olsam sevgiliyken benimle öpüşen kızı terkederdim :S

1|0
    2|0
  • yuhhh ağır yobaz

0|0
    1|0
    • Beğenmediysen git yiyiş buralarda işin yok senin

• daha konuşuyomusun ezik

• Ezik mi? Ergen terminolojisine hakim olursun anca:D

• topuktan öpüşün

1|0
    2|2
  • link

Give him a great big kiss X)

0|0
    0|0
  • yok mal mal bakışıyolar yıllarca:Dheralde sıcak bir dudak öpüşmesinin masum oldugu sürece ne zararı var aşkın bir parçası değil mi sevmek

2|0
    2|1
Yükleniyor...