Jigololarda ilişkide korunma yöntemleri?

Normalde prezervatifin kokusundan falan hiç hoşlanmam, hatta nefret ediyorum prezervatifin dokusundan falan. Jigololar prezervatif mi kullanır? Hap kullanmak istiyorum ama hastalık düşüncesi aklımı kurcalıyor. Ne yapmalıyım?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• 20'li yaşlarda bir kızın jigolo ile ne işi olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu yasta jigolo arzusu ya fantazik bir olay ya da gercekten cok cirkin olmalisin diyecegim ,her kor saticinin alicisi olacagindan ..aklim iyice karisti.Emin ol suradan bir bagirsan mutlaka gelenin olacaktir..hem de ucretsiz..

0|0
    0|0
    • sorun güzellik ya da bir şey değil. O anlamda bir kusurum yok :) ama bu işi iyi bilen biriyle ileri düzey bir şeyler yaşamak istiyorum.

• niye alınayım ki?

• Eger bu isi gercekten yapmayi kafaya koyduysan,sosyal bir cevren ve hayatinda once duygusal bir birliktelik yasamalisin,az da olsa duygusalliktan yoksun bir cinsellik sana zevk vermiyecektir,en azindan tipini secme sansin olmali,genclik ve guzelligini bir kenari iterek bu arayisa girmen cok yanlis.İnan bana pismanlik duyacaksin

• kullandırmanı tasvıye ederim altından kalkamayacagın hastalıklara bulasmak ıstemıyorsan meyve çeşitlileri var sıkıntı yapmaz sana

0|0
    0|0
  • prezarvatif dışında bir korunma olacagını sanmıyorum tabiki hastalık kapma şansında var sonuçta hayat adamı :)

0|0
    0|0
  • işin bittikten sonra ertesi gün hapı kullan

0|0
    0|0
  • sevgili yap kendine onla ne yapıyorsan yap... :D jigoloya kadar düşme :D

0|0
    0|0
  • Daha yaşın kaç ne jigolosu kızım ya kime yap dedin de yapmadı

0|0
    0|0
  • Böyle ilişkilerde prezervatif hastalık riski için kullanılır sadece kadın kendi de korunması lazım.

0|0
    0|0
  • Vajina prezervatifini dene ?

0|0
    0|0
  • hastalık için sart ama korunma için bitkisel ilaç kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • 23 yaşında jigolaya ne ihtiyaç var erkek başka nasıl korunur en sağlıklısı

0|0
    0|0
  • Prezervatif şart..

yada birisi ile anlaşıcaksın bu konuda ve senin sürekli seks partnerin olucak.

0|0
    0|0
  • hap kullan bncee sorun yaratmıyorrr

0|0
    0|0
  • çok karmaşık bir soru anlayamadım ya

0|0
    0|0
  • jigolo ne alaka

0|0
    0|0
  • beni çağr para istemez tahlil kağıtlarıyla beraber geleyim przrvtfsz :))

0|0
    0|0
  • Her zaman değil eğer ciddi bir tanışma olucaksan baştan herşeyi konuşup anlaşıyorum karşılıklı görüşlerimizi söylüyoruz anlaşırsak oluyor

0|0
    0|0
  • Tercih eden bayani gordukten sonra karar veriyorum bu anlik bisey yani o an karar veriyorum telefonda bu konusulmuyor

0|0
    0|0
    • her zaman prezervatif kullanmıyor musunuz?

• ben her zaman kullanmıyorum artık anlıyorum iki yıl oldu bu işi yapalı kadının kalitesıı görünce ortada olyorr zaten kondom korunma amaclı takıyoruzz hastalıklıklardan gebelık rıskı oldugundan degıl meselaa bazıı kadınlar sadece oral yaptırmak ıcın arayanlar bılee var tabııı gelen erkegınde kalıtesınden emın olmalarım lazım meselaa netten pek tercih etmezler arkadas tavsıyesı dildile en guzel reklamdır oyuzden bende elımden gelenın en ıyıssını yapıyorum

• düzenli bir seks hayatın yok anlaşılan, öyle olsaydı düzenli hap kullanıyor olurdun ve bunu sormazdın. bunu bir kerelik yapacaksın sanırım ve o yüzden ertesi gün hapı kullanmanı tavsiye ediyorum. hastalık konusuna gelince bunu prezervatifsiz önlemen mümkün değil. sağlıklı olduğundan emin olman da imkansız. Madem deneyimli ve hastalık kuşkusu taşımayacağın birini istiyorsun o zaman eğer kabul edersen mesajlaşalım seninle.

0|0
    0|0
  • Kondom da kullansan cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan %100 korunma sağlayamıyorsun HPV gibi temasla bile geçen virüsler var

Kısaca cinsel anlamda aktif bir partnerinin olması cinsel yolla bulaşan hastalıklara davetiye çıkarır

0|0
    0|0
  • ne jigolosu ya yaşın kaç senin bakim

0|0
    0|0
    • 23. Yaşla ne alaka ki?

• jigoloyamı ihtiyacın var bu yaşta onlara paramı yedircen yani,piyasada onlardan daha iyi ve sadece zevk için yapıcak yığınla erkek varken ..bide yaş ne alaka diyo ..

Kızlar Ne Diyor 1

• bitkisel hap var canım hiç bir rahatsızlıga neden olmuyo ( yasmin ) olmadı ertesi gun hapı kullan ben çok kullandım gerektiği durumlarda çok lşükür biişi de olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...