Zor Şartlarda Evlendik, Ailemin İknası Ve sonrası.

Eşimle oldukça zorlu bir aşamanın sonunda evlendik.

Ailemin çekingeleri ( farklı kültürlerden olmamız), evlilik öncesinde kaldı. Onu tanıdıkça güvendiler (tanımadıkları için endişeli idiler ).

Fakat kendi ailesinin tutumu eşimde de gerginlik ve strese yol açtı evliliğimiz sürecinde. Sürekli ailesinin evliliğimize karışmak istemelerinden dolayı eşimde yıprandı.

Şu an cinsellik olarak uyumluyuz, ama, ilişki anında aklıma geliyor çoğu zaman ve elimde olmadan kasılıp, ağlayacak gibi oluyorum. Unutmak istiyorum o günleri ama unutamıyorum ister istemez.

Çok kırılmıştım, ailesinin stresinden bile olsa sinirli tavırlarına.

Eşime de belli etmek istemiyorum, onu sevmeme rağmen o dönemdeki etkilenmişliğinden bana da sinirli tavırları aklıma geliyor o anda. Böyle olmasına çok üzülüyorum, ama yaşanmışlıkları hazm edemiyorum. Önerileriniz nedir, ne yapabilirim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevmekmekle aşk aynı şey değil ki ? aşıkdeğilsin demekki geçmişi bırakmamak hötü iyi biliyorum kendimden unut demek isterdim ama unutamıyor insan bana hep dediler unut diye ama geçmişimi unutamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biraz uzak kalmayı deneyin ailelere

0|0
    0|0
  • eşin senden yana tavır almayıp sana destek olmamış anlaşılan ve sende kalıcı bir kırıklık olmuş aranıza soğukluk girmiş bu durumun düzelmesi için yine kocan senin gönlünü alıp aranızı düzeltmeli

0|0
    0|0
    • çok zorlu bir süreçti, her ne kadar beni savunsa da oda ailesinin psikolojik baskılarından strese giriyordu ve en yakınında ben olduğum için bana bağırıyordu. Nasıl unuturum bilmiyorum. Şu an çok üzgün, ''bana da hak ver, çok üzerimize gelindi, bende insanım'' diyor.

Beni sevdiğini biliyorum ama bunlar aklıma geldikçe ayrılmak istedim. Boşanmayı kabul etmedi. Kaç kez dediysem kabullenmedi.Keşke evliliğimize karışmış olmasalardı da eşimle baş başa raht bir yuvada olabilseydik.3. kişiler olmamalı

• sevmez miyim hem de çok :(

• eeee o zaman millete bakma sonra pişman olacağın şeyler yapma

• psikolaga git

0|0
    0|0
  • Alkol alıp seviş bir süre kafan dağılmış olur ve alışırsın

0|0
    0|0
  • zaman sadece zaman geçecek

0|0
    0|0
  • tek çare sende unut gitsin boşver mutluluk düşün

0|0
    0|0
  • bak mesela eşinle sex yaparken başkasını hayal ederek ondan intikam gibi bişi almış olabilirsin ama bunu ona söleme çünkü bozulur aranız! sadece kendi içinde yaşa bunu böylelikle kendine karşı hem ondan intikam aldını düşüneceksin hemde büyük zevk alıcaksın! ayrıca geçmiş o anda aklına bile gelemz!

0|0
    0|0
    • o anlık çözüm ama kökten çözmem lazım bu düşünceyi.

• sadece söledim seçim sizin!

• iyi geceler.

• saçmalama geçmişte yaşayarak sadece acı çekersin:d kpocanın altındasın ve inlemek varken deliler gibi:d ağlıyorsun bu sen değilsin titre ve kendine gel ... ve netten biraz fantazi araştır fantazi değiştirmeniz sex sırasında herşeyi unutturacaktır emin ol! sıradışı şeyler deneyin

0|0
    0|0
    • normalde renkli ilişkimiz ama aklıma geldiği an kopuyor her şey.

• gerçekten yardım edicektim=( üzücü=(

• burdan edin o halde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailelerinizi tavrı sizi etkilemiş ama sevginiz ile her engeli aşmanız lazım . Kötü günleri mutsuz olduğunuz günleri düşünme .

0|0
    0|0
    • nasıl aşılır sizce? Eşimde ailesinin stresinden bana sinirli tavırlar sergilemişti, şimdi ne kadar af dileyip, özür dilese de olmuyor.

• bencede bahsetme güzel gidiyormus hersey zaten simdilik

0|0
    0|0
    • eşimin ailesinin sy-tresiyle bana sinirli davrandığı anları nasıl unutabilirim?

• Zamanla..

• siz evlimi siniz bacım?

Yükleniyor...