Lütfen soruma cevap verirken beni dostunuz arkadaşınız olarak düşünün.. hakaret içerikli yorumlar yazmayın.

selam.. lütfen bu mesaja cevap verirken beni çok yakın arkadaşınız dostunuz olarak düşünün.. yaklaşık üç hafta önce bu siteden biriyle tanıştım. sevgili olmamız için ısrar etti olduk. seviyorum dedi inandım. sonra cinsellik yaşamak için ısrar etti çok uğraştı bunun için. beni sevdiğini ciddi düşündüğünü söyledi. bakire olduğum için sınırlı şekilde bir çok şey yaşadık. iki gün önce aradı. yıllık izne çıkıcağını ailesiyle memleketine gidiceğini söyledi. beraber uyuyalım dedi. gittim çok şey yaşadık ve beraber uyuduk. ertesi sabah bana yol parası vermeye kalkıştı kabul etmedim. gitmeden aradı beni konuştuk. dün değil evelsi gün gitti. dün mesaj attım cevap vermedi bütün gün aramadı. bugünde aradım cevap vermedi. lütfen bana yardımcı olun. bir erkeksiniz anlarsınız. sizce amacı benimle oynamakmıdır. neden aramıyor sormuyor beni.. bu kadar uzun anlatmamın nedeni bir bütün olarak düşünüp cevap vermeniz içindi. şimdiden teşekkürler

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• cinsellik yaşamak için çok ısrar etti kısmına takıldım ben... ciddi olan tek taraflı böyle fazla ısrar etmez...büyük ihtimal geçici birşey düşünüyor ... ama memlekete gittiği için belki pek vakti de olmamıştır. bir iki gün daha bekle sonra ortaya çıkar durum. bu arada sürekli arayıp sms atmamanı tavsiye ediyorum naçizane.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• oyun bitmiş biz teşekkür ederiz.

0|0
    0|0
  • arkadaşım dostum olarak cevap veriyorum sana

kızım sen rahatsızmısın ne işin var adam belli cinsellik peşinde basit olma bu kadar yarın bahane uydurur gene arar sorar seni sonra gel uyuyalım yaşayın bişeyler oh miss kullandırtma kendini.

0|1
    0|0
  • Geçmiş ola malesef yanlış limana demir atmışsın sevgili arkadaş

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Şeytana uyucam ben de burada ki kızlara yazmaya başlıcam, burada ekmek var mış meğerse. En azından egomu yüceltirim.

0|1
    1|1
  • kimmiş o şerefsiz ifşa et onu

0|0
    0|0
  • sana bunu yapan tam bir şerefsizmiş ve sende baya safmışssın 3hafta içinde birine kendini feda edebilecek kadar nasıl güveniyorsun seni seviyorum demek çok mu zor sanıyorsun biraz gözün açılsın umarım kızlığın bozulmamıştır bu olayda birdhaakine daha dikkatli olmanı sağlar

0|0
    0|0
  • bak güzel kızım. bak güzel kardeşim.buradaki her erkeğin amacı itiraf ediyorum ben de dahil bir kız bulup pompişlemektir.yani tek gecelik ilişki hesabı istisnalar da olur tabi.ama geneli böyledir. yani adamın amacı seni kullanmakmış ve başarmışta.sen de saf gibi yemişsin ,yani oltaya gelmişsin. neyse sorun yok devam et sen bişiy olmamış gibi kabul et .D

0|0
    0|0
  • valla ablacım bu zamanda böyle motoru ferrari bile bu kadar kısa zamanda üretemiyor.Arkadaşa tebrik's.

0|0
    0|0
  • senı kullanmıs olabılırr ama sende arama kaybeden o olsun hanı emın ol arayacak senıı ıstegı oldugu zaman

0|0
    0|0
  • Biraz yavaş gideydin ablacım sen de bu ne hız. umarım yanılırız ama iş işten biraz geçmiş gibi.

0|0
    0|0
  • Güven kazanılması gereken birşeyken sen niye körü körüne güveniyorsun. 3 haftada kim neyi tanımış ki. Mesaj atıp atmamasıyla değilde sana davranış durumuyla ilgileniyorum. Atar atmaz orasını bilmem ama çok hızlı yaşıyorsun

0|0
    0|1
  • zararın neresinden dönersen kârdır. üzme kendini bu olayı ders alarak unutmaya çalış.

0|0
    0|1
  • unutursun gecer

0|0
    0|0
  • kızlıgını bozdumu?

0|0
    0|0
  • Allah belasını versın burdan kımseye guvenmeyın! ınsanları burda yazdıklarıyla sanmayın sakın

0|0
    0|1
  • game over - oyun bitmiştir geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Nasıl guvenebılıyorsun? Belkı evlı belkı cocugu bıle var senınle cok guzeol dalga gecmıs 3 hatalık adamla olursan evıne gıdıp herseyı yasarsan oda ohh ne guzel memleket 3 haftalık netten tanıstıgı bırıyle yatıyorsa herkesle yatar dıye dusunur dusunmeyı bırak artık arama olan olmus barı kendını acız duruma dusurme cunku hıcbır zaman o telefonunu acmıcak hıı arar hakkını yemem ama kudurdugunda kusura bakma gercekler acı amacım senı asaglamak degıl bırdaha sakın bu hatayı yapma ben senı dostum olarak gordum gerceklerı yazdım.

0|0
    0|0
  • Ne diyebilirmki? umarım bir sorun yoktur ama fazla tipik göründü bana.

benim dediğim gibi çıkmaz inşallah. birkaç gün daha bekle.

0|0
    0|0
  • korkarımki evet seninle pekte ciddi değilmiş, oynamış demek istemiyorum ama gerçekte ortada sanki.. hala burdaysa bu soruyu okuyordur belki yazar.

0|0
    0|0
  • Canım neden internetten görüştüğün biriyle bunları yapıyorsun ki, çık dolaş dışarda beğendiğin birisini bul onunla sevgili ol ne bileyim internet muhabbetlerini sevmiyorum bu yüzden.

0|0
    0|0
  • ne kadardır görüşüyodunuz nasıl böylesine güvendin sen

sende ne cesaret var canım yaa

0|0
    0|0
  • ya gercekten boyle kızları gorunce deliye donuyorum biraz kendinizi korumayı bilin ya iki soze etkilenip adamın yatagına grmyn

0|0
    0|0
  • yalnız sen 3 haftada ne kolay sevmişsin.

0|0
    0|0
  • Kız olanda anlar bunu. Seni kullanmış anlamayacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • ne karaktersiz erkekler var

bırak arama sakın yok say

0|0
    0|0
  • bak kardeşim yaşadığımız ülke de işler şu şekilde yürür, erkek sevişir, yatar, kalkar kız da kullanılmış olur ırzı namusu gider. toplumdaki bütün erkekler bu kız or*spu hadi beyler bizde s*kelim der çünkü onlar erkektir onların anaları bacıları namuslu olmalı ama bütün diğer kızlar s*kilmelidir çünkü dişi köpek kuyruk sallamıştır erkek hedefine ulaşmak için kızı kendine aşık edebilir, yalanlar söyleyebilir, bir sürü şey yapabilir biz öyle bir toplumuz ki her zaman KADIN suçludur. yani bu toplumda yaşadığın sürece kendi iyiliğin için hiçbir erkeğe inanma, evlensende güvenme! bu mevzularda kadın kullanılır derler, kadın bir eşyadır çünkü kullanılır faydalanılır sıkılınca yenisi alınır eskisi atılır. KULLANMAK NE DEMEKSE? kardeşim tövbe et ve harama bulaşma, unutma haramla helale gidilmez!

0|0
    0|0
  • Anlayabiliyorum ne diller döktüğünü. Bırakıp gitmiş işte, istediğini almak içindi o dedikleri. Bundan sonra canı istedikçe seni aramaya kalkabilir. Çıkar onu hayatından.

0|0
    0|0
  • Kızım senin hiç aklın yok mu..

0|0
    0|0
  • basbaya seni kullanmış sende gayet kullandırmışsın kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...