Anal seks için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ilk defa arkadan ilişkiye girecem ve nasıl yapıcağımı bilmiyorum.

Okuduğum kadarıyla temizlik, sabır vb. gibi şeyler lazım diyor.

Herhangi bir hastalık için prezervatif kullanıcam ve kayganlaştırıcı olarak eczanede satılan gliserin kullansam olurmu? Veya vazelin.

Güncellemeler:
vazgectim, herkes aynı şeyi düşünüyorsa dinlemek lazım bazen.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin bır cogusu arkadan yapmaktan hoslanır zaten, ama kızların bır cogusu bundan hoşlanmaz. Hem mıkrop kapma ıhtımalı gercekten cok yuksek. Hamıle kalma oranı %3. Hem ordakı kaslar cok farklı. incitip zarar verebilirsin. Hem senın yaşın 18! Çok erken değilmi?

1|4
    1|1
    • irem9191 ++++++++++ %1000 katılıyorum :D

• hoca ödev verdi derken şaka yaptm :D vazgectm zatn sadece bilgi lazmdı bazıı arkadaslarımız verdi hemen karalama kampanyası baslatmayın :D

Kızlar Ne Diyor 5

• eczaneye gitmişken gerçek bir kayganlaştırıcı al derim ben:) prezervatif markalarının ürettiklerini tercih edebilirsin ya da varsa farklı markaları da sorabilirsin.

0|0
    2|1
  • Hak yolu dururken bok yoluna ne gerek var. Düşüncesi bile rahatsız ediyor şahsen beni..

2|3
    0|0
  • vazeline gerek yok. gliserin kullan veya bebek yağı . temizlik elbette şart çünkü çabuk mikrop kapabilirsin o yüzden kesinlikle prezervatif kullan.

1|0
    1|1
    • gliserin + prezervatif + temizlik + sabır bunlar yeterlimi

• senin heyecan yapmaman lazım eğer heyecan yaparsan tam sertleşme yaşayamazsın. tam sertleşme olmadan da ilk kez arkadan giremezsin

• Helal olsun. Gercekten acemi erkeklerin sana cok ihtiyaci var. ( anal sex ogretmeni) ciddiyim alay sanma sakin

• öncelikle şunu sorayım yaşlar kaç? ona göre cevap vereceğim

0|0
    0|0
  • lanetlenen birşeyi neden yapmakta ısrarcısın

3|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle iyi bir işe kalkışmıyorsun. Üstelik eminim arkadaşını bunun için zorluyorsun, İnsan sevdiğini mutlu etmek ister, onu mutluluğu için acı ve her açıdan olumsuzluk içeren fedakarlıklara zorlamaz. Çok fazla P*r*o vs..vs.. izlemiş ve etkisinde kalmışın. Doğru yolda değilsin...Bilesin..

4|0
    0|0
  • Dogrusu ben bunu yapmandan yanadegilim. Her erkek bundan zevk alir diye bisey yok. Eger tiskinirsen omur boyu veya uzun yillar birak anal hic cinsellik yasiyamazsin. Cunku cinsellikteki psikolojik hassasiyet hic biseye benzemez. Ama illa yapmak istiyorsan dikkatli ol bayan arkadasini uzmeden incitmeden, temiz ve duzeli yap. Diger gerekli formulleri arkadaslar yazmis zaten.

1|1
    0|0
  • başımdan geçen bir olayı anlatayım ; Kız arkadaşım istedi diye anal seks yaptım ve öyle kötü bi ilişkidiki(koku,penisdeki atıklar vs) midem bulandı açıkcası ve sevgilimle ayrıldık.

Bu yüzden edindiğim tecrübeden ötürü Sana kesinlikle tavsiye etmiyorum.

1|1
    0|0
  • karşı cinsle ters ilişkiye giren Allahın lanetine uğrar yapmayın sakın 3 dakkalık zevk için ahiretinizi yakmayın.

0|0
    0|0
  • gunahtır yahu

0|1
    0|0
  • Vaz gec desem dinlemeyeceksin, ne biliyorsan onu yap

0|0
    0|0
  • sana yapma diyenlerin %90 ı ileride yapacak olanlardır panpa

1|0
    0|2
  • baya planli programli gidiyorsun bakıyorum:)

0|0
    0|0
  • sen istiyorsunda kız arkdaşın nediyor buna kabul etmez coğu bayan umarım başarılı olursun

0|0
    1|1
Yükleniyor...