Kızlık zarı ne gibi şekillerde bozulur?

Dün bir arkadaşım bana parmağını koyduğunda kızlığın bozulur dedi..bu doğru mu ve başka ne şekillerde bozulur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içine parmak, salatalık, kalem vibratör vs. bişe sokar bastırırsan bozulur. üzerine dokunup okşamayla bozulmaz. mesela pamuklu kulak çubukları vardır. kulağımızın içine sokar karıştırırız. Birkaç cm. daha ileriye itersek şiddetli bir acı ile geri çekeriz. neden ? çünkü pamuklu çubuk kulak zarına dokunup zorlayınca acı verir. kulak zarı ve kızlık zarı yapı olarak aynıdır. kulak zarı patlayınca da kulaktan kan gelir. ama elini kulağının üzerine koyup kulağını okşasan kulak zarı içeride olduğu için patlamaz. kızlık zarının durumu da bunun gibi işte.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızlık zarı cinsel ilişki dışında nasıl bozulur link

• benim bildiğim kolay kolay baskı uygulanmayıncaya kadar bozulmaz...ama tabiki bu da onunla aynı mıdır bilemem...

• parmaktan parmağa fark var, liv tyler ın parmağı yetmez, bülent ersoyun parmağı fazla gelir mesela.kusura bakma ciddiyeti sağlayamadım :D

• sen en iyisi git evlen sonun kötüye gidiyo.

• haha .korkma hala bakiresin :)

• Ya kardesim niye parmagini sokup bozacaksinki? Tabi bozulur. Serce parmagi ince oldugu icin belki bozmaz ama onunda riski var. Sen en iyisi hicbisey sokma sonrada pisman olma.

• parmaklamak, ilişkiye girmek :D sert bir şeye oturmak

• genelde parmağı rahatlıkla içine alabilen bir yapıdır ;)

• selam ve sevgiler mardim 5425815573

• bisiklete binerken bile bozulduğunu duydum

• Hı-hı koltuk kenarına oturunca da bozuluyor.

• Olabilir parmaklada bozulur kızlar neden cevap vermemiş acaba

• parmak sokmak yan yatmak bisiklete binmek gibi durumlarda bozulmaz zaten yeni öğrendiğime göre de normalde bozulması için bile penisin bilmem kaç kilo pascal basınç uygulaması lazımmış

• biraz cevap iyiymiş...buradakiler az da olsa ciddiyetle alakası olmayan cevaplar veriyor size teşekkür ederim..

• içine sert birşey sokarak

• parmağını tamamen sokmadıkça bozulcak bişi değil, merak etme.. parmağını sokabilirsin biraz.. nereye kdr sokcağını kendin anlarsın zaten.. onun dışında penisin bile biraz sokulmasıyla bile bozulmaz hemen.. zorlamadıkça.. Onun dışında zaten kızlık zarın esnekse, tamamen sokulsa bile bozulmaya dabilir..

• Zorlandığında desem..Seninde farketmiş olacağın gibi belli bir geçirgenliği var zaten... Yıryılması olarak adlandırılan durum aslında genişletilmiş olması gibi..gibi...

• hmmm teşekkürler..

• Kızlık zarı esnek değilse parmak sokulduğu zaman bozulur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlık zarı bir kaç cm içerdedir. Parmağını içeri sokarsan bozulabilir ama okadar da basit bir şey değil

• Kızlık zarı normalde cinsel ilişki sırasında bozulmaktadır. Ender de olsa kızlık zarının çok esnek olduğu durumlarda cinsel ilişkide değil, ancak doğumda bozulabilmektedir. Bunlar dışında vajinaya kaza sonucu veya bilerek yabancı bir cismin girmesi de kızlık zarını bozmaktadır. Mastürbasyon ile kızlık zarını bozma, sadece vajinaya parmak veya yabancı bir cisim girdiğinde meydana gelebilir. Bunun dışında mastürbasyon yapmak ile kızlık zarının bozulması mümkün değildir.

• O kadar kolay bişey değil.İç kısımda sert bir etkenle zorlanmadan bozulmaz.O seni korkutmaaya çalışmış.Uzak durasın diye.

Yükleniyor...