Nasıl Bir Birliktelik

Merhaba,

Kızarkadasımla yaklasık 9 ay once bir tanıdık vasıtasıyla tanıstık ben 27, o 21 yasında. İkimizde İzmir de yasıyoruz ama kendisi okul için Şehir diışına gidiyordu. İlk 3 ayımız gercekten cok guzel gecti:Hiç bir problem yokken ,bir gun telefonla aradım erkek cıktı telefona . Kimsiniz dedim .Ben ... erkek arkadasıyım dedı 5 ay once ayrılmıstık yenıden barıstık mutluyuz artık bızı rahatsız etme dedi.Beynimden vurulmusa dondum . Hiç bişey yapamadım .Aksam oldu ve eski kızarkadasım beni aradı yalan soyluyor.Zorla telf.umu aldı dedi.İzmir e geldi . Bulustuk eskı erkek arkadasının tehditleriyle bana bakire olmadıgını soyledı . Soylemesse bana eski erkek arkadası soylıcektı cunku.Bana herseyı anlattı .Hata yaptım zamanında ..Cok uzuluyordu.Bende yanında oldum kendısının ,hep destek oldum .2 hafta boyunca hergun beraberdik .Tekrar okula gitme vaktı gelmisti konusmama kararı aldık ve 1,5 ay konusmadık ben arada arıyordum dayanamayıp. Sonra ısteksız tavırlarını gorunce aramadım İzmir e geldiğinde beni kendisi aradı . Yaz tatılıydı gezdık ,tozduk .bizde beraber olduk . Bana sevgısını artık daha guzel gosterıyordu.Fakat hersey guzel giderken kendı kendıne ısteksızlesmeye basladı tekrar .Telefonlara cevap vermemeler,mesajlara cevap vermemeler.Bende sevgımden bır sure devam ettım ama artık ıstenmeyınce anladım ve keske bana ıstemedıgını soyleseydın gozumde kuculmezdın bu kadar dedım .Ayrıldık ... Bu nasıl bir şey ben anlamadım ...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kizdan hic bir cacik olmaz.ondan kopamiyor ayril barış yapiyolar boslukta kaldigi zamanlarda seni kullaniyor.acik ve net

0|1
    0|0
    • Hep bunu dusunuyorum ama ailesiyle neden tanıstırsın beni ,bunun bir mantıgı olabilr mi sence ?

• Bazi insanlar icin aileyle tanistirmak cok da marifet degil.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...