Neden çok fazla sperm( meni ) aktı?

6 yıldır birbirimizi seviyoruz bir yıldır cinsellik var en son 6 ay önce sevişmiştik. o anda çok fazla sperm gelmişti boşaldıkdan sonra sarıldık tekrar kalktı arka arakaya neredeyse 3 4 yapacak gibş duruyordu ben bakire oldugum için 2. yapmadı banyoya gitti. 6 aydır görüşmüyorduk.Tekrar seviştiğimizde ilkinde öyle bir boşaldı göbeğime neredeyse duşa alacaktım . çok şaşırdım. bu kadar olması normal mi? sonraki 3 denemede gene fazlaydı ama ilki kadar fazla değildi en son yaptıgımız az olmuştu.Merak etitğim o kadar meni birikebiliyor mu? Neden o kadar fazla boşaldı? Bunun acıklaması nedir?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• evet bayadır boşalmamıştır ondandır...

0|0
    0|0
    • o zaman çapkın ve uçkur düşkünü değil değil mi?

• kendi kendinede boşalmadıgı anlamına mı gliyor bu

• kendi kendine ya da bir baska sekilde boşalmadığı anlamına geliyor birde füazlasıyla heyecan yaşamıştır etkiside olur.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir ilişki sıklığına bağlı olarak meni miktarı azalır. Yani uzun aradan sonra ilk ilişkide fazla olur. Genel olarak da kişiye yediğine içtiğine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

0|0
    0|0
  • Ah be evladım tek sorunun bu mu yoksa sen sebebini öğrenmek istiyorum derken 6 ayda acaba başkası olmuş mu yumu öğrenmek istiyorsun? :)))

0|0
    0|0
  • 2-3 günde üretim gerçekleşiyor ve kullanılmayınca vücut imha ediyor. Depoların dolu olduğu zamana denk gelmişsin.

0|0
    0|0
  • Uzun zaman boşalmadı ise depo dolu ise tek seferde 1/ 4 çay bardağı kadar çıkar. devam ettikçe 1 çay kaşığı miktarına kadar düşer..Tekrar dolması alınan gıdalara göre 4 gün , bir hafta sürer..

0|0
    0|0
  • Çok aktif olmayan yanardağlarda da aynı sıkıntı var.

0|0
    0|0
    • anlamadım

• çok güzel bir açıklamaydı anladım teşekkür ederim

• Rica ederim efem.

• Sorun yok... normal.

Uzun süre olmayınca böyle olmuş..

0|0
    0|0
    • en soon 6 ay önceydi benden sonra kimseyle bişey yaşamadıgı anlamına mı gelir

• Bilinmez... Üretim 2-3 günde bir

• bunun açıklaması mast yapmamıştır yapmazsa birikir farkeder yani

0|0
    0|0
  • bnce olabılır azgınlıktannnn bırde sevdıgı ınsansın yaa gelebılırrr

0|0
    0|0
  • Fazla bosalmis iste, içinde fazla varmış :D

0|0
    0|0
  • Birazda senden kaynaklı o işi iyi yaptıysan ondan kaynaklıdır

0|0
    1|0
  • uzun süre mast yapmıyorsa ve fazla azdığı an fazla gelir anlamadığım bir yıldır cinselik yaşıyorrsunuz ama bakiresin ve bakire olduğun için ikinçiyi yapmadı diyorsun birinçi naasıl yaptı ...anlamadım saçma geldi

0|0
    0|0
  • Uzun süre seks yapmayan erkeklerde görülebilen bir durumdur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha ne istiyosun :)

0|0
    0|0
    • başkasıyla bişey yaşadımı onu merak ediyorum

• Bunu anlaman zor cok sik mastrbasyon yapar yine az meni gelir ayrica cok meni gelmesi mukemmel bisey bence :)

• neden bu kjadar mükemmler diyecem ama.. tabi sende haklısın ne kadar çok o kadar lezzet ;)

Yükleniyor...