Kızlar erkeklerden daha fazla mı cinsellik isterler?

Toplumda görünen bilinenin aksine kızların cinselliği erkeklerden daha fazla istediği yönünde görüşlerd e var. Ne diyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hı hı evet... diyorum müsaadenle.

bunu kim nasıl ölçüyor ki yahu, bir cinsin diğerinden daha fazla veya daha az istekli olması doğanın dengesine aykırı olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Doğada herşeyin eşit olduğununda bir kanıtı yok.. Kızların içgüdüsel ve fizyolojik olarak yapısı erkekle aynı değil sonuçta. Erk.Boş. denen şeyin hiç bir kızda olduğunu gördünüzmü misal :)

• Kızların cinselliği fazla istemesi dengeyi niye bozsun peki. Sonuçta doğan nüfusun CİNSİYETİNİ tabiat kendisi belirliyor. Üstelik ilginçtir Erkeklerin bir çok ilgi alanı olmasına rağmen, Kızların temel ilgi alanı Aşk ve türevleridir.

• aslında ben antropolojik bir yorum yapmaya çalışmıştım ama sanırım sen konuya daha ziyade cinsiyetçi yaklaşıyorsun:) ilgi alanlarının toplumsal cinsiyetle de alakası var sonuçta, bunu cinsiyete değil cinsiyetlere öğretilene bağlamak gerekir. yoksa arabaları seven kadınların da östrojeni var. doğa neden 2 cins yarattı, hatta neden herhangi bir cins yaratma ihtiyacı duydu... bu beni aşan bir konu. fakat yine de iki cins arasında arzu şiddetinde fark olduğuna inanmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• kişiye göre değişiyor bu durum..kızı erkeği yok bence..kimi kadınlar bu konuda daha isterik olabiliyor..

0|0
    0|0
  • ben sevgilimden daha çok istiyorum

0|0
    0|0
  • çoğu zaman evet kabul ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru bir görüş ama kızlar bu konuda daha utangaç pozisyonda

0|0
    0|0
  • Kız erkek eşittir.Bi taraf ne kadar çok istiyorsa diğer tarafta bi okadar çok istiyordur.Sadece erkekler hovarda kızlar hep aşağı gösteriliyor.

0|0
    0|0
  • yoo ayni ister :) sen acikinca daha az, kadinlar acikinca daha cok ister gibi bir durum yok sonucta değil mi? seks de ayni mantikla isliyor :D

0|0
    0|0
  • bence fark yapmaz erkek hep ister istemeyen zaten erkek degildir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...