Kocamın Bir Garip Fantezisi...

Aklıma takıldı, bulamadım neden, bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Kocam benim iç çamaşırımı orasına takıp ilişkiye girmek istedi ve sonrada çıkarıp onu ağzıma koyup öyle öpmek. Bu adam normal mi? Allah korusun ne bileyim gay veya başka bir eğilime mi gire bu?Endişelendim. Normal mi bu? ( Normalde misyonerde ikimizin de kafasına geçiriyordu hareket edemiyordum onu normal görmüştüm ama bu son olanı çözemedim)

Ne diyeceğimi bilemedim? Neden böyle yapmış olabilir ki?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ya adan renk katıp heyecan olsun diye fantazi yapmış fazla detaya inme fazla renkli bir kocan olursa zorlanirsin ki sen klasik iliski seven birisin gibi senin icin sıkıntı olacak.

0|0
    0|0
    • hayır bende klasik değilim.

• Huhuuu kimse yokmuuuu nerelerdesin kayboldun yaa

• Ne oldu neden konuşmaz oldun ?

Erkekler Ne Diyor 25

• :)))) Korkma gay ya da herhangi bir eşcinsellik belirtisi yok. Kocan iç çamaşırı fetişisti.

Zararsız, sen de biraz ona uyar, onun suyuna gidersen ilişkinize renk bile katar.

Ha arada bir kocanın ceplerine kontrol çek. Seni aldatırsa yabancı donlar bulabilirsin :))))

1|0
    0|0
    • henüz bulmadım. Ama garip geldi.

• peki acı neden olur dersiniz, boyutla alakalı mıdır?

• orda mısınız?

• Tuhaf cinsel eğilimleri olduğu muhakkak.

Hadi çamaşırını giymesini anlamadım da anlamış gibi yapayım. Çamaşırı ağzına koymak ve öpmek de nereden çıktı. Öncelikle sağlıksız bir durum.

Bir de çamaşırı kafaya geçirme olayı inan beni güldürdü. Nasıl bir zevk öyle o.. Arkadaşın çocukluktan kalam çamaşır fantezisi var. Muhtemelen de fazla p.rno seyrediyor.

GAY eğilimine girer mi bilemem ama eğilimlerinin normal olduğunu söylemek yanlış. İş ileri gidip senin çamaşırlarını giymek süreklilik arz ederse o zaman kork derim işte... Böyle olursa CD ( croosdresser) olma yoluna ilk adımları atıyor demektir. İşte o sıkıntılı...

Adamın normal biri olduğunu söylemek anormal bir şey olur..

Bence otur konuş kendisi ile..

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anlamışsınız, benim çamaşırımı giymiyor, orasına takıp ilişkiye girmek istiyor dedim.

• ama izlemeyen çok azdır.

• tamam da ölçüyü kaçırma olayı var..

• saçmalamış... şimdi bak sapık fantazi dürtüsel olmayan düşünülerek heyecan katmak maksadıyla yapılan anormal eylemlerdir ama sapkın yönelim : sistemli bir şekilde dürtüsel oluşan, kişinin elinde olmayan, her zaman istenen saplantılı anormallik içeren yönelimdir... eğer bunu devamlı yapmak isterse bil ki bu yönde yönelimi var ama bir daha istemezse anlık gelişmiş sapkın bir fantazi demektir...

0|0
    0|0
  • Kafaya takılacak bir durum değil. Kocan iç çamaşırı fetishi olabilir. Sonuçta gün boyu senin vajinanla ve poponun arasıyle temas halinde olan bir şey olduğu için onunla bu tip fetish yaşayanlar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • fantazisi konusunda boyut atlamış birisi. anormal diyemem. ama normal olduğuda sayılmaz ama. gay değildir merak etme.

0|0
    0|0
  • Adam iç çamaşırı fetişi her yere onu sokmak istiyor hastalık bu durum her şeyi yapmasına izin verme senin istemediğin şeyleri yaparsa ve sen göz yumarsan ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsin

0|0
    0|0
  • Kocan ne yapacağını bilemez durumda ve kafadaki tahtaların bir kaçı kaymış sanırım.

0|0
    0|0
  • yakında seni boşayıp çamaşırlarınla evlenebilir :/

0|1
    0|0
  • normal abartacak bir şey yok iç çamaşırı fantazisi var gey likle ilgili olduğunu sanmam çok üstüne gitme bu konuda senden saklı birşeyler yapması daha kötü sonuçlar verir

0|0
    0|0
  • yok canım..endişelenecek bir şey..

en azından şmdilik öyle bir durum yok..

yaratıcılığını konuşturmuş..katıl ona bence...

0|0
    0|0
  • Çamaşır fantazisi ya bişe olmaz. Ne gayı :D

0|0
    0|0
  • gay lıkla nasıl bağlantı kurdunki sonuçta senin çamaşırınla :) zaten zar gibi ufacık şey :)

0|0
    0|0
  • sapık fantazileri:)

ama gay değildir buna emin ol

0|0
    0|0
  • çeşitli yaş guruplarına ait bırbırınden farklı fantazıler duydum ama bu bıraz ılgınc geldı acıkcası..ama bunu bence esıne sorr..bı sebebı vardır elbet...

0|0
    0|0
  • monotonluktan kurtulmak için değişik şeyler denemek istemiş bence sorun yok

0|0
    0|0
  • ucunu kacırmadan konusmalısın.

0|0
    0|0
  • fetiş eğilimi var.

1|0
    0|0
  • eğlence olsun diye

0|0
    0|0
    • farkındayım ama değişik geldi biraz.

• ama gereklilik kişiden kişiye değişir, gereksiz o yüzden biraz havada kalır.

• ben de kişisel görüşümü belirttim sadece canım sonuçta bana göre gereksiz yani benim için çekici bir fantezi değil. bu daha çok cinselliğin nesnesini böyle iç çamaşırı gibi nesnelere tkaıntılı yaşamayı tercihe denlerin zevki ama mutlaka o zevk alıyorsa onun bilecğei şey eşleştiremem.

• çok p*rn* film izleyip etkisinde kalıyordur

0|0
    0|0
  • eş cinsellike ne alakası var yahu adam fantezi yapmış

0|0
    0|0
  • bunlar daha iyi günlerin...

0|0
    0|0
    • yok artık.

• Masallah ne inat varmis sende

• tercih tamamen başka nedeni yok. Kimseyi eklemiyorum.

• Pokunu çıkarmadan olmuyor sanki.

0|0
    0|0
  • Hakkaten acaip..

0|0
    0|0
  • bence gayet güzel bir fantazi.

0|0
    0|0
  • gay değilidirde ilişkiye renk katmak istemiş bence baya baya katmak istemiş ama:d

0|0
    0|0
    • tuhaf geldi bana, nedir bu?

• valla bana göre normal bişey geldi sıkıntı yok .d

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ne var ki bunda ben sevgilime bunu söylerdim önce iç çamaşırlarımı s.i.k sonr gögüslerimis onra kıçımı sonra şeyimi derdim benimde hoşma gider pipisine tangayı takıp ilişkiye girmek

0|1
    0|1
Yükleniyor...