Kızlar için erkeğinin bakir olması önemli mi?

Benim için evleneceğim kızın bakire olması önemli.Bunun için bende bende kendimi ona vermek istiyorum.Evet bakirim.Siz ne düşünüyorsunuz.Gerçi çoğu kişi şu an böyle düşünmüyor ama bence önemli bir şey.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• walla bence de önemli, bunca sene bekledik, boşunamıydı yani

0|5
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızlar içinde bu önemli.

En azından benim için çok önemlidir.

1|4
    1|1
  • Birisiyle birliktelik yaşamadan öncede benim için önemli değildi.Ben neysem öyle olsun diye bir şart koşmam.Herkes kendi yaşanmışlıklarından sorumlu karşısındakinden değil.

2|0
    0|3
  • önemli

1|1
    0|2
  • Bakir erkek çok masum. oyş yerler

1|2
    0|0
  • evet...

0|0
    0|1
  • benim için kızdada önemli erkektede önemli bir şey birbirlerini evlenene kadar saklamak çok güzel ..

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benzer bir soruya da aynı cevabı vermiştim.Ben başka bir erkeğin kokusunu taşıyan kadına karım diyemem.

2|4
    1|0
    • +1 kim eksilemişse yazdın kardes!

• Aynen hocam bu çok zor bişey bende aynı kanıdayım ve bende bakirim ve şu an sevgilim olan kişiye kendimi saklıyorum diyebilirim bi erkek olarak çok zor gerçekten

• sorma biz tutuyoruz istesek yaparız anlaşılmaz :D ama yalan yok bizde :D

• valla baba bende bakirim ama arkadaşlar arasında söyleyemiyorum valla sanki ters bişi söylüyorum valla :S kıymetimiz bilinmiyor kızlar tabiki ister ama bizim gibiler az olduğu için şanslarının ne kadar az olduğunu biliyorlar

2|1
    1|0
    • dogrusu bende bakirim evlilik öncesi ilişkiye hayır diyorum ben karşımdakini nasıl bakire olmasını istiyorsam karşı tarafında beni o şekilde istemesi tamayıla hakkıdır 23 yıldır kimseyle birlikde olmadım insallah bunu evlenene kadarda sürdürücegim

• kardeş ne oldugun onemlı ama neden oldugun da onemli:) egrı oturup dogru konusalım şimdi... ben de 26 yasında ve bakirim bunu soylemekten de utanmam..ama asıl soru şu:)

nedennn bakirim? ya da sen ya da tum bakir erkekler ve de tüm bakire kızlar..kısaca sexi yaşamamış tüüümm insanlıkk?

bunun bence tek bir cevabı var, uygun ortam, uygun insan bulamadıgımız ıcın...uygun ınsan kavramının ıcını sız nasıl ıstıyorsanız o sekılde doldurun...ama sunu unutmayın kı o UYGUN ınsanı canlı kanlı hale getırıp sevgılınız yaptıgınızda, sex ıcın evlılıgın olmassa olmaz kosul olmadıgını anlayabılırsınız...

bakırlık utanılacak bırsey degıl ama, ne erkek ıcın ne de kız için...ama dedıgım gıbı övünülecek birşeyde değil...cunku elimizde olan birşey değil...cunku ele gecırıldıgınde kacırılacak bır fırsat degıl...ıtırazı olan varsa şimdi konussun, yoksa ebedıyete kadar sussun.

1|0
    0|0
  • Senin için önemli ki sende öyleymişsin helal olsun diyorum ve susuyorum.

0|0
    0|0
  • bakirim ama bence önemli değil. sonuçta zarımız yok :)

0|0
    2|0
Yükleniyor...