Sizce cinsellik kategorisinde sorulan soruların ne kadarı inandırıcı?

Sizlerin de ilgisini çekmiştir mutlaka.. Sitenin kim ne derse desin en ilgi gören ana konu başlığı cinsellik başlığı..

Hatta başka bir başlığa cevap yazsanız bile site sizi otomatikman 18-24 kırmızı başlıklı kız tayfasının ama yürüyen Haydar Dümen takılan çocukların sorularına yönlendiriyor..

Tamam cinsel eğitim yok ülkemizde. Ama internet diye birşey var..

Sizce Cinsellik kategorisinde sorulan soruların ne kadarı inandırıcı?

Birileri ortaya bir yem atıp ondan sonra da "nasıl kekledim kerizleri?" diye gülüyor olabilir mi ekran başında..

Gizli Kullanıcı özelliğinin şeyini çıkaranlar neden hep aynı başlıkta? Soruların geneline baktığımda şu soru geliyor aklıma:

"Bu soruların çoğunu sorabilecek zeka seviyesine sahip insanların anne-babası acaba doğduklarından beri tek yönlü beslenme mi yaşıyor; ya da fotosentezle mi bu yaşa geldi de spermler bu kadar karbon kağıdından çıkmış gibi sıfır level ?"

Ve sürpriz.. Gizli Kullanıcı'lar soru size kapalı.. Çok kızdınız biliyorum..

Üye adıyla aslan gibi dobra dobra yazanlar olarak sizi çekiştireceğiz güzel güzel.. :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Tek elle klavye başında takılmaya çalışanlar soruyor genelde bende fark ediyorum. Ama gerçekten sormak isteyenlerde olmuyor değil. İnternette araştırsınlar diyorsun; e burasıda internet alemi işte.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• saçma sapan gereksiz

0|1
    0|0
  • ne uğraştınız kaç gündür cinsellik bölümü ile

insanların düzenli seksini mi kıskanıyorsunuz

napsınlar sevişmesinler mi

0|1
    0|0
    • Pozitif ayrımcılık yapıyosun hemcinslerine bence.. Sen de biliyorsun ne demek istediğimi..

Orada yazan, ahkam kesenlerin çoğu daha regl olduğunda "anne çiş baptım" diyecek yaştalar.. Sence o mesajların hepsi gerçek mi? Yaşanmışları mı yoksa bilinçaltlarında "böyle dersem büyümüş olurum" dedikleri saplantıları mı yazıyorlar?

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla moruk ben dalgasına soruyorum bütün soruları makara yapıyorum burda kimseyi de ciddi bulmuyorum . bir cinsel hayatım var fakat böyle sitelerde paylaşmaya çekinirim açıkcası ınsanlar nasıl oluyorda paylasıyo hayret

0|1
    0|0
    • Ben de aynı hayretle sordum zaten.. Bu kadar free girl aynı ülkede yaşıyorsa biz erken doğmuşuz babında :))

• O anlamda da "eğitim şart" o zaman desene? :)

• valla öyle :D ben bir sene daha kalmayı düşünüyorum. bilerek dersleri vermicem . 2 ay var daha açılmasına açılması için dua ediyom moruk

Yükleniyor...