Penis boyu cinsellikte hayal kırıklığına neden olur mu?

Şimdi hemen boyuna niye takılıyorsun, bir bitmediniz, ergensiniz diyenler olacak. Ama yinede soruyorum penisim 13.5 cm acaba ileride eşimi küçük diye cinsel ilişki manasında hayal kırıklığına uğratırmı ? Tabi bu hayatta her şey cinsellik degil onuda siz söylemeden ben belirteyim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• birader biraz baskın ol yahu o nediyecek diye değil sen onun vajinası hakkında ne düşüneceksin diye düşün. sen bu pasif karakterle 25 cm penise sahip olsan ne olur bir leke çıkacak başlayacaksın düşünmeye beğenmeycek diye .güven kendine bilimsel veirlere göre 10 cm yeterli yani sen yeterlisin dert edilecek bişey yok .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eşine bağlı bir durum değil mi sence ?

0|0
    0|0
  • link yorumlarla buradaki erkek yorumlarını mukayece edip ne kadar ciddiyetle cevap verdiklerini öğrenin lütfen..

0|0
    0|0
  • Çok küçük la. Kalkmış hali kaç cm

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• Çözüm: link

0|0
    0|0
  • 13 santim iyidir ya. sen burdakilere bakma. kalkıkken kaç cm sen onu söyle o önemli

0|0
    0|0
  • direkt kes at..

0|0
    0|0
  • hayatta herşey cinsellik asalnım doyurmassan hatunu kaçar gider başkalarına sex olcak bir kere olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Yeterli haci bir okuldayken bucuklari bir uste tamamlardik

Zaman seninki 13.5 ten 14 olur

0|0
    0|0
  • Buçuğu da hesaba katıyorsan durum vahim desene.

0|0
    0|0
  • Kucukkkk ama sende kucuksun bence

0|0
    0|0
  • kalınsa sıkıntı olmaz.eşim vibratör kullanıyor 18 santim ama hepsini almıyor,takma kafana

0|0
    0|0
  • Sarı .ipi çamaşır ipi

0|0
    0|0
Yükleniyor...