• Sor
  • Bence

Kızlık zarını parmakla bozan var mı?

Aranızda parmakla kızlık bozan var mı? Sevgilimle ilk seferde parmakla deneyeceğiz canın çok acımasın diye ? Bazı bayanlar parmakla bozuyo? Hiç bozan var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Benim tanıdığım biri var. Acayip bir durum değil. Eğer sevgilinde buna izin veriyorsa yapabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 14

• video da gördüm kız parmağını soktu kan aktı hemen

• Nasild kan

• bildiğin kan ama fazla akmadı bence bozucaksan bile eğer parmakla yapmayın git bir garibi sevindir ilk ler unutulmaz hiç değilse

• o zar ne şekilde bozulursa bozulsun aynı acıyı verir ister penis girsin ister parmak o et parçası yırtıldıktan sonra sevgilinin yerinde olsam penis sokardım o ayrı zevk ;)

• Bir arkadaşım vardı çok azgın bir kızdı. Telde konuşurken soktu parmağını patlattı :) Canlı canlı şahit oldum

• Tepkisi nasildi? Acimis miydi

• Biraz acı hissettide o acıdan çok ne yapacağını düşünüyordu. Ailesi tutucuydu.

• Bence ziyan etme bir erkegi sevindir ilkler unutulmaz... ileride keske deme penis basinin girisini hisset

• Parmak lazımsa .Söylemeye gerek yok sanırım.

• Çekirdek çıtlar gibi olur biter işte.Bkz: Çerez

• valla bir arkadaşım camda karşımda bozdu yalanım varsa adam değilim:d şok geçirdim resmen yaa 2 yıl önceydi:d

• Madem nir şeyler yaşayacaksınız bari gerektiği gibi ysşayın, yaşayacağınız acı sadece zara bağlı değildir. Sonrasında da alışana kadar illaki olacaktır.

• doğal yollarla tercih ediyorum.

• sevgilin gidip cinsellik ögrensin önce.

• bu kız gerizekalı

• afedersin b.k mu varda zina ediceksiniz bide sapıtarak

• günde 3 tane kızlık bozarım 2 si parmakla

• abi çok yorulursun...

• ekmek paraası be evde çocuklar bekliyor napacaksın

Kızlar Ne Diyor 3

• ya havle...

• kızlık zarının bozulması can yıkmaz canım sen kızlık zarını bozsan da vajinaya penis ilk kez girerken canın yanacak. canını yakan yer vajina girişinin her zaman olduğundan fazla açılacak olması bu kadar cahil olmayın yaa.

• sen ciddi olamazsın insanlarla dalga geçmenin başka yolunumu bulamadın

• Neden ciddi olamayayım? Sevgilim penis yerine ilk seferde parmağımla yapayım kanama durunca normal yaparız dedi

• sevgılın ya cok saf ya da senle dalga gecıyor

Yükleniyor...