İlk gece hakkında bilgi verir misiniz?

arkadaşlar 2 ay sonra nasipse evleniyorum ama ilk geceden korkuyorum bana bilgi verir misiniz? bir de bazı kızların kızlık zarı esnek oluyormuş benimde esnekse hemen kan gelmezse diye korkuyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• sa larla se lerle yaşanmıyor kardeşim. Varsa korkunuz şimdiden al nişanlını git jinekoloğa beraber muayene olun bu ne ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaaa nolur son gece olsun bu ilk gece sorusunun sorulduğu son geceolsun ne olur Allahım ne olur :((((((((((((

0|0
    0|0
  • sen onu takma prenses esnek ya da değil farketmez sonuçta o evin içinde o an ya da bir kaç saat sonra onu da geçtim en dfazla bir sonraki sex de kanıcak!

0|0
    0|0
    • İnşallah

• hmm çok kan geliyor mu peki

• valla ne kadar bakire kaldına bağlı zar şişer halk arasında azar! ama damla damla geliyor öyle fışkırarak değil merak etme! ekle bakim sen beni burdan olmucak bu1

• Ben evli değilim ama senin ve onun için heyecanlı bir gece olacağınada eminim. Tavsiyem nede olsa her zaman için ilerisi olacak kendini akışa bırak ve ilk olmanın tadına varmaya çalış. Unutma bu konuda her zaman ilkler yaşanmaya değer.

0|0
    0|0
  • kardeşim ilk önce 2 rekat namaz kılın sonra o senin ayaklarını yıkasın ve rahatla daha sonrası gelir zaten

0|0
    1|0
  • korkma bence

0|0
    0|0
  • Neden tekrar sordun?

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ne korkuyon kendini biliyon, patlatmış olanlar orktsun yok diye seninki yerindeymiş sen göbek at göbek :) Korkma ;)

0|0
    1|0
  • Evleniyosun yahu takma boyle seyleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora gidip bunu öğrenebilirsin kızlık zarının esnek olup olmadığını. korkuya da gerek yok 2 ay gibi bir süre var önünde araştır öğren. nişanlınla da konuşabiliyorsa eğer bu konuyu onla konuş ve korkunun onunla aş.

0|0
    0|0
  • :) korkunun ecele faydası yok

0|0
    0|0
  • senin için ilk olacaksa tedirgin olman normal esin olacak kişiyle konuşursun bunları

0|0
    0|0
Yükleniyor...