Kapat

Detayları okuyun lütfen.

yaklaşık bir ay önce internetten biriyle tanıştım.o sıralar depresyondaydım bana arkadaşça yaklaştı.dertlerimi dinleyebileceğini çözüm önerilerinde bulunacağını ifade etti ben de kabul ettim.normal bir arkadaşlıktı benim amacım.daha sonra hiçbir şeyin farkına varmadan konu cinselliğe kaydı nasıl olduğunu konuyu o noktaya getirdiğini hala anlamış değilim.her neyse işte ben birkaç gün onunla o şekilde konuştum ama zamanla konuyu dağıtmaya çalıştım.istemiyorum çünkü.başta bana dert ortağı gibi görünüp kardeş gibi yaklaşıp sonrasında olayı saptırdı.şu an hala konuşuyoruz.o konuya girdikçe ben değiştirmek için çabalıyorum ama bu seferde benimle konuşmayıp ciddileşip kısa cevaplarla geçiştiriyo.işin tuhaf yanı aramızda 8-9 yaş var.emin olmak için size sormak istedim.ne yapmalıyım? konuşmayı seviyorum ama cinsellik değil. yani arkadaş gibi muhabbet etmek güzel oluyo ama amacı başka onun farkındayım. ne önerirsiniz bana bu konuda? başka bir sorum da şu; bütün erkekler aynı gibi hepsi zamanla bu konuya giriyo biz hiç mi düzgün arkadaşlıklar kuramayacağız sizlerle?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hah..,

Ben bile bu gülünçlüğü farkettiğim halde, hafiften cinselliğe parmak basıyorsam konuşmalarımda, kusura bakma ama bu millet denilen geri kafalı erkekler hiç beceremez bunu.

Merak ederler çünkü.

7 sn. yede bir cinsellik düşünmezler ama, bir bayanın cinselliğe nasıl baktığını görmek isterler.

Salyalarını akıtır senin bu cinsellik üzerine yazdığın cümleler çünkü.

Açtırlar.

Cinselliğe..

Libido tavana vurmuştur çünkü.

Öyle erkek zor bulursun ben sana söyleyeyim.

Mutlaka günün birinde kayar yani oraya konu..

Mutlaka!

Ama seninkisi de ayrı bir cinsmiş.

Cinsellik konuşulmadığı zaman 'kısa cevaplar vererek' tavrını ortaya koyması bence 'şutlanması için' gerekli bir davranış.

2|0
    0|0
    • Bu sefer tanıdım :)

• O gülücük -:)- hala sıcak baktığının bir göstergesi mi bana?

Tıpkı diğer zamanlarda sıcak bakıp, ilgileniyormuş gibi yaparak sonra da "Off Pff'la" başlayan cümleler sarfetmen sence de yeterince olmadı mı?

• Resimden tanımadım, cevap tarzından ve kurallı yazmandan tanıdım. Benim gibisin...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kere ben sana şunu söyliyim bu işin kızı erkeği yok. Özellikle de biraz daha ileriki yaşlarınızda. HAtta kızlar daha cüretkar olabiliyor. Şimdi genç ve toy olduğun için sadece sevgi arıyorsun çok normal, ilerde yaşayacakların seni değiştirebilir bunu göz önünde bulundur. Arkadaşına gelince, bence açık açık söyle ne düşünüyorsan, senden büyük diye çekinmene gerek yok ki. Açıkça ifade et kendini.

1|0
    0|0
  • % 90 ayni olur netten konustugun kisiler

1|0
    0|0
  • İlk sorun için çocuğun yaptığı yanlış madem normal muhabbetle başladın sonrasında konuyu cinselliğe kaydırdın ve karşı taraf istemediğini söyledi uzatmayacaksın ya normal muhabbete döneceksin ya da konuşmayı sonlandırıp görüşmeyeceksin ama burada sende de hata var 2 gün onun istediğini yapmışsın ve oda senden ekmek çıkar diye hala zorluyor konuşmayı bitir bu adamın niyeti seninle cinsellik yaşamak. ikinci soruna gelince cinsellik hayatın içinde ve ihtiyaç bunu kiminle konuşacağız öncelikli olarak şansımızı deneriz karşı taraf istiyorsa devam eder istemiyorsa biter.

0|0
    0|0
  • senı kullanmaya calısıyor sadece akıllı ol derım

1|0
    0|0
  • :) he de geç .. niyetini anlamışsın neden hala konuşursun ?

0|0
    0|0
  • ergendir kafanı yorma.. artık sende daha önce biriyle olmuşsan.. bende faydalanayım diye düşünüyor olabilir. tabi günahı boynuna bunlar sadece tahmin :)

0|0
    0|0
  • ya arkadaş iki üç tanesine denk geldiysen bizim kabahatimiz ne?

0|0
    0|0
    • iyi de yani kime sorsam aynı şeyi söylüyo.bir tek ben karşılaşmıyorum ki böyleleriyle.

• ne biliyim karşılaşıyor musun karşılaşmıyor musun da genelleme yapacak olursak bizim de yürüyebiliceğimiz bir çok nokta bulunmakta kızlar için..

• genelleme yapma len .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kuramayacaksın evet :/ bir erkekle bir kız "yakın arkadaş" olamaz! bir erkek işin ucunda çıkarı yoksa senin dertlerini dinleyip "ah canımm vah canımm" demez.

2|0
    0|0
  • Öylelerinden kork işte. Yakında bir de günah değil bu falan diye kafanı yıkamaya çalışacak. Kes muhabbeti. Sohbet edecek başka adam mı yok?

1|0
    0|0
Yükleniyor...