Cinsellik istemiyorsa amacı ne?

hoşlandığım çocuğun sevgilisi var. ayrılçam diyo ama inanmıyorum. sadece cinsellik için benimle birlikte olduğunu düşündüm. dün buluştuk ve boş bir eve gittik. eğer yatmak isteseydi adet dönemindeyim diyip bişey yapmıycaktım ama elimi bile tutmadı. amacını anlamıyorum. arkadaşlarıyla ailesiyle tanıştırmak istiyo. en yakın arkadaşlarıylada tanıştırdı. sizce amacı ne?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• belki değieri ile sex için beraber senle ciddi düşünüyor olamaz mı ?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk önce adam akıllı bir ilişki istiyorsan birisinin ilişkisi varsa senin ilgilenmemen lazım herkes herkesden hoşlanır ancak senin yaptığın gibi hiç olmaz arkadaşım, her ilişkide seks olucak değil ama yeterli zamanda yeterli güven oldu mu zaten siz istemesenizde herşey gerçekleşir :) bence biraz daha bekle belki hoşlandığın seninle olur ama ona gözü kara aşık olma güvenini kazansın ama dikkatli ol sadece bunun için bile yalan söyleyebilir kısacası dikkatli ve akıllı ol herşey istediğin gibi olur :)

0|0
    0|0
  • önce güvenini kazanacak senin kazdığın kuyuya kendisi düşürmeye çalışacak şimdi birden bire niyetini belli ederse kaçarsın uzaklaşırsın el altında durman için önce güven lazım sonrasında zaten sevişirsiniz ufak tefek dersler alıp gelmiş toy bir erkek modeli :))))

0|1
    0|0
  • sevgilisi olan adamdan uzak dur , yani zorla kaşınıyorsunuz

1|2
    0|0
  • evlenir bu senle.

0|0
    0|0
  • Başlık çok ilngç olmuş bu zamana kadar hep amacı cinsellik mi diye başlıklar görmüştük şimdide cinsellik değilde ne olabilir =) sanki bunu sorun yapıyomuş gibi .ilginç geldi bana

0|0
    0|0
  • Adet dönemi falan hikaye istemişsin sen de işte ama çocuk belki yanlış anlamandan falan çekiniyodur daha çok belli et başım ağrıyo kanamam var falan da deme yemiyo artık bunları kimse.

0|0
    0|0
  • kesin gay dir

0|0
    0|0
  • yaşın büyükse evlenmeyi düşünüyodur. evlenmeyi düşünmüyosa yatmaya çalışmaması utangaçlığındandır

0|0
    0|0
  • :)) hahah yani ters köşe olmuşsun sende

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir hikaye ya :S boş bir eve gittin :))

0|0
    0|0
  • güwenini kazanmaya çalışıyo önce :))

0|0
    0|0
  • bence sağlamcı davranıyo önce güven kazanıyo salaga yatıyo , guven kazandıktan sonra vay haine :D

0|0
    0|0
  • garip bi erkek türü bu türe çok az rastlanılır..

0|0
    0|0
    • beni gerçekten seviyo olma ihtimali varmı?ilk cinsellik için yaklaşıyo diye düşündüm şimdi böyle yapınca anlayamadım

• bence önce güven kazanıp seni ters köşeye yatırmaya çalışıyodur :) Umarım fazla pozisyon vermezsin

• bence senin amacın cinsellik onun amacı değil

0|0
    0|0
  • herifin ne bok yediği belli değil ! sende ondan aşağı kalmazsın, bu olayda tek masum belkide herşeyden habersiz o mağdur sevgilisi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgilisi var ve sen o adamdan medet umuyorsun...

herkes hakettiğini yaşar

1|3
    0|0
  • onun amacını bilemem ama senin sonun bana hiç iyi gelmiyo sorduğun soru da akıl mantık yok.

0|2
    0|0
  • yaa sevgilisi varsa nie onunla boş bir eve gidiyorsun kii :S adamın amacı her ne olursa olsun, sen birgün onun sevgilisi olursan sana da aynısını yapacak, bu hoşuna gider mi?

2|0
    0|0
    • hayır ama ben onu seviyorum oda beni sevdiğini söylüyo ne kadar doğru bilmiyorum.sevgilimden ayrılana kadar sana hiç bişey yapmıycam yanlış anlama diyo.hoşuma gidiyo böyle davranması ilk amacı kesin cinsellik dedm bişey yapmayıncada şaşırdım

• dikkatli ol derim canım ve hatta o sevgilisinden ayrılmadan onunla görüşmeyi kes..

• öyle yapıcam .teşekkür ederim :)

• başka biriyle çıkan bir erkekle birlikte olmak seni rahatsız etmiyormu? Bir bayan olarak diğer bayanı hiç düşünmüyormusun yada onun yerinde sen olsaydın? İllakide onunla birlikte olacaksan önce diğer ilişkisini bitirmeli.

1|1
    0|0
  • yuva yikanin yuvasi olmaz... kendinden utan biraz!

yok ayrilacakmis yok bilmem ne ayrilsin bekle sende biryerinmi kasiniyor ne?

senin gibileri yüzünden millet ne erkege ne kiza güven sagliyabiliyor

0|0
    0|0
    • ay gizli kullanici oldunda biz senin nickini gördük bosver sen bu oyunlari be kizim senden kari olmaz

• ne alakası var?tek başıma yapmıyorum demi bu durumu?onun piçliği.seviyorum napıym

• devam edin kendinize yakistiriyorsaniz tutan yok. zavallisin sadece o kadar.

evlimiymis derken ha evli ha sevgilisi olmus ne fark eder? mezhepsizliginize hayranim

• Sevgilisi olduğu için sana dokunmamış güvenini kazanmaya çalışıyor bana kalırsa. Bak sevgilim varken seninle birşey yaşamıyorum ayağında. Ayrılsın bak neler yapıyor.

0|0
    0|0
    • ayrılanana kadar iyi davranmaya çalışıyorum.ayrıldığındada bişey yaşamıycam zaten cinsel anlamda

• ebelemece oynamak istemiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...