Eşimle hala cinsellik yaşayamadım, neden böyle?

Gizli Üye
Arkadaşlar evleneli 1 hafta oldu ama eşimle hala tam anlamıyla cnsel olarak birşey yaşamış değiliz. İlk gece çok heyecanlıydı ve beni cok arzuluyordu hemen başladık cnsellıge fakat sadece sevsme olarak daha öteye gidemiyoruz ve evleneli 9 gün olmasına rağmen hala kızım. Gayet ıyı sevısıyorama Sadece opusme ve sevsme oluyor bu kadar ne yapmam gerekiyor? ve neden böyle?
Güncellemeler
+1 yıl
Eşim beni benim onu sevdiğimden daha çok seviyor ve canımı acıtacağından korkuyor o yüzden böyle birşey yapamam diyor bende birşey diyemiyorum öyle deyince.
Eşimle hala cinsellik yaşayamadım, neden böyle?