Babanizin gay oldugunu ogrenseydiniz ne yapardiniz

Kendisi hep aile hayatindan uzak,evdekileri uzen biriydi.geceleri eve donmez,gelince de tartisirdi.hic sevmedim onu.simdi gay oldugunu ogrendim.daha da nefret ettim ondan ve kendimden de.oyle bir babanin evladiyim diye kendimden tiksindim.

Güncellemeler:
ya iste biseksuel midir nedir ondan?erkeklerle iliskisi var

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• kendinden tiksinme, o babanın hayatı babanın yaptıklarıyla kendi hayatını karıştırma, onun hataları ya da başka türlü yaşanmışlıkları senin hayata ya da kendine küsmende etkili olmamalı, sen tekil bir bireysin, bu hayatta kendin için varsın, bunları kafana takma, tamam iyi bir olay degil ama, napacan ileriye bakacan başka neolacadıki :)

1|0
    0|0
    • haklisin tabi.umarim hatalarinin bedelini en agir sekilde oder

• hepimiz hata yapabiliriz, bence yinede böyle söyleme , kim kötü bişeylerden kötü giden bir hayattan memnun olabilirki, yarın ne yapacagımız bile belli degil, en iyisi umarım bir an önce içinde bulundugu hatalardan sıyrılıp tekrar normale döner diye temenni etmek lazım;)

Erkekler Ne Diyor 19

• yorum yapanları anlamak çok zor arkadaş adam belki belli bir yaştan sonra tercihini değiştirdi hemen sen olmazdın falan yorumlarını geçin biseksüel de zaten gay anlamına geliyo bilmeyenler öğrensin allah da sana sabır versin güzel kardeşim zor bir sınav.

1|0
    1|0
  • vahşete son sınır artık ne diyecem bilemedim :(

1|0
    1|0
  • Allah yardımcın olsun takmamalısın kendi hayatına bak elden ne gelir ki ?

1|0
    0|0
  • Kötü bir durum.

0|0
    0|0
  • kendinden nefret etme, o sadece biyolojik olarak baba.

1|0
    0|0
  • kendinden tüksinmemelisin.sonuçta gay bir babanın evladı olmayı sen istemedin. yolun devamını annen sen varsa kardeşlerin olarak devam edersiniz en kötü ihtimal. söylemesi kolay biliyorum ama yapabilecek başka bişey yok sanırım

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra 2 tane annen var çok üzücü :(

0|0
    2|0
  • Bu olanaksız.

0|0
    0|0
  • Üzücü bir durum. Senin yapacağın bir şey yok. Bir an önce eğitimini tamamlayıp hayata atılman gerek. Ancak bu şekilde huzura erersin bence.

0|0
    0|0
  • Neden buna bu kadar tepki gösterdin onu öyle kabul et zorunamı gdiyor ?

1|0
    0|0
    • tabiki zoruma gidiyor.herkese ahlak dersleri veren bu adam kendisi neymis megerm.sen kabul ederdin heralde

• aslında bu hastalık filan değil bir nevi zevk yani bilerek yapıyor bunu mecburiyetten filan değil

• kesinlikle zevk icin.bunun bir tercih olmadigina katilmiyorum.kendi zevki icin yapti,bedelini de bize odetti hep

• Bu konuda senin yapicagin hic bisey yok.

1|0
    0|0
  • Gaysa sen nasıl dünyaya geldin :D

0|0
    0|0
  • gay olsa seni nasıl yaptı la diyecektim ama zaten söylemişler biseksüel olduğunu.

0|0
    0|0
    • arkadas ben anlayamadım gaylerin spermleri hasarlımı oluyor benim çevremden duyumlarma göre bir sürü evli gay varmıs o nasıl oluyor.

• ben baban gayse senin doğman imkansız demiyorum ki zaten sen bu kısmı yakalayamadın bir türlü. hem çocuk yapan(kadınla seks yapan) hem de erkeklerle seks yapan bir erkeğe gay değil biseksüel denir. soruyu soran yanlışlıkla biseksüel yerine gay demiş ben de ona gönderme yapmıştım.

• İmkanı yok ama pek bir şey yapmazdım. Bana mı gay ulan.

0|0
    0|0
  • hassiktir derdim

0|0
    1|0
  • Seniin yaşaman mucize ben öyle bişe öğrenim kalpten giderim

1|0
    0|0
  • nasıl ilişkisi var erkeklerle sen nereden anladın bunu

0|0
    0|0
    • bizim soforle yakaladim onu:( gorunce tam anlam veremedim yok olamaz falan dedim,sonra sirkette calisan biriyle de yakaladim.takip edince gordum ki baya ciddi bir seviyede,bir iki kisi degil baya kisiyle iliskisi var,tum parasini da onlara harciyor

• yasiyormus demek ki.kimbilir bizim bilmedigimiz daha ne igrenclikler var

• ilginç ya çevremde hiç karşılaştığım olmadı öyle birşeyle sadece duyduğum kadar ama ne bileyim nasıl bir mide yapısı var.

• üzücü bir durum. ben olsam hayatımdan siler bir daha görüşmezdim.

1|0
    1|0
  • Babanın gay olması teorik olarak mümkün değil.. Gay olsaydı sen dünya ya gelmezdin... Sanırım bisex olma ihtimali var...

0|0
    0|0
    • her neyse iste ben de bilmiyorum adlarini.anladiniz iste ne demek istedigimi

• nasıl olma ihtimali yok gay olunca sperm olmuyormu adam evlenmiş mecbur giricek o deliğe bn arkın bir arkıyla tanstm cocukda gaymiş bana bir anlattı bu ülkede okadar çok evli colugu cocugu olan gay var ki sen düşün dedi vay mk dedim aile baskısınedena mecbur evlenip cocuk ypyrlar dedi gizli gizlide gaylie devam ediyorlar dedi ya ak ya dedm.

Kızlar Ne Diyor 2

• Babanın biseks olması onun engel olabileceği bisey değil. Biraz uzaktan tarafsz bakarsan normal bir evlilik yaşamaya çalışmş ama kendisi mutsuz olduğundan sizi de mutlu edemmiş olduğunu görürsün.

Bu durumda babanı asağlaman dğil destek olup anlaman gerk. Eğr profilindeki yaşın doğruysa artk çocuk değilsin!

1|0
    0|0
    • o kadar genis dusunemiyorum sanirim.cinsellik her sey degildir sonucta.bu onun tercihiydi,bunun icin destek olamicagim ne yazik ki.yorum icin tesekkurler

• denedim ama rahat birakmiyor artik.surekli tartisiyor.kizinin kendisini boyle tanimasini istemiyormus.ben yanlis anladim sen boyle degilmissin lafini soyletmek istiyor.ama olse de bunu soylemem.

• istememesi normal tek çare psklojk tedavi derm yulia bby de cok dogru yazmış

• şok olurum heralde bir daha suratına bakamam

0|0
    1|0
    • bende bakmiyorum,bi sey sorunca cevap bile vermiyorum.tiksiniyorum resmen ondan.

Yükleniyor...