Bakire olmadığınız halde bakir biriyle evlenmek ister misiniz?

Böyle bir durum hakkında ne düşünürsünüz? Siz bakire değilsiniz ve karşınızdaki erkek bunu bilip kabulleniyor. Fakat o kendi isteğiyle bu yaşa kadar hiç kimseyle yatmamış. Böyle bir ilişkiyi kabul eder misiniz? İlerde sizin açınızdan sorun çıkabilir mi? Ne gibi sorunlar çıkar?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ya brn bakire olmadigim halde bakir birini bulmusum daha ne isteyim :) boyle biseyin sıkıntısını yapmazdim ancak bakireysem bakir olan biribi isterdim ama sevdigim insan bakir degilsede oyle kabul ederdim buyutmezdim

0|2
    1|1
    • Bence birbirine sadık kaldıktan sonra bunun pek bir önemi de yok zaten. Geçmiş adı üstünde geçmiştir. Ben şahsen bakirim ve evlenene kadar da böyle kalmayı düşünüyorum. Karşımdaki insan da benim gibi olacak diye birşey yok.

• olgun ve kendini gelistirmis bir insanin buna cok takilcagni sanmiyorum . dusuncen guzel :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden olmasın

0|3
    0|0
  • Ona göre sikinti yoksa Banada olmax

0|3
    0|1
    • Peki sadık kalma konusunda problem çıkar mı? Geçmişindeki erkeklerle kıyaslar mısın?

• Hayatımda tek bir erkek oldu hala o var onun yerine kimseyi koymam gibi geliyo eğer olsaydı kiyaslardim onla

• saçmalık git bul bırını ver kurtul

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bulan göbek atarla evlenmek ne demek

0|1
    0|0
  • öyle adamı havada kaparlar

0|1
    0|0
  • İnsanin beraberlige kadar karakteri ne ise odur hayati boyunca onu yasar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...