Bunu kabul ederler mi?

Bir erkeği ben cikccikcik yapmak istiyorum :D Straponla bunu normal bir erkek mi kabul eder yoksa eşcinsel-travesti mi ? Bide bu fanteziye ne ad verilir?

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• benı yap sabaha kadar hemdeee

0|2
    0|1
    • arkadaşlar siteyi gayler basmış sanırım

• hahaah hc dsnmemıstım cıkcıckıckcık :D

• ya biz dşünürüz olum :D

Erkekler Ne Diyor 28

• bi s***kmedıgınız kalmıstı onu da yapın aferın

2|6
    0|1
  • Bizimkiler karıya kıza özenirse, karılar kızlar da bize özenir doğal karşılamak lazım tabi :D Vardır vurdurucak bir yığın hırt sen kafanı yorma :D

0|2
    0|0
  • Sadece cikcikcik değil her hangi bir isteğin varsa da yapabilirsin bana fark etmez :))

1|1
    0|0
  • Bu fantaziyi genelde biseks kadınlar ister. Sen uçmuşsun bence :)))

0|0
    0|0
  • yok artık sende baktım bakmaz olaydım biliyordum da adını hiç duymamıştım kim kabul eder bunu be sende :D :D

0|0
    0|0
  • o dedigin seyı kız kıza yapsanıza ,topları bulursan kabul ederler ,içinede intikam duygusu var ne yaptılar sana ?

0|0
    0|0
  • Normal erkek sıra bende dediğinde seni bir kaç parçaya ayırabilir.

0|0
    0|0
  • biseksüel erkek kabul eder .eşcinsellerin tercih edeceğini sanmam .

0|1
    0|0
  • Ben açığım o fantaziye :Ç

1|0
    1|0
  • adam olun lan

1|1
    0|1
  • laa olm bir git işine ! ben dayağa karşıyım ama bu soruyu soran kadın dayağı hak ediyor :D :D o totoşlarla git ne yaparsan yap burda sorma laa :D ya star töwbe tövbe..

0|0
    0|0
  • bu bir fantezi değil bildiğin tecavüz ya da işkence olur erkek adama yapılırmı la bu

0|0
    0|0
  • ulan strapon ne diye google yazdım görsellere yazmaz olaydım mk

1|1
    0|0
  • kabul eden erkek normal olamaz.erkek olamaz..olmamalı

0|0
    1|0
  • sen azmışsın sapıksın

1|0
    0|0
  • çıkış deliğimin çıkış deliği olarak kalmasından mutluyum :)

0|0
    0|0
  • Bunu kabul edene erkek demem ben açık ve net !

0|0
    0|0
  • yaparsın bulursun heahngi biri

0|0
    0|0
  • kabul eden totoştur :D

0|0
    0|0
  • Adı yok ama denenebilir. Sadece zevk için. sınır olmamalı. Partnerlerim gerek dilleriyle gerek parmaklarıyla bu zevki yaşatmıştır. Gayet zevkli

0|0
    0|0
  • merhaba nasılsın senin gibi bir bayan bulsam ona pasif olmayı isterim straponla aktif olması harika olurdu

0|0
    0|0
  • anal bölgeyi yalatmak hoşlananlar var sonuçta ordan da uyarı alıyorsun ama içine girersen ne tepki verir bilemem ama bunu yapmak istiyorsan bir gay bara gitmen yeterli

0|0
    0|0
  • nediyorsun ya hayalim bu benim ama yaptıracak kız bulamıyorum aramdığım kzılarla cinsellikle ilgili forum kalmadı 1 defa buldum forumun birinden mesaj gelmiş oda seçici çıktı iyi mi püff yaştan dolayı kabul etmedi beni :( püff olsaydı eğer kıza kendimi bırakırım istedği gibi cikciklesin beni bulmak ayrı mesele

bu arada gay değilim

1|0
    0|0
  • seni cikcccikcik yapmasına izin verirsen belki izin veren olur. bir dene istersen.

0|0
    0|0
  • erkekle şaka olmaz yatakta,dikkat et g.tüne sokmasın o straponu :D

1|0
    0|0
  • Kucağına oturtacaksan varım buna.

0|0
    0|0
  • Oldu iyi akşamlar, g.tü duvara yaslayıp yavaş yavaş kaçıyorum bu sorudan.

1|1
    0|0
  • o ne la ıyı bıseymı :D ıyı bseyse varım :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...