Arkadaşlar ne yapmalıyım hangisini seçmeliyim çok arada kaldım:(

Arkadaşlar bir yanda eskiden deli gibi aşık olup peşinden koştuğum çocuk bir yanda eskiden hoşlanıp şimdi yeniden konuşmaya başladığım çocuk.Biliyorum senin kalbin o* olmuş diyebilirsiniz ama artık mutluluk istiyorum.2 ay önce deli gibi aşık oldugum cocuk vardı 1 ay konusmadık o başta benden hoşlanıyordu ama istemedi.Şu anda biraz daha zaman ver olacağız diyor.2. bahsettiğimse 2 yıl önce konuşuyorduk sonra arada sogukluk girdi şu anda beni bir yerde görmüş ve hoşlanmış mesaj attı konuşuyoruz eğer sevdiğim çocuğu secersem beni evine davet edecek bende karsı koyamicam ama 2.siyle olursam belki hiç cinsellik olmadan mutlu olabilirm.sevdiğim cocugu secersem acaba beni kesin seviyor mu diye aklımda soru olcak ve gunaha giricem çok arada kaldım:(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1. arkadaşa güveniyorsan onu seç.Güvenmiyorsan ya da emin değilsen 2. yi seç.

0|0
    0|0
    • ama kalbım onda olacak 2.ye ihanet etmiş olmazmıyım

• 2. arkadaşa bir umut vermedin hangisini seçersen seç arkana bakma çünkü bu senin kararın.

Erkekler Ne Diyor 2

• cinsellikden hoşlanmıyorsan 2.sini seç ama eğer sorun olmaz diyorsan 1.sini seç hangisini istiyosan onu seç ya .d

0|0
    0|0
  • 2 snnde mk şimdi 3.yü bulman dileğiyle mutluluklar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle 2. olanı seçmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...