Bakire olduğum için utanmalı mıyım?

Bekar arkadaşlarımdan sadece birisi bakire kaldı.Vücuduma güvenemiyorum yapmak istemiyorum o yüzden.Dolayısıyla sevgili de yapmıyorum kendime ama merak ettiğim şu; dini inancı olmayan bir erkeğe göre bile bekaret önem taşır mı?Hatta şöyle sorayım bu utanılacak birşey midir?O kıza aptal gözüyle bakar mısınız?Çünki kız arkadaşlarım bana bu gözle bakıyor...

0|1
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o arkadaşlarına itimat etmemelisin. Onlar seninle beraberken hatalarını hatırlayıp rahatsız oluyorlar. Bu dışlamaları ondan dolayı.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sana tek kelime etmek istiyorum bu gün dünyada onlar sana aptal gözüyle bakar yarın ahirette de sen onlara aptal gözüyle bakarsın.

1|1
    0|0
  • Dini inancı olsun olmasın Her 20 li yaşlardaki Türk erkeği bekarete o zara önem verir. Amaç ilk giren olmak. Ne varsa ilk olmakta. Öne ilk giren olup arkayı yol geçen hanına çevirmişlerle evlenmek hoşlarına gidiyor demek ki!

0|1
    2|0
  • cinsellik yaşamak ya da yaşamamak kişinin kendi bileceği bir iştir.. ben kimseye aptal gözüyle bakmıyorum..

1|1
    0|0
  • Bu soru da soruldu ya. Artık ne hallere düştük siz hesap edin. Övünülecek bişey bu neden utanasın ki ? Onlar utansın...

2|2
    2|0
  • bi git kızım manyakmısın sen eğer sen şimdi yapmışsın olsan çok günah sana bı bir zinadır bunu bir kere müslüman olan herkes bilir bir de hiç kimse kimseye karışamaz herkes isteyediğini yapabilir

1|0
    0|0
  • Gurur duyacağına utanıyorsun yazık.

2|2
    1|0
  • normalde bekaret temiz saf demek ama gunumuzde zardan ibaret sizi tenzih ederim ama çoğu bakire bayanın yemediği halt yok anal oral vb

2|1
    1|0
  • Dini inancım var. Bence erdemdir, nefsine hakim olabilmiş o kız derim.

1|0
    0|0
  • Bakire olduğun için utanmak mı ? Soruları okudukça kendimi başka dünyada veya zamanda hissediyorum.. vay canısını.

1|1
    1|0
  • gurur duymalısın neden utanasın ?

1|0
    0|0
  • yooo hiç de değil..

bence başkalarını boş ver.. senin inancın neyse ona göre davran ve hiç de utanma..

0|0
    0|0
  • evet malisef km kimin altında artık belli değil ne yapıcan yapacak bir şey yok inandığın gibi yaşa ayrıca eklermsin bir şey knuşalım kısacık

0|0
    1|0
  • namusu bacak arasında arıyorsa zaten ne yapsan olmaz

1|0
    0|0
  • bakire olduğun için değil de vücuduna güvenmediğin için utanmalısın elinde 67 dilde nefes alsın yeter yazılı pankartla dolaşan insanlar var

0|0
    1|1
  • Bekaret dinsel birşey değil.

1|0
    1|0
  • Senin dini inancın var ise dini inancı olmayan biriyle ne işin var ? Kız arkadaşların o* kaşar demekki onlarla takılma kardeşim sen ! Bak işine ne iyi niyetli insanlar var Ülkede.

1|0
    0|0
  • Başardılar sonunda... insanları bakire oldukları için kendilerinden utanır hale getirdiler... bitti artık, iffet diye bir şey kalmadı...

3|3
    1|0
  • Al işte zihniyetinizi si...*derdinize ne oldu ne s*k meraklısıymışsınız

2|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yavrum onlar arkadaş değil. sen bir kere kendi vücuduna güvenmemeyi geç. bunu yapacağın biri sevdiğin ve seni seven biri olmalı. seni seven biri vücuduna mı bakacak ki o onun ve senin için özel bir an olacak. sıradan bir erkekle yaptığını düşünsene. ne anlamı var? ayrıca dini inancı olmayan erkeğin ve sana aptal diyen arkadaş dediğin bas'itlerin ne düşündüğünü boşver. bakirelik senin için önemliyse yapma. sen neden başkalarını düşünüyosun? sen de onlara aptalsınız benim düşüncem bu diye. kimse için değişme. onlar sana uysun. bu senin hayatın. sen ne istiyosan ne diyosan o.

1|0
    0|0
  • Aa bu kıza bakın hiç sevişmemiş ne kadar komik mi diyorlar? Nerde yaşıyorsunuz siz allasen..

3|0
    1|0
  • yurt dışında yaşasaydın evet bakire olmk kötü almanyad aöyle mesela 15 yaşında bri kzı bakireyse neden yapamdın diye soru yagmuruna tutulur ama türkiyede bazı iller hariç böyle bir durum oldugunu düşünemiyorum

0|3
    0|0
  • Sevişmemiş püüü yazıklar olsun sana!

Bu ne lan ^_^

0|0
    1|1
  • ınsanlara degılde Allah a karsı utansak ne guzel olurdu hersey ..

0|0
    0|0
  • ben bakıre değilim sevdıgım ınsanla yasadım bunu amaşu ancok pısmanız dını ınancımız agır basıyor cunku yapmak ıstemıyoruz bu yuzden kendımıze hakım olamadıgımız zaamanlarda oluyor ama ben Allahtan korkuyorum kımse umrumda değil !

0|0
    0|0
  • 2ay öncesine kadar bakireydim. Gayet gurur duyuyordum. Şimdi değilim ama utanmıyorum da. Sevdiğim evleneceğim insanla tek vücut oldum. Fiziğim harika mı? Hayır. Ama bunlar zaten önemsiz

1|1
    0|0
  • ben değilim, ancak bakire olmak için utanmak ne demek? herkesin yaşam biçimine seçimlerine saygılı olunmalı, kimse bu tür konularda başkasının hayatında söz sahibi değil ..

2|1
    0|0
  • yaşınız kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...