Kasıklarda oluşan ağrı dayanılmaz mı?

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Erkek arkadaşım bir ilişkide normal olan yakınlaşma ön-sevişme gibi şeylerden uzak duruyor, ben dile getirmediğim sürece kendisi sarılıp yatmaya razı.

Bu arada bakire olduğumdan dolayı cinsel ilişkiyi bir yere kadar yaşıyoruz ama onun isteksiz olması beni gercekten üzüyor. Bir keresinde tam olarak cinsel ilişki yaşayamadığımız için kasıklarında oluşan inanılmaz ağrıdan bahsetmişti. Bu ağrı insanın sevgilisiyle yakınlaşmasını önleyecek kadar kötü mü, yoksa benden soğudu mu?

Cevap verirseniz sevinirim.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• yani diyor ki,

gösterip elletmeyeceksen hiç gösterme daha iyi.

takdir edilesi..

2|1
    0|0
    • aynen.en dogru ve en kısa açıklama bu olmuş :)

• maleseflik bi durum yok. seçimlerine saygı duyarım, belli ki erkek arkadaşın da duyuyor.. kaçırmamak için başka metotlar kullan. bunları da ben söylemiyim, kadının fendi erkeği yensin

• :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• Ağrımasın diye senin ona acımanı ve işin sonunu getirebilmeyi amaçlıyor bence. Kasıkları ağrıyorsa bunun çözümü boşalmaktır. Eeee bu durumda ne yapması gerekirse onu yapsın. Mutlaka seninle sevişirken sonuna kadar gitmesi gerekmez bunun için. Ama helal olsun seni ikna edebilmek adına oldukça iyi dayanıyormuş, iradesi kuvvetli ben takdir ettim kendisini :)))

1|1
    0|0
    • baştan beri bu konudaki duruşumu yapmayacağımı biliyor zaten kendisi de böyle birşeyi istemiyor.nedenin bu oldugunu sanmıyorum.bu agrılardan da sadece 1 kere bahsetmişti hem.öyle olsaydı sürekli tekralardı.sonunda mastürbasyon yaparak da bosalmak istemediğini söylemişti. başka hangi nedenden olabilir?

• bunun için bu kadar uzak durulur mu? o zaman ya başlarsam boşalırım yada hiç başlamam mantıgı var öyle mi? sonunu gelmeyen birşeye başlamak istemiyor yani.bu beni sevmediğini mi gsterir? seven insan böyle mi yapar ? cevap verirseniz sevinirim

• Benim söylediklerim ne onun sevdiğinin ne de sevmediğinin göstergesidir. Bir kere mastürbasyon yapmak istemiyorum demesi saçma çünkü zaten yapıyordur, yapmaması imkansız. Dokunmaya kıyamamak durumu ihtimallerde yok çünkü öyle olsa seni baştan durdururdu. Bana kalırsa senin ona bir şeyler yapmanı istiyor.

Çok mutaassıp bir ortamda büyümüş olsa ve çekinse bile seni en başta durdururdu. O senin onu mutlu etmen (!) için çabalıyor bence. Yoksa hangi erkek hayır der ki bu durumda. İmkansız !

• Ağrı olur, bayağı da can yakar da. Kişinin yapısına göre değişir. Ben yürüyemez hale geldiğimi hatırlarım. Ama bu uzaklaştırmamıştı, çözümü var keza..

0|0
    0|0
  • Eğer bir erkek bir şekilde zevke gelir ve hatta boşalcak duruma gelipte boşalmaz ise kasıklarına bir ağrı oturur ve bu ağrı boşalana kadar da geçmez, boşaldıktan sonrada 5-10 dk o ağrı devam eder.

o yüzden arkadaşın böyle birşey yapıyor olabilir ama bence bu ilişkiyi engelliycek bir durumda değil. bir çok erkek bunu yaşamıştır ve yaşar.

0|0
    0|0
  • soğumamıştırda olur öyle durumlar

0|0
    0|0
  • öle inanılmaz bi ağrı falan olmaz. dayanılmayacak seviye değildir yani. bence direk söylemektense nabız yokluyo. boşalamadığım için hiç yakınlaşmayalım ya da bi çaresini bul demeye getiriyo bence sana. yani işin kılıfı biraz kasık ağrısı.

0|0
    0|0
  • agrisi olursa senden musade ister bir sure banyoya gider, isini halleder gelir ve agri magri kalmaz... :)

0|0
    0|0
    • mastürbasyonla boşalmak istmediğini söyemişti.ayrıca benden önce geçici ilişkilerden kaynaklanan çok geniş capta bir seks hayatı oldugundan kendisinin buna alışkın olmadıgını da söylemişti. ama kesinlikle beni kandırıp iliki yaşamak için bu şekilde yalan söylediğini sanmıyorum çunku bnm yapmayacağımı bilir zaten kendiside böyle birşey istemiyor

• hmmm demek öyle ...bak sen açık açık söylemektense bu tantana niye?

• ee sana direk hayatim bana oral yap dese sen ne diyecektin ? tamam hemen tatlim mi? :D napsin nabzini yokluyor once

• Ağrı oldukça fazla olur. Ama bu sık olmaz. Çok nadir olur. Yani her seferinde ağrı olmaz. Bence bir soğukluk var. Ya da başka bir problem.

0|0
    0|0
    • hangi zamanlarda oluyo ? belli bir zmanı var mı bunun ?

başka bir problem ne olabilir ki? bir fikriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

• Durduk yere olmaz. Uzun süre boşalma yaşanmamışsa ya da çok uzun süre erekte olup boşalma olmamışsa bu ağrı yapar. Başka şartlarda bir ağrı olmaz. Başka bir sorundan kastım. Size zarar verme düşüncesinden korkuyor olabilir, sizi üzmekten korkuyor olabilir, sizden soğumuş olabilir, sizi arzulamıyor olabilir, olabilir de olabilir. Yani hemen ne olduğunu anlamak imkansız bence. Bunu gözlemesi gereken sizsiniz.

• sanki ben istediğim için yakınlaşıyor gibi geliyor.kendi genelde ilk adımı atmıyor..

• yakında tekmeyi yersin

0|0
    0|0
  • cok agrı yapar yurutemıcek hale kadar gelır anca 1 gun sonra gecıo yavas yavas..

0|0
    0|0
  • Gecici olabiliyo bahane etmis. Cok acidigi dogru ama

0|0
    0|0
  • onu kızlara sormak lazım onlarda daha çok oluyor :=)

0|0
    0|0
  • artık boşalmadığın için

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum ama bir çözümü var

0|0
    0|0
    • mastürbasyonla boşamamak için direniyor.bir insan mastürbasyonla neden boşalmak istemez?

Kızlar Ne Diyor 4

• abartılacak ağrı olmaz bir erkeği seksten vazgeçirebilecek birşey daha ben görmedim canım bence kendine güvenmiyor ilerletirsem elimden bi kaza çıkar diye yakınlaşma yandaşında değil

0|1
    0|0
  • ilişki pozisyonlarına dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
  • dayanılır düzenli spor yap

0|0
    0|0
  • madem kasıkları ağrıyo oral seks yapmayı denesenize hem boşaltırsın hemde isteği yatışmış olur bence en iyi yol ;)

0|2
    0|1
Yükleniyor...