Erkekler için bakire kız ne ifade eder?

bakire daha önce hiç kimseyle sevgili olmamış bir kızla bakire olmayan bir kız aynı mıdır? namus iki bacak arasında değildir kalbi güzel olmalı gibi cevaplar istemiyorum. biri kafasını kaldırıp erkeklere bakmıyo bile diğeri ise sevgilisiyle birlikte olmuş. bakire kız ne ifade eder? bide bakire kızla evlenseniz ona ilk gecenizde farklı mı yaklaşırsınız yoksa bakire olmayan kızlarla yaşadığınız diğer ilişkilerinizdeki gibi mi davranırsınız?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen burdakilere bakma. Bence bakirelik hiç kimseyle sevişmemiş , ilişkiye girmemiş , kalbi temiz bayandır. Bedeni pislenin ruhuda kirlenir. Edit: Bakirim.

5|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir kadın çocuktur aslında..

Çocuk gibi davranmayı sever.

Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister.

Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını.

Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.

Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz,

ama asla onu bir Çocuk olarak görmeyeceksiniz.

4|0
    0|0
  • bakire değilse ve benden önce birisiyle olmuşsa ona bakış açım ve yaklaşımım tabiki bakireye göre farklı olur. aslında bu namus meselesinin yanısıra gurur meselesi ben gururuma yediremem mesela...

1|0
    1|0
  • hiçbir kızla bir ilişki yaşamadım bakire kız ya da değil benim için farketmiyor sadece beni sevsin yeter öncesi beni ilgilendirmez farklı falan da yaklaşmam ...

3|0
    0|0
  • bakireler tabiki farklıdır ilk gece diğerleriyle bir tutulmaz

1|0
    1|0
  • Bakire olması daha bir sahiplenici yapar tabiki. Sen düşün bir sürü kızla birlikte olmuş biri mi yoksa sadece sana ait biri mi? Anladın mı olayı? Bakire için en iyi sevişmesi sensin. Bu kesin. Peki diğeri için?

1|1
    0|0
  • Neden bu kadar merak ettin tam olarak

0|0
    0|0
    • özel bir nedeni yok.toplumun bu konuya bakışını merak ediyorum sadece.

• bekaret zar demek değil saf temiz demek bence yani kim nederse desin bence temiz kız sevgilisi olsa bile düzeyli olup öpüşüp koklaşıp ya da baska seyler yapmamalı

1|0
    0|0
  • hiçbirşey ifade etmiyor

0|0
    0|0
  • bakire kız sorundur...

bozana kadar ugraş dur...

gereksiz...

0|0
    0|0
  • eline erkek eli değmemiş

0|0
    0|0
  • pardon ablama ne vereyim?

0|0
    0|0
    • Anlamadım?

• Hı hı.

• o yüzden siparişniz ne demek istedim...

• evlediğim kız bakire olursa ona bakışım farklı olur bakire olmaya farklı olur bakire olanın üzerine titrerim ama diğerini fazla takmam bakire kız herzman iyidir

1|0
    0|0
  • iffet bulunmaz bir güzelliktir...

2|1
    1|0
  • insan olsun yeter.biz çokmu temiziz

7|0
    0|0
  • bu site beni seksten soğuttu

1|0
    1|0
    • alaka?

• soru sana göre değilse cevap vermeyebilirsin.zorlayan yok.

• olabilir

Kızlar Ne Diyor 2

• onlar sadece dış görünüşe bakar canım.bakirelik felan umurlarında değil.hiçbirine inanma sen.

1|0
    0|0
  • Bakireyim diye gezinen kızların çoğu arkadan vermiş, her tarafını elletmiş, sürtündüm hamile kalır mıyım diye burda bizi güldüren kızlar değil mi?

0|0
    0|1
    • Canım benim dikkatini çekerse eğer kimseyle ilişkisi olmamış sevgilisi dahi olmamış bakireliğin hakkını veren kızlardan bahsediyorum ben.

Yükleniyor...