İnsan sevdiğine dokunamazken nasıl cinsellik yaşar?

yani dokunmaya kıyamıyorum drler yaa geçekten gözünzü gkör eden bir aşık olsanızz cinsellik düşünürmüsünüz yoks sadece gözünün iine mi bakarsınızz belden aşağısı olmaz de m:)bi de evllik zor mu isal uyku düzenin bozuluy mu gecenin bir körü eşi karısını seks için kaldırı mıı ya da misal kendimden örnek veriyim uyku delisiyim ge yata kalkarıım evlenirsem geç kalkamazmıyım geç yatamazmıyım her dk onunlan mı ilgileniliyor nası oluyo bu evllilik zırvalığı kşke cinsellik olmayaydı

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• çok anlamsız bir durum söylediklerin. ,Her şeyden önce evlilik cinsellik üstüne kurulu bir yapı değil iki insanın sevgilerinin karşılığında bir ömür boyu eş olmaya yemin etikleri güzel bir muhesesede kişilerin aşklarının doruk noktası olarak yaşadıkları sex ise herşeyin tadı ve sonu. Bu dediklerim işin romantizmi ile yazılmış sözler. İlla kocandan önce kalkman gerekmiyor adam her çağırdığında onunla yatman gerekmiyor, gecenin bir yarısı seni kaldırıp sex itemeyecek. hiç yoktan sen böle bir öküz ile evlenmeyeceksin bence. Sana yapılan zoraki şeyler senin için bir işgence dinende yeri olmayab bir durum. Sen zevk aldığın kadar oda zevk alacak herşey eşit olacak senin içinde onun içinde zulum olmayacak bir paylaşım olmalı. Evlilik çok güzel bir mühessese

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla ben 3 sene birisi ile konuştum kızın namusluna laf gelmesin diye elini bile tutmadım şimdki arkdaşları ben anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın da böyle düşünüyorsun merak ettim... Bana bu düşünceler çok çocukça geldi. 1. si en güzel seks , sevdiğinle aşık olduğunla yapılandır. Duygusu daha fazla olur çünkü. 2. si evlenince seninle yapmayacakta kimle yapacak ? 3.sü Hani en başta demişsin ya , gözünü kör eden bir aşık olsanız diye , eee sen aşkın için uykunu bölemeyecekmisin ? Aşktan gözün kör olmuş ama uykunu bölemiceksin heee. Çok uyumsuz konuşmuşsun , evliliğe böyle bakıyorsan o zaman hiç evlenme daha iyi. =)

1|0
    0|0
  • Evlilikte cinsellik yaşanır ama normal bir koca karısını gecenin üçünde kaldırıp seks yapmaya kalkmaz.

0|0
    0|0
  • Sen iyi değilsin galiba :)))

0|0
    0|0
  • Insan sevdigiyle bunu yasamayscaksa kimle yasayacak. Ki en guzeli sevdiginle paylasmaktir

0|0
    0|0
  • Çok derin düşünüyorsun :) çok irdelediğin için kafana takıyosun :) Evlenince kendini akışına bırakıcaksın zaten haliyle sende istekli olucaksın eşin yorgun olucak çalışacağı için sabahlarıda erken kalkması gerekicek merak etme senin bol bol uyuyabileceğin çok vaktin olucak belki sen bile eşini o iş için uykudan uyandırıcaksın emin ol :)

0|0
    0|0
    • yok bee ben de çalışan biri olacağım

• Ozaman daha dengeli olursunz merak etme fazla kafana takma

• eşin yüzünden geç yatarsın emin ol :D ama erken kalkarmısın bilemem :)

0|0
    0|0
  • Hic asık oldun mü?

Yada askı nasil tanımlıyorsun?

0|0
    0|0
  • unutma bir şirkete ortak oluyosun yoksa yürümez zararlı çıkarsın iflas yakın olur

0|0
    0|0
  • Gercekten sevgi olsaydi kufurlere konu olmazdi mikmek degil mi

0|0
    0|0
  • evlenince geçer . sevdiğim yanımda olsa omuzunda yatardık bırak cinselliği

0|0
    0|0
  • Ben ilk gece arkamı dönüp uyuycam mesela... Kıyamam sana diycem sorarsa da ...

0|0
    0|0
  • ya gerçekten mal gibi bir soru sormuşsun,sende evlenirsin sadece evinizede güzel bir hizmetçi alırsınız güzel kocanın hoşlanacağı türden ,onunla sex yapar sonra senin yanına gelir aşkım bitanem filan deyip sadece uyursunuz sabah olunca sen bütüngün uyumaya devam et ama çıkma o yataktan sakın

2|0
    0|0
  • aşık olduğum kadınla tabi ki sevişirim bundan doğal ne var ? gecenin bir yarısı kalkıp sevişme olayı yalandır bence öyle şey mi olur seni kandırmışlar bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seven insan tabi ki sevdiğini arzular. Dokunur/dokunmaz o ayrı. Ama arzulaması istemesi normal.

Evlilik hakkında dediklerin de garip.

Evlenince sadece seks mi yapılıyor ki?

Sadece eşin isteyecekmiş gibi konuşmussun. Ki bence sen de isticeksin. İlerde çalışan bir insan olucaksan geç kalkma gibi bir durumun söz konusu değil zaten. Erken yatıp yatmama da yine sana kalmış.

1|0
    0|0
  • Baban anneni hic mi sevmedi diye sorarlar insana..

0|3
    0|1
  • seven erkek sevdiğini arzular ama evlenene kadar kıyamaz çoğunlukla; dokunmaz yani ileri gitmez. ama evlendikten sonra durum değişir..seninle birlikte olmayı hakkı olarak görür. sık sık reddettiğinde hakkı çiğnenmiş gibi düşünür. hırçınlaşır

0|1
    1|0
  • Bence en keyifli yanı o olur ya temizlik ütü yemek?

0|0
    0|0
    • beraber halledilecek şeyler onlar...

• Evlenene kadar böyle derler sonra kıç devirip yatarlar:)

Yükleniyor...