İlk defa kondom alacağım, utanıyorum, nasıl yapsam?

İlk defa kondom alacağım, ama utanıyorum nasıl yapsam bimden falanmı alsam? birde çeşitleri markaları fark ediyormu bunun?

Güncellemeler:
arkadaşlar birde boyutunu nasıl ayarlıcam benimki hangisine denk geliyor nereden bilicem? muhtemelen xxl falandır da :P
tek yıldız veren i.nenin de ta a. g. diğerlerinden güncelleme için özür :/

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• durex ve okey en kaliteli olanlarıdır condom kullanmayı sevmeyenler için ultra ince ve hisset var

gec boşalmak isteyenler için rötar var

nerden aldığın önemli değil

zaten genelde raflarda oluyor istediğini seç ve kasaya geç utanacak bir durum yok

0|1
    0|0
    • bir paketten kaç tane çıkıyor? ben tek bir kere kullanıcam o kadar. teklisi varmı?

• mersi canım

Kızlar Ne Diyor 2

• Utanacak bir şey yok canım. ama ille utanacaksan git marketten al. OK ya da DUREX al. Öyle kokulu tırtıklı falan şeylere bulaşma standart model al çık. Biraz daha kendini rahat hissedince çeşniyi arttırırısın

0|3
    0|0
  • utancak ne varki bak sana teknik vereyim.güneş gözlüğünüz varsa onu tak bime gir al çık..utanma

0|1
    1|0
    • bimdekiler dandik olur diyorlar sen ne dersin? 10lumu var bimde ? çeşitleri de varmı?

• ben hiç almadımda ne var utanacak ya arkadaş yazmış işte OK al diye git eczaneye ok prezervatif istiyorum de int. araştır git al utanma

Erkekler Ne Diyor 6

• bimden almıştım. 6 liraydı sanırım. 12 li paket. kaliteli gelmedi bana. bide aşırı dardı. en iyisi okey. klasik alabilirsin. migros'tan falan al. tek almaya utanıyosan yanında başka bişilerde al. cips, kola falan rahatlarsın. ilk aldığımda böyle yapmıştım. biraz rahatlatıyor insanı:D

0|1
    0|0
    • klasik mi geciktiricili mi? ilk deneyimim olacak, erkenden bitsin istemiyorum

• yap git kardeşim. ama en az 30 dk önceden yap. iki kat rezil olursun daha az zevk alırsın. süreyi artırır. ama karşındakini memnun etmeyeceğine göre çokda önemli değil aslında süre. sen sadece zevk almaya çalış. 30 dk önsevişme yap. içini girdiğinde yavaş yap. acele edersen o dakka boşalırsın. otelde mi evde mi randevu:D

• evime gelecek :)

• migroslardan al, kimse ilgilenmiyor merak etme, herkes kendi halinde, kasiyerlerin yüzünde bile gülümseme oluşmuyor normal bişey aldığının farkındalar, ben hep migrostan alıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bimde prazervetif sadece9.99 kruş :)

0|1
    1|0
    • 9.99 mu :) 0.99 falan diyeydin bari de espri olaydı

• Haberin yokmuş gibi al panpa hahahaha:)))) gir Migros'a al bir tane çık kasiyerin çokda bir tarafında değil ;) sakin ol derin nefes al bunuda atlatırsın güveniyorum sana ;)

0|0
    0|0
    • atlatırım heralde :) hangi çeşit alayım la?

• Herşey içinde gizli :) pskolojik erken boşalma olayları ilk başta olacak yapacak birşey yok zamanla boşalmanın zamanıda uzayacak işlem sırasında başka şeyler düşün okulunu düşün kavga ettiğin birini düşün bu bir miktar işe yarar ;)

• o zaman haz alamam ki :) kızı öncesinde hiç değdirmeden elleyim oynayım hazzı böyle alayım bari :) soktuğum anda 1 dk ya kalmaz boşalırım ben :)

• niye xxl kafanamı geçirecen:)

12 ila 16 cm yaraklar :))) için normal al

sonrasınıda hesap et işte

0|0
    0|0
    • 18 için large alıyorum o zaman reyiz:) 12 ne lan bamya :D

• 12 olanlar düşünsün aga çok şükür diyom ben :)

• 12 olana da harbi yazık ama ya :D

• internetten sipariş et

0|1
    0|0
    • durex ya da okey kullan yazmayı unuttum. bimden falan alma sakın

• yok içinde özel kremi falan var galiba. ben kullanmadım geciktiricili ama öyle olması lazım.

• kremliymiş araştırdım şimdi :)

Yükleniyor...