Şoktayım, Normal Kız Arkadaşım Sevgilim Oldu, Ama ! ! !

3 yıldır tanıdığım normal kız arkadaşım geçen günlerde benden hoslandığını açıkladı, aslında oda benim hep hosuma gitmiştir ama arkadasm oldugu için mesafemi hep korumustum. geçen aksam birlikte sabahladık sohbet muhabbet. daha sonra yakınlastık.

benim bildiğim kendine dokundurmayan mert bir kızdı o. bana herşeyini anlatır eski erkek arkasalarını vs. durum şu ki. bana daha önceki ilişkisinde birlikte olduğunu söyledi yani bakire değilmiş bir kere olmus. Ve benimde bu konuda ne kadar titiz olduğumu biliyor.

Erkek olmama ve 25 yasımda olmama rağmen ve elimde sayısızca fırsatım olmasına rağmen bir kızla cinsel ilişkiye girmedm bakirim anlıyacağnız. evlendiğim kızla evlendiğim gece olsun istedm hep. bu durum beni şoke etti.

diğer her konuda rahtlıkla anlaşabileceğim bir kız. kafam çok karıştı. tamammı devammı diye. sizlerle paylasmak istedm sdece :S

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• 2 adet bakış açısı sunacağım.

"Evlilik ile başlatacağımız uzun vadeli bu yolculukta sadece birbirimize has olmamızın sırrını korumuş bir insanı çocuklarıma anne görebilirim"

"Önceden onun hayatında değildim ve (inanç boyutunda düşünülmüyorsa doğal dürtülerin karşılandığı bir ihtiyaç görülebiliyorken iken inançlarınıza göre bu eylem bir vebal ise) o da kendi tercihlerinden ötürü bir vebale girmiş oldu, tıpkı diğer günahlar gibi, buna da böyle bakabilirim..."

Sizin nazarınızda hangisi önem arz ediyora tercihiniz o olur. "Birbirimizi ilk birbirimizde tanıyacağımız uzun bir beraberlik istiyorum" diyebilirsiniz, bu pencereden bakıyorsak gayet hakkınızdır. "Beni yalnızca eşimin tanımasını istediğim için bu kadar sabrediyorum, ben de eşimi yalnızca ben tanıyayım isterim", diye hissedebilirsiniz. Kimse sizi geri kafalılık ile itham edemez. Diğer bir bakış açısı; arkadaşınızın yaşadıklarına geçmişte yapılmış bir tercih gözü ile bakarsınız, onun eski özeline saygı duyarsınız, mühim olan bundan sonra beraber yaşayacaklarımızdır dersiniz... Yani, sizin fikrinizdir tamami ile. Eşinizin sizden önce bir başka insan ile beraberlik yaşamasını kaldıramıyor musunuz ya da bu size çirkin mi geliyor? (Çirkindir yahut değildir demiyorum/diyemem, kişisel tercihlerdir, sadece karşılaştırma yapmanızı istiyorum...) Şu an siz eşinizden önce bir bayan ile beraber olsanız, bu size ne kadar çirkin gelir? Aynı ölçüde de o durum çirkin gelsin. Az ise az, çok ise çok. Bu kadar basit... Sizin tercihiniz olağan gelmiyorsa gözünüze, bunu eşinizden önce yaşamanızı çirkin buluyorsanız, eşinizin de yaşadıklarını dert edinmekte haklı olursunuz. Fakat sizin tercihiniz, yani bunu eşinizden önce bir bayan ile yaşamanız çirkin gelmiyorsa, sizin için de gayet doğal ise, eşinizin geçmişini çöpe atın. Umarım hem gönlünüzce, hem de hayırlıca olur. :) / Hoşça kalın,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• seviyorsan geçmişini unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Eğer daha önce bir birliktelik yaşaması kafanı kurcalayıp prensiplerine aykırı olacaksa çıkma derim ilerde güven sorununu çok yaşarsın

1|0
    0|0
  • Devam etmemelisin. Sen beklemişsin evliliği,o sevgilisiyle olmuş. Hak etmiyor bence seni. Hem bir kere de olsa yapmış yani yapacağını. Ne malum zaten bir kere olduğu. Namus bacak arasında diyenlere de aldırma. Sevgilisiyle hemen cinsel ilişkiye giren insanda namus aramam ben. İradesizmiş belli.

0|0
    0|0
    • diyorum kendi kendime ben erkek olduğum halde tutuyorum kendimi fırsatlarım olmasına rağmen, ya sen nasıl tutamadın kız halinle .s

• Bak abi bu kız iyi biri olabilir ama marifet bedenen ve ruhen temiz olmakta. Bırak bu kızı. Davul bile dengi dengine.

• haklısın.

• o kızın bir kere birlikte olduğu ne malum , bizim insanlarda yalan çok bence bir kere birlikte olan bir şey kaybetmeyeceği için bir kaç kez daha denemiş olabilir yine günahını almayalım ama ne malum bu , seni kendine yakın görmüş

1|0
    0|0
    • kafamı kurcalayand bu :S

• bu senın kafan9 hep kurcalar o yüzden diyorum sen bakırsen eger ve kabul edemem diyorsan şimdiden bırak yani, kimse zor duruma düşmesin , o kızda bir hata yaptı belkide çok sevdi ve bir pislik onu kandırdı bunları bılemem ama kızada kızamam yani , sen ıyı düşün

• Ne yani sorun bakire olmaması mı. Bi kızın karakteri hiç önemli değil dmi. Olabilir geçmişte yapmıştır bir hata ama namusu gerçekten de bacak arasında aramayın. Bir de sana güvenmiş söylemiş, kendisine yakın görmüş. Herşeye cinsel açıdan bakmayın. Biraz da o insanın yüreğine kalbine bakın..

0|0
    0|0
  • belkı gerçekten bir kere oldu belkıde bir kaç kere.önce karşındakinin insanlığna temiz kalbine bak derim.kız bakire değilse kötü kalpli birimi yapar.çevremde gördüğüm kadarıyla söylüyorum bakire temiz diye siz erkeklerin tabiriyle evleniyolar.sonra o kadın başka adamla kaçıyo çoçukları varken.artık okadar çoğalmaya başladıki buna benzer olaylar.karşındakinin bakire olması malesef insanın insanlığna birşey katmıyor

0|0
    1|0
    • haklısın, bakirelik herşeyi ifade etmiyor, kişiliğide çok önemli, beni hep güldürüyor mutlu ediyor. off ne karmasık bise bu

• keşke, 25 yıldır kendini hazırladığın bir durum var ve hayal kırıklılığıaya karsı karsıyasın. kolay atlatımaz sanırım. evlensek hep aklımı kurcalıyacak.hassas ve umursamaz olsaydm zaten tutmazdm kendimi

• sende bişeyler yaşamış olsaydın kaldırabilirdin.durumunu anlayabilirdin.oyuzden kaldıramıycaksanda çok uzatma kızla görüşmeyi.kafada en ufak bir acabayla evlenilmez

• kimse almayacak tabi o halde seni kavradı gözüne başkasının dokunduğu tene nasıl dokunacaksın merak ediyorum nasıl bir iğrençliktir bu sakın bunu yapma

1|0
    0|0
    • birazda o konu var gibi sanki, ailesi biriyle evlendirse evlendiği adam öğrenince aileside öğrenecek doğal olarak daha kötü olacak. nasıl olsa dert ordağıym die anlattı kurtuldu evleniym bari diede dusunmus olabilir. ne bilim hersey geliyor aklıma .s

• Emin ol öyle düşündü rezil olmaktansa millete aileme kandırayım birini eeee buda sensin tabi kendini düşünüyor o kendini aşk meşk geçti ondan sende sakın kendini harçcatma

• ayrılmalısın. sen namusunu korumussun onun bunu haketmediğini düşünüyorum. bir kere falan da değildir o yalandır.

1|0
    0|0
  • Her insan hata yapabilir. Hem namus bacak arasında olmaz

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senden öncesiyle ilgili her detayı (bilmen gerekenden bile daha fazlasını) biliyor olman evlilik anlamında ekside başlama nedenin olur..

Bekaret detayı aranızda çözeceğiniz, bizim yorum yapmamamız gereken özel bir detay..

Ama evlenseniz bile bir süre sonra "katlanma ve tahammül etme" psikolojisinde hissedeceksiniz kendinizi bence..

Zor mevzular..

0|0
    0|0
  • BİZ tamam deyince veya devam deyince öylemi olacak ?*et sen buradaki bütün yorumları kendi hayatın kendi geleceğin kendin ölç biç karar ver bize pok yemek düşer :D

0|0
    0|0
  • ya bence ilişkiye devam etmelisin aşk bacak arasındaki bir zarla değilya

0|0
    1|0
  • Yani senin anlatmak istediğin bu kızla cinsel ilişkiye girebilirmiyim mi ?

0|0
    0|0
    • hayır. ilişkiye devammı etmeliyim.

• Bakireliğe önem veriyorsan bırak tabiki eğer vermiyorsan problem yoktur :)

• Kanka falanmı diyordu sana hep ? Ulan sanki aynı durumu bende yaşıycam.. Bilmiyorum tırsıyorum basen.. Seni seviyorum yaa falan diyor sonra elini uzatıyor tutsana falan diyor.. Ama knka falan diyor konuşurkende ondan soruyorum..

0|0
    0|0
    • kanka demiyor. canım diye konusurdu artık askm diyor :)

• bak ya muhabbet nere gitti :D :D

• Olum diktriemnni yine allahı var.. Tablet var kızlık zarı tableti 35 liraya 10 lu koyuyosun içeri bir şey girince kan şeklinde su atıyor.. Bir sürü şeyi var bunların.

• Denemekden zarar gelmez hacı bir bak olucak gibiyse hayırlısı olsıun

0|0
    1|0
  • sizin ilişkiniz yürümez. bu olay hep aklına takılacaktır.

0|0
    0|0
  • bizim niye başımıza gelmz bu mkun olayları..

0|0
    0|0
  • Ben tamam derdim,

0|0
    1|0
  • Arkadasim bende senin gectigin zorluklardan gectim. 3 aylik evliyim, evlenmeden once de 1.5 yil flort ettik. Esim bakire degildi ve deneyimi benden 3 kat fazlaydi. 15 erkekle iliskiye girmis, tek gecelik iliskileri olmus, ciplak poz vermis vs. hepsini durustlukle anlatti iliskimizin en basinda. Durustlugu ve dogalligi cok hosuma gitti. Benim sadece 5 kadinla deneyimim oldu. Hazmetmek zor oldu ama imkansiz degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...