Prezervatif ağızla takılabilir mi?

baş tarafı içerde kalacak şekilde dişlerimin arasına alıyorum yoksa patlıyor :D

sonra prezervatifi dudaklarımla yuvarlayıp takmaya çalışıyorum. Bazende dilimi kullanıyorum ama 2-3 dakkayı buluyor. erkek arkadasım bu aksam tekrar puan verecek :D

nasıl daha hızlı takabilirim?

tesekkurler simdiden.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• sen g.ö.tünle bile takarsın merak etme:))

2|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şaka mısın sen? Erkek arkadaşın buna göre puan mı verecek bir de? Kendini küçük düşürmekten başka birşey değil bu?

Tamam seks apayrı bir konu ama sevgilin olacak adam buna göre sana puanlama sistemi uyguluyorsa diyecek birşey bulamıyorum... :/

1|0
    0|0
  • takabılenler var ama burda penıs boyu buyuk onem taşıyor demıştı bı kız bana. buyuk olunca takılıyormuş.

0|0
    0|0
  • Sen elle takmayı beceremedin ağızla mı takacaksın :))) Buna kı*ınla oynamak denir :D

0|0
    0|0
  • yok artık .. resmen dalga geciyor kendi zevkine bakıyor iyi takarsan yüksek puan kötü takarsan düşük puanmı ne günlere kaldık :))

0|0
    0|0
  • O kadar becerikli değilmişsin.

0|0
    0|0
  • dişlerini değdirmeden tak

birde meyveli olanları kullan geciktirici etkisi olanları yaparsan dudakların uyuşur

0|0
    0|0
  • link bak hanım ablam burada anlatıyo

0|0
    0|0
  • bir üst versiyonu olan "vajinayla prezervatif takabilen kadın her zaman favorimdir.

0|0
    0|0
  • bunu yaptığını beğenmeyip bide puanmı vericek şükretmesini bilsin bence yapan var yapmayan var :)

1|0
    0|0
  • gel pratik yap bende diyeceğim ayıp olcak. arkadaş git sevgilinle yap napıyosan. youtube de eğitici videolar var ordan izle

0|0
    0|0
  • Bu ayarda bir sevgili sart :)

0|0
    0|0
  • sen bu kadarını bile beceriyorsan daha ne olsun..

her erkeğe lazımsın bence..

0|0
    0|0
  • Hiç güleceyim yoktu :D hahahaha

1|0
    0|0
  • puan verecek ha ? fanteziye bak arkadaş :)

0|0
    0|0
  • bu senden isteyen erkek arkadaşından uzaklaş bence

0|0
    0|0
  • ben de gideyim de tavlada ne kadar çipim var diye bakayım bir

0|0
    0|0
  • fake hesap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2