Kadın erkek ilişkisi, erkeğin ilk deneyimi kaç yaşında olmalı?

erkeğin ilk deneyimi kaç yaşında olmalı ? burda bakirim ve evlenmemiş bir erkeğe çok tuhaf gözle bakılıyor anormal mi sizce bu?

link

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gelecekteki halim 15 senem kalmış .. Çok şaşırıyolar bakirim deyince .. Kendilerinin ne olduğu belli karşılarına düzgün biri gelince bok atıolar

0|0
    0|0
    • hmm bende oyle olabilirm ne olcak halimiz :) sevgilin yok dime kanka

• slayer burdan mı grup talebi geldi ?

Kızlar Ne Diyor 2

• rahat ol bence herkesin düsüncesi farklıdır

0|0
    0|0
  • Ben bakireyim ama evleneceim erkek bakir olmamali.yoksa bi ariza var sanabilirim

0|0
    0|0
    • neden şimdi gitsem 100 karıyla sevissem daha mı çok sevcen beni (bulunur parayla veren var barı var o su var )

Erkekler Ne Diyor 8

• Allahın peygamberin kelamını esas al ,gerisini salla,Ben bakirim ve kendimle gurur duyorum neden ? çünkü Allahın yasak ettiği en büyük günah olan Zinayi işlmedim...Ha S..miz kalkmadığı için mi bakiriz ? tabiki Değil güçlü bir irademiz güçlü bir imanımız olduğu için...bayanlara kutsal bir varlık olarak baktıımız için bir et parçası olarak değil..

0|2
    0|0
    • bunun zinayla ne ilgisi var sen evli degilsin bişi degilsin bu fizyolojik bi ihtiyac benim görüsüm bu peki güclü iman 4 5 karı alda diyomu sacmalık bunlar

• hiç ilişki yasamayanlar evlendikleri ilk gece mantara baglama olasılıgı %90 ki buna erken bosalma eklenince yıllar süren fiyasko bu işler böylee ister beyenin ister beyenmeyin madem ataerkil bir toplumdayız

0|0
    0|0
  • bizim millette var bu oglum oku okul biter ee hadi askerlik oda biter ee artık yuva kur evlenirsin e hadi cocukk cocugun olmaz ulan bu herif lavuk mu igreniyorum su bizim millen pis hiyerarsinden size ne laaaaaa

0|0
    0|0
    • nasıl yaani ?

• ata erkil toplumda yasıoruz birader sen bilmiosun kız bilmio napıcan öyle filmdeki gibi basit degil biriyle birlikde olunca anlarsn bu lafımıı

• olsun 2 mizde ilk birbirimizin bedenlerinden ögrenelim birşey kaybetmiyoruz olmadı o zamanın acısını çıkarırız sabahlara kadar yaparız sorun yok yane zaman bakımındanda

• erkeğin ilk deneyimi evlendiği zaman evlendiği kadınla olmalı.. milletin dediğini sktr edin, yozlaşmış bir zihnin görüşleri o pis fikirler... zinaya kesinlikle gitme dostum en doğrusunu yapıyorsun acele etme, evlenince yaşayacaksın o şeyleri zaten... kimsenin laflarına bakma, doğrudan şaşma.. ahrette cevabını veremeyeceğin şeyleri bu dünyada yapma..

0|0
    0|0
  • valla abi bilmiyorum bakirim bilmiyorum bu durum malesef kendimi kötü hissettiriyor küçük görüyorum malesef

0|0
    0|0
    • linki izledim koydu be valla.Yazık adama valla kadına bak suratına nasıl küçük görüyor.Sırf bu yüzden istemeyerekte olsa yapmak istiyorum malesef :(

• sizin yaş kaç

• 21 olucam 1 ay sonra

• bende 20 oldum hala tık yok

0|0
    0|0
  • bence bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilir ama

yinede 18 yaş civarı normaldir...

0|0
    0|0
  • :)) ben alıştım valla hiç takmıyorum 23 yıldır tık yok daha bir kaç sene de olmaz

0|0
    0|0
    • usta koymuyormu peki?

• bu siteden mi ?

Yükleniyor...