Annem , babam ,ailem (fazlalıgım)

Öncelikle annem beni sanırım sevmiyor. Yıllardır beni diğer 2 ablamdan ve abimden ayrı büyüttü sanki. Onları daha cok sevdi.Beni hep hor gördü. Bana hiç birşey yakıstırmadı.Dövdü,sözdü,aşığladı..Alıştım gerci buna 18 yıldır..Herneyse Bugun alışverişe gittil babam abim ve ben. Maddii durumumuz gayet iyidir..Abim hep en iyi markaları giyer. Ben ise annem nerden alırsa işte..alışverişe gitmeden önce annem tembit etti beni birşey alma senin eşyan çok diyor hep ..Ama yok öyle birşey. Bende napyım tamam dedim zaten annem kırılmasın diye bana küfretsede susarım.Sonra magzaya gittik abim aykkabı gömlek ne varsa fazla fazla aldı.Bende 2 gömlek gösterdim babama alıyım mı diye anne kızar istiyorsan al dedi soguk soguk. Bende cok istedim nabıyım ztn gömlegimde yoktu. Bu arada markadan aldık. Sonra eve döndük. anne gel bak ne göstercem sana dedim. Mutlu mtlu babamın aldıklarını göstercektimde başladı saymaya ; oldugun gibi olma ne gerek vardı sana almaya gibi.. sonra babamda kızdı..biliyor musunuz yüzlerine bakamıyorum utancımdan sanki kötü birşey yapmısım gibi..Kendimi okdar fazla hissediyorumki..Bana ellerinden gelse hiiiiç birşey almıycaklar..Benim sucum ne anlamıyorum bide annem hep bana keşke sen olmasaydın der. Cok üzlüyorum beni hep aşşağılıyor diğer ablmların yanında dövüyor. Abim canı isterse beni döver yıkar falan..Hiç birşy demezler o kdar fazlalık hissediyorumki kendimi bu evde.. Keşke olmasaydım diyorum bende..Napacagıımı bilemiyorum? içimi döktümm cok uzun oldu biliyorum..ama napacagımı bilmiyorum nasıl davranacgımı yardım edin Nolur ! ?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• uzun yazmışsın ki kardeş ya abdest al allha dua et rahatlatır seni

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar var ki ancak Cehennem temizler .Bedelini bu dünyada ödeyemezler . Cehennem boşuna yaratılmadı. bu söze defalarca kez inandım ve bir kez daha inanmış oldum. yaşın kaç bu arada ? 2 gömlek için bunu yaptıysa neler çektiğini anlayabiliyorum cidden..s

0|0
    0|1
    • 80 lira oluyor bu arada 2 gömlek =_=

• 120 lirada olabilir tabi markasına göre degişiyor direk 200 liralık gömleklerde varda o kadar uçmamıştır bu.. Ben almasın mı dedim sen 2 gömlek nedir dedinde onu dedim..

• uyuz tilki tabi o kadar uçmamıştır dostum rahat ol sen. benim yorumum onu ilgilendiriyo hadi işine.

• Ya valla sole annesi tarafndan sevlmyn falan bralarda goruyrm ınan uzluorm ya vallahı kske elmden bse gelse yapsam yaa ama tek gln snnle knsp teswllı etmek. Uzlme sn ya bak tanımıorm ama snı ıyı brsn sn onlsrdn syrl braz dha buyu hersey farklı olr o zman..

0|0
    0|0
  • o nası anne baba la

2|0
    0|0
    • öyle nabıyım

• saol... Bende ztn sadece içimi dökmek istedim..

• anladım eger konuşmak istersen dinleyebilirim

• Aslında böyle şeyler için ilahi adalet saglayıp alayını büyüyle s.kerdim ben =_= Peki egitim durumun ne ? Ailenden ayrılıp bir hayat kuramazmısın ? Birde hiç bir zaman mı iyi davranmadı sana hiç bir zaman ? Aile rütben ne ? En küçük büyük ortanca gibi rütben..

0|0
    0|1
  • annen baban ya ruh hastasıdır bütün çocuklarına kötü davranır ya da bütün çocuklarına iyi davranmaya çalışır elinden geldiğince. sen bu olayları bir daha gözden geçir bence tam olarak anlattığından emin misin?

0|0
    0|0
    • herşeyi en ince ayrıntısıyla anlatıım..

• buna benzer sorular arada bir çıkıyor burada. hepsine aynı şeyi yazıyorum. doğru anlatmıyorsunuz. yanlış bilgiler verip insanların vah vah deyip size üzülmesini destek vermesini istiyorsunuz.

• Allah yardımcın olsun zormuş işin gerçekten anne baba sevgisi bu devirde en önemli şey ben onlarsız yaşayamam hele annem bana böle şeyler yapsa hiç düşünemiyorum işin zor gerçekten

0|0
    0|0
    • evet zor sabrediyorum nbıyım baska carem mi war..

• k.bakma ama snn annen baban nası anne baba yaa öyle anne babamı olr

• kaza kurşunu olabilirsin,seni istemediklerinden böyle davranıyorlardır

0|0
    0|0
  • annen normal değil lan senin

2|0
    0|1
    • öyle deme sadece sevmiyordur beni diğer kardşlerime cok iyi

• evladina ayrim yapiyosa normal değildir bence...

• Ya neden sevmesin onu seviyodur ama annesinin caninin sıkıldığı birşey vardır

• Yani çok sinirlendim nasıl bir anne evladına böyle bir şey der ki. Emin misin böyle olduğuna?

0|0
    0|0
  • Sen baska annedensin. ilk aklıma bu geldi direk böyle annemi olur nan .

0|0
    0|0
  • sen sor onlara ben ağaç gavuğundanmı çıktım diye :))

0|0
    0|0
  • şimdiki yazdıklarını ailene okut

0|0
    0|0
    • anlayacak kadar anlayıslı olsalar burya yazmazdımki..

• bence duygularını çok iyi ifade etmişsin anlayacaklardır

• kusura bakma ama Atmasyon gibi yazmışın ya da içini boşaltmak istemişsin...

Ajitasyon yarıştırmayacağım abim öldükten sonra doğmuşum annem beni doğururken 47 kg miş minyon bir kadında değildir abimden kalan sucluluk duygusunu bastırmak için doğurulmuşum nasıl olsa ölürüm diyede sevmek ve masraf yapmak istememişler tesadufen yaşadım buyudum ailede çogunlukla yalnız başımaydım tavsiyesini alacak pek kimse yoktu ve kararlarımı alırken çogu zaman hatalarımın telafisinide kendim ödedim senden farklıyız bana hakaret yoktu fakat ablamın yaşından veya sinirinden dolayı hep üstünlüğü olmuştur Sana verebileceğim tavsiye bir abi olarak hayal kurma somut hedeflerin olsun sineye çek zaten yapıyorsun, oku mutlaka oku ayakların yere bassın sonra bir iş bulur kendi hayat yolunu secersin ailede sevgisiz buyumek dışardaki insanlardan sevgi arayışına sebep olabilir burda dikkat et her zaman önce kendin olmayı unutma!

0|0
    0|0
    • Ben kurnaz biriyimdir ve hikayesi dogru geldi bana =_= Seninki daha atmasyondu bana göre kızdan. Ayrıca sana başında zorbalık eden birileri yok..

• abin seni nasıl yıkar anlamadım ?

0|0
    0|0
  • abartma be ya,annenin kıymetini bil

evin dışarısında yılınlar beklıyor,çıkmam gerek

0|0
    0|0
  • kendini savun ilk başta belki sıkıntı olabilir ama yılma savun kendını güçlü gözük ve lafını esirgeme

0|0
    0|0
    • denedim onlara cevap vermeyi ama daha kötü davrandılar vicdanım kaldırmadı ruhum kaldırmıyor anlıor musun

• tehdit et onları siz yaşlanınca benden bir şey istersiniz gibi

Kızlar Ne Diyor 4

• hiçbir canlı sebepsiz varolmaz.kutsal bir amacı var demiyorum ama kendine yaşanabilecek bir dünya kur.18 senedir sabretmişsin biraz daha dişini sık ve bir ünivesteye gir.kendini düşün sana zorbalık bile etse ailen sonuçta.dış dünyada başına çok daha kötü şeyler gelebilir.bu sevgi eksikliğinden dolayı başkalarında bu açığı kapatmaya çalışma sadece kendine güven üniversite senin altın kaplı yolun olsun kendi ayaklarının üzerinde durma yolun.sonra hayatını istediğin gibi şekillendirme gücüne sahip olursun.biraz daha sık dişini..

0|0
    0|0
  • Bu yaşadığın durum malesef normal değil. Okula gidiyorsan rehber öğretmenin ile bu durumu konuşmalısın. Kimseye bu ailen de olsa, sana hakaret etmesine izin verme. Ve sesini çıkar. Siz de bana kendimi fazlalık hissettiriyorsunuz. Bütün kardeşlerime herşey alıp, verip bana 1 parça birşeyi çok görüyorsunuz. Küfür etmek de ne demek.!

Tabiiki ailelerimizi seçemeyiz. Ama sessiz kalmak en büyük eziklik ve acizliktir. Çıkıntılık yap.

Hangi şehirden yazıyorsun bu arada. ?

0|0
    0|0
    • adıyamanda yaşıyorum.. kimseeye birşey diyemem öğretmenime desem öldürrür annem beni gebertirler okumamı bile engeller ..dayanamıyorum ama.

• üniversiteye git, oku kurtul, bir daha da uğrama yanlarına .

0|0
    0|0
    • öyle düşünüyorum saol ablacım

• Oha abin seni canı isteyince yıkar mı? Canim 18 yasindaysan oku ailenden ayrıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...