Ölçüler ne kadar önemli?

Kizlar ben daha bakirim ve Penis uzunlugu ve kalinligi hakkinda sizlerin fikrini almak isterim. Tecrübeli kizlar olarak 16 cm uzunlugunda ve 4,5 cm (capi) kalinliginda bir penis sizleri tam tahrik, tatmin edermi (sürtünme ve dolgunluk hissi bakimindan). Tabiki performans da önemli. Ama simdilik ölcüler bakimindan yeterlimi?

Birde evlenecegim kiz bakire ise her penis onun icin büyük mü gelir? Sundan soruyorum bakire kiz baska bir penisle tecrübesi olmadigindan, vajinasi dardir ve ilk defa bir penis ile genisler ve o penise adapte olur. Bu dogrumu?

Bir kac kisi ile (2, 3...) beraber olan kizlar penisler arasinda fark görebilir. Ondan dolayimi penis uzunlugu ve kalinligi tek iliski yasamayan kizlar icinmi önemlidir, ya da bakire tek kisi iliski yasiyacak olan kiz icindemi ölcülüer önem tasir.

Ciddi cevaplar bekliyorum. Tesekkürler!

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ölçüler benimkiyle aynı knka normal boyut yane 12-18 arası normal ölçütler zaten dünyaca da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bozdunuz kafanızı penisinizle.

0|0
    0|0
    • kizlara önem verdimiz icin olabilirmi? Ne yapalim, sizlerin memnun olmaniz bizim(Erkekler) icin önemli. Sizleri düsündügümüz icin kafayi takiyoruz. Ciddi olarak söylüyorum, benim penisimle bir sorunum yok, normal boyutlarda oldugunu biliyorum. Ama kizinda tatmin olmasini ve zevk almasini isterim. Ve dogurulari ögrenmek istedim, penis uzunlugu ve kalinligi nekadar önem tasir, ya da bu görsel olarak mi kizlari tatmin icin penisin uzunlugu, kalinligi sürekli tartisilir? Hepsi bu!

• takmayın bu kadar, önemli değil.

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar yardımcı olun bakir kardeşimize

0|0
    0|0
  • hadi kızlar sipariş soru geldi.bakın bakalım arkadaş yeterli mi.ee malum kalıp gibi çıkarmış.:d.bi ilgileniverin.:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...