İlişkilerde yalanların asıl sebepleri neler, biliyor musunuz?

hoşlandığımız aşık olduğumuz yada sevdiğimiz biri ile bir ilişkiye başladıktan sonra ilişkinin asıl bitmesinin kandırılmaların aldatmaların sebeplerinin gerçek nedeni neydi dersiniz ? ben hemen bu konuyu mercek altına almak istiyorum... eğer ki bir erkek sex'i bulduğu bir kadını cinsellik yönünden çekici buluyorda huy yönünden beğenmiyorsa sırf onu elde edeceğim diye ona aşk nameleri yapıp ilgisini çekmeye çalışıp onu kendine aşık edip bir ilişki başlatmasın istediğini aldıktan sonra erkeklerin ilgisizleşmesinin sebebi bunlardır işte ama bunu erkek kendine bile itiraf edemediğinden kadına tutupta çok sexidin ama seninle yatınca anladım ki geçinebilicek biri değiliz sadece sex için idealiz gibi tavırtlar çıkıyor ortaya bu kadınlar içinde aynı olabilir erkek sexi ve çekici gelir ama huy konusunda beklediğini bulamaz... o yüzden bir kadına yaklaşırken benim tavrım ona niçin yakınlaştığınızı başıondan belli etmek kadınlarında buna ters tepki vermeyip saygı duyarak kibarca red etmeleridir eğer böyle olursa gerçek aşklar sevgiler olur aldatmalar kalkar eğer böyle olmazsa evlenecem vaadi ile çok kayıplar üzüntüler lanet olsun o erkeğe gibi söylemler devam eder... bayanlarımızdan ricam bu konuda erkeklere karşı derdin ne beni çekici bulduğun konu bu mu? eğer buysa söyle saygı duyarım ama açıkçası ben seni çekici bulmuyorum gişbi bkarşılıklı diyaloglarla çözülse aldatmalar yalanlar sahte ilişkiler ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla baba her ne olursa olsun kimse aldtılmayı hak etmez bir kere o kişinin karaktersizliğidir kendi değerini belirler şahsen ben ciddi düşünüyorum artık ilerisi için planlar kuruyorum sex falan bunları düşünmüyorum pek çünki herşeyin başında karşılıklı sevgi ve saygının olması gereklidir.Benim şahsen ilişkim olmadı kendimi eşime saklamayı seçtim kız arkadaşım olmadı bu yaşa kadar mesela ha pişmanmıyım aslında değilim ancak çevre pişman ettirtiyor adamı ünv okuyorum eskişehirin en canlı bölümünde orada benim gibi adamlar yadırganıyor çıkıpta ben böyle bir adamım diyemiyorum utanıyorum varmı böyle şey :( malesef durum bu geri kafalı zannediliyoruz ben erkek halimle öyle bir ortamda tutuyorum kendimi inanırısın bak kız bırakıyor beni kaldığım yere orası öyle ama tutuyorum kendimi sevince illa yapmak zorunda değilsin mazeret hepsi neyse baya uzadı inşallah hak ettiğim insanı bulurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sana katılmamak olmaz doğrusu, kimyası bozuk insanlar da var tabi, yalana gerek duyacak kadar hemde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yahu kızacaksın ama gerçekten merak ettim. yazını okumadım. sadece şu resimdeki bayrak tam olarak ne bayrağı acaba? batı almanya mı yoksa weimar mı?

0|0
    0|0
    • batısı doğusu yok, sadece daire içindeki alman bayrağının üstüne çelik kartal resmini koymuşlar almanlarıın bunu bukadar düşünecek ne var anlamadım

• Yalan söyleme içgüdüsü

0|0
    0|0
Yükleniyor...