Çok mu zor?

Bakire kız bulmak çok mu zor :( ben bütün ilklerini benimle yaşasın istiyorum yani o kriterde bir kız arıyorum yok mudur sizce ? bir de bütün güzel kızlar sigara içiyor pff :(

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• 18 yasinda bakireyim sevgilim bile olmadi.ön yatgilarinizi yikmalisiniz artik.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok zor değil hiç ummadığın kız bakire olmayabilir. yine aynı şekilde hiç ummadığın kızda bakire olabilir. Herşeyin ambalajı yanıltır .

0|0
    0|0
  • Ya sen sende bütün ilklerini onunla yaşayacak mısın ?

2|0
    0|0
  • Çok zor değil. Görmesini bilmek gerek.

0|0
    0|0
  • sen sanki bakirsinde, hak etmiyorsun

1|0
    0|3
    • 21 yaşındayım ve hiç birlikteliğim olmadı sorun nerde ? bakirlik batıyor mu yoksa inanmak mı istemiyorsun

• inanmam

• üzgünüm ama ben kazandım dostum dürüst olarak söylediğim için :) ve sende kaybettin önyargılı olduğun için :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Var öyle kızlar.Biraz zor bulunsada yok olmuş değiller.Sigara ve içkiyi bilemeyeceğim.Ama şöyle diyim bakire kadını bence bakire adam hakkeder.

1|0
    0|0
  • Biraz zor arkadaşım hepsi değil ama bir çoğu daha yaşı 14 15 hemen sevgilim olsun peşindeler, neden herkesin sevgilisi ar benim yok? tribine girip illa sevgili buluyolar

aman salla hayatının tadını çıkar takma böle şeyleri...

0|0
    0|0
  • bugün sipariş ver 20 yıl sonra evlen madem 4 * 4 lük kız arıyorsun.

0|0
    0|0
  • 14 yaşında var zaten onlarda sevgili derdinde biran önce veriyimde kurtuluyumdiyorlar

0|0
    0|0
  • Ya dert etme yeni üretilenlerden 1 tane alacaksın kendin büyütüp besleyeceksin hangi ilkleri göstermek istiyorsan zamanı geldikçe gösterirsin:)

0|0
    0|0
  • Kendi bakirliğindende bahset biraz:)))

1|0
    0|1
Yükleniyor...