Adet dönemi uzun süren kadınlar 21 günlük doğum kontrol hapını nasıl kullanmalı?

adet dönemi uzun süren kadınlar 21 günlük doğum kontrol hapını nasıl kullanmalı. mesela adet süresi 40 gün

Güncellemeler:
düzeltiyorum adet süresi 5 gün bir daha ki adet olma zamanı 40 gün sürüyor. aradaki gün sayısı 40

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 2sene yasmin kullandim. Zaten prospektustede yazar. Adetin2.gunu basliyip kutuyu bitiriyosun. Sonra adetini bekliyosun. Olunca yine 2.gunden devam ediyosun. Zaten kirl gun surmez ilactan sonra bir iki tekler alti aya kesin toplar duzene girer

0|1
    0|0
    • 21 günden sonra 1 hafta kullanmıyorum toplam 28 gün yapıyor ,ama Adetime 12 gün kalıyor 29. Gün başlayıp Adet olunca bırakacak miyim

• Çok teşekkür ederim :) artı ne olduğum değil nasıl hissettiğim önemli ayol :)

• Bende herneyse dedim zaten :-)

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora danışıp kullanmalı

0|0
    0|0
    • 40 gün süre de neymiş. doğum mu yaptı bu kadın

• yumurtalıkları tembel olabilir. yumurtalıklarında kist oluşmuş olabilir. bir an önce kadın doğum uzmanına görünmeli

• bak doğum kontrol hapı kullanılır ama kafana göre kullanmak yanlış ciddi bir problemi varsa kafasına göre kullandığı hap yüzünden daha kötü olacak belki de doktora danışmadan kullanmasın

• Adet suresi nasi 40 gun olur ?

Dogum kontrol hapi adetin basladigi ilk gun baslayip hepsini bitirecen..sonra 7 gun ara verilecek..bu zamanda adet olunuor..7 gun sonra yeniden kullanmaya badlican..bu hep boyle devam eder

0|0
    0|0
  • Guncellemene..duzensiz adet olanlar dogum kontrol hapi kullaninca adeti duzenli geccek..

0|0
    0|0
  • 40 gün mü en fazla 7 gün sürer

0|0
    0|0
    • adet 5 gün sürüyor bir sonraki adet 40 gün sonra oluyor

demek istemiştim

• ben kullandım ama kistlerim vardı kullanmanı pek tavsiye etmem tüylenme yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...